Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast. I mene su povrede uništile, ali nekako izgurao. Jednom mi se povredi igrač, i ubacim zamenu i bukvalno se u sekundi i taj povredi što sam ga ubacio
    Ali super si ti ovo skockala.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment




    • Kakav uspijeh! Prvu utakmicu izgubio 2:0 u gostima i u drugoj nekako izborim produzetke i ubjedljivu pobjedu na kraju. Idemo sad u polufinale protiv Uniteda...

      Nadam se samo da necu ispustiti 4. mjesto u ligi pa da upotpunim odlicnu sezonu..

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Hahahahahahahaha Legendarno.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Baš krenuo da stavim video ali Brajko me pretekao

            Inače, koračam lagano sa Zvezdom u domaćici, u Ligi Evrope dobio dva puta Betis a izgubio od Kopenhagena i Arsenala po dva puta, zadovoljan sam za prvu sezonu.. Kada smo kod igrača, Boćko odličan 16 gola na 20 mečeva u ligi a Cafu je jedna velika nesreća, povredi se čovek i vrati se na teren i ne forsiram ga puno i on se ponovo povredi i tako par puta..

            Joveljić će biti klasa, pustio ga jedan meč u prvoj postavi i čkode složi hettrik..

            Doveo sam NDiayea iz Napredka, dečko kida sa asistencijama i golovima..
            Last edited by Lord Aleksoni; 26-11-18, 19:41.

            Comment


            • Mala nemoj da te vijam kucat ces leave me alone ahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahah K R A L J I N A

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ali brat u komentarima

                'Ladno bih gore izašao 300 na kombinaciju koju uvijek igram
                6,25,10,37,28,18..
                AHAHAHHSAHAHASHDsaj



                Dobri ste vi, ja sam do sad odigrao cele dve takmičarske utakmice s Unterhachingom, obe X. Mora da se pali večeras, krajnje je vreme

                Comment


                • Je l' svi igrate ovu FitGirl verziju ili bez problema radi i ona prva sto se pojavila (fuckdrm)?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Je l' svi igrate ovu FitGirl verziju ili bez problema radi i ona prva sto se pojavila (fuckdrm)?
                    Meni ta prva nije radila, samo FitGirl verzija.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Ja sam probao obje i rade mi za 10. Ja imam problem kada mi se mjenja dan na igri da mi crasha samo od sebe pa sam iz toga razloga probao obje verzije, mada rijetko mi se to desava ali ipak sejvam svaku odigranu utakmicu za svaki slucaj.
                      Mada to je kvar do mene a ne do igre posto nisam kod drugih to primjetio..

                      Comment


                      • Gotova prva sezona sa Valenciom! Osvojena liga prvaka!



                        Crveni karton u 4. minuti, u 35. potpuno nepotreban penal, ali na kraju se nismo dali i odigrali smo odlicnu partiju.
                        Objektiv je bio da se prodje grupna faza samo.
                        U grupi sam bio prvi pored Dortmunda, Citya i Monaca, a onda sam izbacio Hoffenheim, Bayern, United i u finalu Barcu.




                        U ligi se trazilo da se izbori samo Europa liga, medjutim izborio sam 4. mjesto i PO za ligu prvaka, mada cu u ligu prvaka direktno jer sam je osvojio.. Ako se ne varam to je pravilo.
                        Da sam imao malo jaci roster i klupu mislim da bi mogao u neku borbu za titulu sa Atletikom ali nema veze, za prvu sezonu je odlicno.


                        Razmislit cu hocu li odigrati jos koju sezonu sa sismisima ili cu se dati u novu avanturu.

                        Comment


                        • Znači ni menadžer nije kao što je nekad bio kad se sa Valensijom osvoji LŠ u prvoj sezoni, popustili pod uticajem Kineza da to bude prosto.

                          I bre čoveče skini grbove i fejspak, kako možeš tako da igrač !?

                          Comment


                          • Hahahahahh bas bez veze. Jos igrac manje protiv Barse i rutinskih 3:0

                            Menadzer prop'o.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Osim ako dotični nije forsirao staru dobru "foru" sejv pre svake utakmice pa ponavljaj dok ne pobediš.

                              Mnogo je nerealno da sa Valensijom u prvoj sezoni igre osvojiš LŠ.

                              Comment


                              • Ma mrsko mi skidati te packove vala, grbove mozda i skinem ali face nema teorije..

                                Nemam ti ja kad igrati na sejv i to Slazem se da je nerealno ovo itekako posebno ako se uzme u obzir cinjenica da uopste nisam neki profic, a ova pobjeda u finalu sa igracem manje je no comment

                                Comment

                                Working...
                                X