Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas sprdnja i to u prvoj sezoni a taman se natjerao da ju skinem i install

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Osim ako dotični nije forsirao staru dobru "foru" sejv pre svake utakmice pa ponavljaj dok ne pobediš.

      Mnogo je nerealno da sa Valensijom u prvoj sezoni igre osvojiš LŠ.
      Osim ako ne koristi neku taktiku koja lomi match engine u sitne delice.
      Igrica je strasno zajebana jer prakticno nema odbrane od crossinga i over the opposition lopti, 8/10 je konverzija.

      Dalje, svlacionica je namestena da se raspadne, uvek se neko buni, uvek neki problemi. Ja nisam dobio mec sa crvenim kartonom, sve sam do sada izgubio cak i kada sam pre crvenog kartona bio u prednosti a igrao protiv nekih slepaca.

      Kvalitetan segundo volante ( attack ) moze da zabije nekih 10 golova lagano. Prebudzili su poziciju.

      Kod taktika koje razbijaju match engine sa Bolognom moze do LS u drugoj sezoni nakon sto u prvoj nabijes Juve ko stoku i uzmes titulu sa 10 bodova prednosti.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • S kojim timom igras Indigo? Zvezda?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Sto tacno znaci "taktika koja lomi match engine" ?

          Comment


          • Blackburn, trenutno 6 na tabeli, ne znam da li cu moci do playoffa. Kesa nema ni za leba, nemamo ni ekonoma.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by aquaria View Post
              Sto tacno znaci "taktika koja lomi match engine" ?
              Kada recimo stavis tri napadaca i tri central midfielder na defend funkciju. Uzmes neki tim tipa Hadersfild i razbijes Man City iz razloga sto match engine ima svoja ogranicenja i mane.

              Formacija sa tri napadaca unistava AI kao kada Lukaku udje u McDonalds pa devastira svu zalihu McBurgera za tri meseca.

              To pricam za FM17, to je funkcionisalo tada. Sada za ovaj nemam pojma. Jedino sto ja koristim je narrow formacija i low crosses. Counter attack ne igram jer ne znam jbg, ne funkcionise.

              Mada ne sumnjam da su provalili match engine do sada.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Jos of FM 12ice je bio taj cheat match engine, stavis 3 centralna napadaca, stavis 1 DM i 2 CM sva trojica defanzivni mind, i ne moze te niko dobiti

                Comment


                • Kod mene nije još uvek veliki uzorak da tvrdim nešto, ali nikad lakše nisam dominirao posed. U ranijim verzijama je to uvek bilo strašno teško na početku, sad se maltene ni ne trudim, a imam ga preko 60% u proseku. Čak i kad izađem sa counter-attack šemom (fluidnom doduše), na kraju završim sa oko 50%.

                  Jednio što se ta dominacija u posedu i šansama ne materijalizuje dobro. Kad mi počnu prikazivati šut sa ivice 16m, već znam da od gola nema ništa
                  Golove uglavnom primam iz kornera, tu ću morati da menjam postavke definitivno.

                  Ali utisak za sada je da je dosta lakše nego očekivano.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Blackburn, trenutno 6 na tabeli, ne znam da li cu moci do playoffa. Kesa nema ni za leba, nemamo ni ekonoma.
                    Mi u Sent Albansu nemamo ni rezervne štucne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Jos of FM 12ice je bio taj cheat match engine, stavis 3 centralna napadaca, stavis 1 DM i 2 CM sva trojica defanzivni mind, i ne moze te niko dobiti
                      Ipak mi je jači onaj sa kornerima.

                      Kupiš štopera sa jumping i heading na 19. Kod kornera ga stavljaš na prvu stativu i samo staviš da centriraš na prvu. Meni Dawson imao po 20 golova u sezoni.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Mi u Sent Albansu nemamo ni rezervne štucne.
                        Board
                        Senior Affiliate
                        Blackburn √√

                        Pa cemo da sredimo nesto, stucne i kopacke za top talente koje St Albans stvori tokom godina.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ipak mi je jači onaj sa kornerima.

                          Kupiš štopera sa jumping i heading na 19. Kod kornera ga stavljaš na prvu stativu i samo staviš da centriraš na prvu. Meni Dawson imao po 20 golova u sezoni.
                          Da da, to jos jace Meni Jagielka 44, vise nego Lukaku kao glavni napadac

                          Fierro je ipak neprevazidjena legenda FMa

                          Comment


                          • Znam da imaju taktike da se skinu sa interneta i vidjala sam naslove tipa "destroyer" ili "conquer all". A ima i onih taktika koje, navodno, repliciraju stil igre koji gaje poznati treneri (Pep, Klop, Alegri, ...).

                            Donekle razumijem ljude koji nece da se bakcu taktikom ali opet kad bih skinula gotovu taktiku sa interneta i sa njom razbijala sve izgubila bi se draz i smisao igranja FM-a. E sad ako ima takav "loophole" u igri da ti sa odredjenom taktikom dobijas gigante sa prosjecnim klubovima, onda je to ozbiljan propust u samoj izradi igre.
                            Ja sam za ovu igru zagrizla negdje od FM 14 i od tad prakticno imam tri taktike koje su pretrpjele minimalne izmjene, u zavisnosti od toga sta na nekom Menadzeru prolazi a sta ne.

                            Mozda je mana to sto guram te taktike bez obzira na to kakve igrace imam u ekipi, pa se zna desit da mi prodje sezona/dvije dok ne sklopim ekipu po svojoj zelji.

                            Sa druge strane, nedavno sam Papiju govorila kako mi se ovaj FM cini prelak i da nemam ni osjecaj zadovoljstva kad tako lako dobijam. Makar je tako u Irskoj ligi, druge nisam igrala za sad. Sa Bohemian-om su nam predvidjali 7. mjesto a mi prvi bez poraza trenutno.

                            Sto se tice atmosfere u svlacionici, meni je jedini problem to sto nemam nijednog coach-a (mislim na onog za generalni trening, imam po jednog za fitnes i golmana) pa se zato dva igraca zale na los kvalitet defanzivnog treninga (a meni ocjene takodje mizerne) tako da sam otuda shvatila zasto mi kod fluidnosti taktike i dalje marking stoji na "competent", sve ostalo je na "fluid" ili "accomplished".

                            I imam jedno pitanje posto su izmijenjali ove stvari oko treninga, gdje se sad podesava intenzitet treninga?

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Dalje, svlacionica je namestena da se raspadne, uvek se neko buni, uvek neki problemi. Ja nisam dobio mec sa crvenim kartonom, sve sam do sada izgubio cak i kada sam pre crvenog kartona bio u prednosti a igrao protiv nekih slepaca.
                              Isto.

                              Inače, upravo me Dinamo Zagreb odvalio u kvalifikacijama za LE. Tako da smo ispušili tu. Najgore, čitavo drugo poluvreme mi nije prikazao niti jednu šansu, pošto je namešteno samo prilike da pušta, samo prosto vreme prošlo, to me opasno iznerviralo.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by aquaria View Post
                                I imam jedno pitanje posto su izmijenjali ove stvari oko treninga, gdje se sad podesava intenzitet treninga?
                                Mislim da ti intenzitet sad zavisi od toga kakve i koliko treninga u toku nedelje im daješ.

                                Comment

                                Working...
                                X