Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je od nasih samo Maksa wonderkind
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Jednu nedelju smo čekali prošle godine
      Kako bre jednu? Ubedjen sam da smo ga mnogo duze cekali, ili se to samo meni cinilo kao vecnost?

      Inace, jace od mesec dana vec ne igram FM12, proverena tehnika da bi 13-icu igrao duze

      Svake godine dok izadje novi FM, osecam se kao Cartman kad je cekao Nintendo Wii

      Comment


      • Možda i više, ali meni deluje da je bilo nedelju dana...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Jednu nedelju smo čekali prošle godine
          Meni se cini da smo bar tri ili je vrijeme toliko sporo prolazilo
          Isto kao i Ljubisa, igracu par mjeseci ludacki, onda cu se krajem ljeta opet zapaliti i odigrati koju sezonu i to je to
          sigpic

          Comment


          • FM 13 izlazi za dve sedmice na skidrow-u.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Opet ne mogu da docekam da izadje,a onda cu da ga igram mesec,dva i da se smorim

              Osim ako ne bude bas dobar
              Их ја 12 цепам дан данас, тренутно играм са Њукаслом, друга сезона припремио сам екипицу за борбу за титули....али сам наравно скинуо нај Трансфер апдејт са ФМ Србија, исто као да играм 13 сви трансфери одрађени (пр. РВП у Јунајтеду, Хулк у Зениту, Хазард у челзију итд.), само капирам да ће 13 имати неке иновације што се саме игре тиче и да ће гејмплеј бити доста унапређен.
              Наравно капирам да и оцене играчима неће бити баш сличне, типа време је да Јаја Саного испадне из ужег круга талената...на 12 убија а доведеш га за 0 (позајмица у првој и онда му само понудиш бољи уговор 6 месеци пре истека његовог у Оксреу а то је на зиму)....
              ипак, једва чекам, ФМ реално непревазиђена игра, иако ми је пре био дражи Чемпионшип, наравно док се 2002 није појавио ФМ који је употпуносит ископирао Ч-шип и само из године у годину унапредио игру.

              EDIT: И да ми неко објасни шта добијам скидањем овог линка
              Last edited by Brajkula; 23-10-12, 15:04.

              Comment


              • Valjda ce biti bolji nego 12. Ne znam meni uopste nije potrebno ono 3D govno od utakmice, ne znam dal sam i jednu odgledao.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ni ja isto, ne znam ni sto su pravili ono sranje
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Opet ne mogu da docekam da izadje,a onda cu da ga igram mesec,dva i da se smorim

                    Osim ako ne bude bas dobar
                    Odmah bih te banovao, joj kako bih te banovao da ne trepnes. Malopre u zoo vrtu sa Nevenom i jedno 4 puta joj kazem kako mi se igra i jedva cekam da dodjemo kuci. Tresem se bre kao zavisnik
                    Ja sam lepo jednom napisao...deca na kolena i ispred monitora cepaju sa mnom, nema veze da li placu da li im ne odgovara...Samo FM <3
                    Sibam sad sa Svonsijem, FM12 smesno koliko je lak. Ljubasine save game mi se zove ,,U Svonsiju smo bili, Velsani divni ljudi, toliko smo pili''
                    Spoiler

                    00:30 pa do kraja ovo za pijanstvo idealno za tebe

                    P. S. Bolje da se nisam vracao iz zoloskog, odlicno bih se uklopio tamo
                    Last edited by Condition23; 23-10-12, 16:27.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Igrao sam ja ranije mnogo vise.

                      08/09 sa Lyonom preko 25 sezona. I jos dosta puta po 10ak sezona.

                      Nije samo do menadzera,sve igrice me brzo zasite.

                      Starim

                      Comment


                      • izasao demo, na steamu

                        Comment


                        • Pauljevic 17 pace, 18 accelration
                          Inace ovaj FM je preverzija....sex je precenjen

                          Comment


                          • To bre. Imacemo desnog beka u Partizanu. Jedva cekam da u trecoj sezoni osvojim LS sa ovim nasim klincima

                            Comment


                            • Ja i dan danas igram FM08, ogranicen sam zbog laptopa... ne mogu novije verzije.

                              Skoro sam opet poceo, a inace sam igrao do neke 2045. godine!

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jedva cekam da u trecoj sezoni osvojim LS sa ovim nasim klincima
                                Skromno.

                                Necu ni sa demom da se napinjem, sacekacu lepo full igricu i krek.. znaci jos mesec dana

                                Comment

                                Working...
                                X