Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kvalifikacije krecu u 12:00 a takmicenje u 14:00
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • A zar nije takmicenje u 13:40?

      Comment


      • Koliko ja znam pomerice u 14:00 , pa koja je to glupost to je nevidjeno , skacu se kvalifikacije do 13:30 i onda odmah runda
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Odlican Engelberg.Na kraju Kefler prvi,Stoch drugi sto mi je izuzetno drago,Bardal treci.Slilenzauer se popravio u odnosu na prvu seriju ali to ne treba da zadovoljava apetite njegovih navijaca,krajnje je vreme da pocne da pobedjuje.Morgenstern je malo uprskao kao i Frajtag ali bitno je da su tu u vrhu i da beleze konstantno dobre rezultate.Bardal takodje jako prijatno iznenadjenje,a raduje i dobar skok Amana u drugoj seriji.Sad sledi pauza,pa onda ludilo od novogodisnje turneje
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Posto ce sada novogodisnja turneja ,moze neko da postavi anketu ko ce biti pobednik ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Stvarno bi mogli da uvazite Mikov predlog, trebalo bi to da se odradi.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Promenjena je anketa, hvala na predlogu. Kada imate tako nesto bolje se obratite nekom na privatne, brze ce biti odradjeno.

                I naravno Schliri ovo osvaja

                Ipak sam uspeo da zeznem nesto Strpljenja
                Last edited by Nebojsa; 25-12-11, 15:47.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Morgi! Morgi! Idemo Morgi

                  Comment


                  • Sad je ok, glasajte. Da li ste za to da se za 4 skakonice otvori posebna tema ili da pisemo ovde? I da li neko hoce da odradi najavu?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Zasto recimo nema Hautamekija u anketi a recimo ima Loitzl koji se ne moze sastaviti koji je gori od Matia u ukupnom poredku Ako si vec po rankingu ove godine trebao si staviti i Freunda sigurno pre Loitzla ali nebitno sada ... Mogu ja odraditi najavu za koji dan tj sutra ili prekosutra Ne treba nova tema
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Glasao sam za Schlirija, ali mi je favorit Kefler

                        Comment


                        • Jel mi može ko reći šta se tačno desilo sa Hilde-om,nisam u toku nažalost..

                          Comment


                          • Hteo je malo da produži let, pao malo posle doskoka i to napred da je baš dosta ogulio lice ..Narpsao mu je pršljen, pauza oko dva meseca ...

                            Comment


                            • Nije moguce da vas zanima samo pomodarska Novogodisnja turneja?

                              Nakon sramne prosle nedelje i izgubljenih cistih 100 bodova Gregor je juce uzvratio i dostigao brku po broju pobeda u Svetskom kupu.. odavno nije pitanje kada ce pasti Nikenen vec samo kada (kad god da bude bice smesno porediti ih po godinama u tom trenutku). Ono sto je najvaznije, skinuo je zaostatak na 39 bodova i nadam se da ce konstatnim rezultatima do kraja sezone osvojiti svoj drugi Svetski kup
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Odlično takmičenje danas ... Koliko je uživanje gledati kad su normalni uslovi , naročito letove ...
                                Još jednom se potvrdilo da je ovo nikad neizvesnije sezona i da 15-20 može na podijum ....
                                Sledećeg vikenda će biti ludnica !!!

                                Comment

                                Working...
                                X