Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SIMON AMMANN
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Odlicni skokovi u Obersdorfu,uzivao sam,iznenadio me je Aman sjajnim ksokovima sa skracenog zaletista,naravno Morgenstern inace moj favorit je bio takodje odlican,a mladi Prevc i onaj mladi Diethard su me prijatno iznenadili.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Aman i vise nego zasluzeno.Danas niko nije mogao da mu prismrdi.

        Ja kad god pogledam ski-skokove on pobedi, mora da sam mu neka amajlija.Slovenac prijatno iznenadjenje, mozda za par godina postanu sila.

        Comment


        • Cestitke za Simona.

          Kada je sledeca skakaonica i kada pocinje ?

          Comment


          • 1. Januara je Garmisch-Partenkirchen od 13:45.. uvek pravi nacin da se zapocne nova godina

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              1. Januara je Garmisch-Partenkirchen od 13:45.. uvek pravi nacin da se zapocne nova godina
              Ja preferiram snimak, prerano je to.

              Comment


              • Serem se na RTS, zasto najavljuju kada nece da prenose

                Comment


                • Odlicni skokovi danas prva pobeda mladog Ditharta,Morgenstern i Aman odlicni takodje tako da ce se najverovatnije ova trojka i boriti za titulu 4 skakaonice.Jedva cekam Insbruk bice veoma zanimljivo
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nista od Slirija ove sezone, pobednika treba da trazimo izmedju Amana, Morgensterna i Ditharta.Nisam dugo pratio, ali mi je ovo jedna od zanimljivijih turneja.Nadam se da ce tako ostati i do poslednje trke.Ditharta i juce u kvalifikacijama i danas bez premca i zasluzeno je slavio.Aman je izvukao maksimum i tesko da je mogao danas bolje od treceg mesta.


                    Eurosport HD, veliko hvala SBB-u na njihovom promotivnom periodu.Da tako bude i dogodine.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Nista od Slirija ove sezone, pobednika treba da trazimo izmedju Amana, Morgensterna i Ditharta.Nisam dugo pratio, ali mi je ovo jedna od zanimljivijih turneja.Nadam se da ce tako ostati i do poslednje trke.Ditharta i juce u kvalifikacijama i danas bez premca i zasluzeno je slavio.Aman je izvukao maksimum i tesko da je mogao danas bolje od treceg mesta.


                      Eurosport HD, veliko hvala SBB-u na njihovom promotivnom periodu.Da tako bude i dogodine.
                      Sto mi je krivo

                      Blago tebi. Ja sam ostao na samilosti RTSa da slucajno puste nesto ali corak

                      Comment


                      • I zahvaljujuci tome sto su drugu rundu prekinuli, imamo pobednika jer sada nema potrebe da se odrzi poslednja etapa.

                        Izbacili su oba konkurenta tim prekidom i 99% ovo osvaja Austrijanac Dithart.Postoje neke teoretske sanse za Amana, ali je Morgenstern eliminisan zato sto je slabo skocio u prvoj seriji.Treba napomenuti da je vetar danas pravio puno problema sto i nije bio slucaj u Garmisu i Obrstdorfu.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          I zahvaljujuci tome sto su drugu rundu prekinuli, imamo pobednika jer sada nema potrebe da se odrzi poslednja etapa.

                          Izbacili su oba konkurenta tim prekidom i 99% ovo osvaja Austrijanac Dithart.Postoje neke teoretske sanse za Amana, ali je Morgenstern eliminisan zato sto je slabo skocio u prvoj seriji.Treba napomenuti da je vetar danas pravio puno problema sto i nije bio slucaj u Garmisu i Obrstdorfu.
                          Pravio je vjetar probleme i ranije, ali ne u takvoj mjeri i radili su ono podizanje/spuštanje zaletišta što po meni uveliko oduzima čar ovom takmičenju. Desila se situacija da se u par minuta drastično spusti zaletište (sa 19 na 15), pa tako 2 takmičara jedan za drugim skaču na potpuno drugačijim zaletištima.

                          Iz godine u godinu sve više opada kvalitet takmičenja, što zbog nekih novih nelogičnih pravila, što zbog vjetra u leđa Austrijancima, što je bio slučaj na kraju će se ispostaviti i na ovoj turneji. Izbacuju oni klase u posljednjem desetljeću, a gdje i ne bi koliko ulažu u ovu disciplinu i koliko joj posvećuju pažnju, ali ovaj cirkus sa novim pravilima i monopolom koji Austrijanci drže u ovom sportu je apsurdan.
                          Last edited by Merlin; 05-01-14, 01:45.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kada ovako nesto urade, tacno mi se ni ne gleda vise.. 8 ili 9 takmicara su trebala jos da skoce. Svaki sport ima neku losu stranu, ali ovo je apsurdno. Stvarno je jadno da ti ne mozes da nadjes vremena / drugi termin da se zavrsi serija, sto je jedina postena opcija. Definitivno se slazem sa Merlinom, sto se kvaliteta takmicenja tice.

                            Comment


                            • Kakva li mućka sutra ide. Ne bi me čudilo da se ponovo odradi samo 1 serija ili će pogurati Austrijanca sa +/- bodovima za vjetar.

                              Ali ozbiljno jedno od najprestižnijih skijaških takmičenja i u ovoj disciplini najveći događaj, čast ostalim takmičenjima, no turneja je uvijek bila 1 stepenicu iznad i da se ovako neodgovorno ponašaju.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Dithart osvojio turneju .. Morgenstern i Aman na drugom i trecem mestu.

                                Austrijanac je u Bisoshofenu pobedio ispred Slovenca Petera Prevca 296,5 poena a Prevc je imao 294,8 poena ..

                                Poredak u Svetkom kupu :

                                Stoh 526, Aman 484, Slirencauer 463, Bardal 429, Morgenstern 378, Kasai 341, Velinger 319, Fronjd 309, Dithart 295

                                Comment

                                Working...
                                X