Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je da su Norvežani bili konstatni i razbili monotoniju .. Bardal odličan !! Mislim da će sutra biti super, samo da vremem posluži ..

    Comment


    • Svaka cast Frajtagu.Prva pobeda u karijeri,ispred Morgensterna i Frojnda.Nemci ove godine imaju odlican sastav,sa Frojndom i Frajtagom koji ce biti vrhunski skakaci,Nojmajer je pokazao da jos uvek moze da skace na visokom nivou,a Wank i Mechler zablistaju s vremena na vreme.

      Slilenzauer opet podbacio,Kefler takodje,mada je bio bolji od njega
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odlican Frajtag.. taman sam se ponadao da ce Morgi uzeti, al nista Al ajd, dobro je i drugo mjesto, ispred ostalih favorita.

        Comment


        • Gledao sam samo 1. seriju, nisam stigao 2. Znaci Fraitag je pobedio? Cestitam

          Comment


          • Ovaj vikend se skace u Engelbergu , bice vrlo zanimljivo , Aman ima priliku kod kuce da se vrati u formu , dosta kandidata za pobedu , jedva cekam U Petak kvalifikacije , za vikend skokovi (subota i nedelja)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Sigurno će biti zanimljivo, što očekujem i od cele sezone ... Frajtagova pobeda i Norvežana ekipno dobro dođe da malo osveži ...

              Comment


              • Jel u subotu timsko takmicenje ili pojedinacno?

                Comment


                • Originally posted by Fanta View Post
                  Jel u subotu timsko takmicenje ili pojedinacno?
                  pojedinacno
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    pojedinacno
                    u koliko sati je ?
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Koliko ja znam u 2 ali nemoj me drzati za rec jer je sklonjeno sa sajta , nzm tacno sada , uglavnom kvalifikacije pomerene za sutra u 10:45 po nasem vremenu Posto danas nisu odrzane
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Koliko ja znam u 2 ali nemoj me drzati za rec jer je sklonjeno sa sajta , nzm tacno sada , uglavnom kvalifikacije pomerene za sutra u 10:45 po nasem vremenu Posto danas nisu odrzane
                        trebalo bi pocne oko 2 i ja tako msm ali nisam bio siguran !~
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Na programu Eurosporta pise 13:25, a ja cu se ukljuciti pred kraj prve serije
                          Ajmo Morgi

                          Comment


                          • Pocele su kvalifikacije
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • kako je Schlierenzauer porpustio pobedu kako je pao ..!!
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Kakva zavrsnica danas, dobro je sto nije bilo teze povrede za Srilia.
                                Sto se tice mog favorita, Morgia, moram reci da sam zadovoljan, s obzirom da je vrijeme bilo katastrofalno i da je moglo mnogo gore biti..
                                Sutra mozda nesto bolje da se ostvari.

                                Comment

                                Working...
                                X