Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Don Markoni View Post
    Baš me zanima individualno takmičenje, ekipno je starno bilo nikakvo .. Nekoliko dobrih skokova, Norvezani i Finci raspad, Rusi prijatno iznenadili ...
    Da, i mene! Rusi, iako su izgubili mladog kolegu, iznenadili su

    Comment


    • Ljudi zasto nema Amana ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Preskace takmicenje...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Očekivano tri Jodlera na vrhu, samo sam mislio da će Šliri biti 1., Morgi 2., a Endi 3. ...

          Comment


          • http://www.fisskijumping.com/

            Danasnji rezultati.Gregor prokockao veliku prednost,Kefler to znalacki iskoristio i sa 2 odlicna skoka otvorio sezonu na najbolji moguci nacin.Morgenstern dobar,ali ce morati jos bolje.Stoch je dobro skocio oba puta,on nikad nema neki ekstra kvalitetan skok ali su mu zato skokovi ujednaceni i nema neke velike razlike.Iza njega su zavrsili,Freund,Kudelka,Kornilov,Hilde,i otprilike od njih treba ocekivati da preuzimaju glavnu ulogu u skokovima zajedno sa prvom trojicom.Malo su razocarali,Koch,Bardal i Evensen ali ovo je tek prvo takmicenje,treba sacekati do novogodisnje turneje da se iskristalisu stvari oko poretka
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Kofler sjajan...
              Ali verujem da ce Shliri dominirati, ne samo ove godine nego uopste, imacemo tu privilegiju da gledamo legendu o kojoj ce se pricati godinama.
              Pasce rekord Nykanena mozda vec ove godine, ja se iskreno nadam.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Kofler sjajan...
                Ali verujem da ce Shliri dominirati, ne samo ove godine nego uopste, imacemo tu privilegiju da gledamo legendu o kojoj ce se pricati godinama.
                Pasce rekord Nykanena mozda vec ove godine, ja se iskreno nadam.
                Ma Kofler i Sliri vode ove godine, uz pratnju Morgea i Amana Finci su down Hautameki uzasan skok

                Comment


                • Originally posted by Maxy View Post
                  Ma Kofler i Sliri vode ove godine, uz pratnju Morgea i Amana Finci su down Hautameki uzasan skok
                  Ma nista cudno , Hautamaeki i solidan u prvoj seriji ali u drugoj podbacio , mislim da je vreme za smenu u Finskoj naciji , onaj selektor me nervira , koliko god je izvukao prosle godine od Matia i Larinta i ukupno celog tima toliko mi se cini da ce ove podbaciti ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ma nista cudno , Hautamaeki i solidan u prvoj seriji ali u drugoj podbacio , mislim da je vreme za smenu u Finskoj naciji , onaj selektor me nervira , koliko god je izvukao prosle godine od Matia i Larinta i ukupno celog tima toliko mi se cini da ce ove podbaciti ...
                    A sta je sa Larintom, otkako je pao, nema ga da se pojavi, i oce li se vratiti moj Olli? :P

                    Comment


                    • Olli se koliko ja znam vise nikada nece vratiti jer koliko znam da bi se takmicilo mora te savez pozvati , a Olli je izgubio svo povjerenstvo Finskog saveza , jedino da skace pod nekom drugom zastavom
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Olli se koliko ja znam vise nikada nece vratiti jer koliko znam da bi se takmicilo mora te savez pozvati , a Olli je izgubio svo povjerenstvo Finskog saveza , jedino da skace pod nekom drugom zastavom
                        Ma, bolje da ne skace, ionako mu islo lose u zadnje vreme..... A Larinto, nema ga da secuje da je ziv otkako je pao :/

                        Comment


                        • Bilo je super u Kusamu minulog vikenda, iako je falilo par velikih imena, pre svega mislim na svajcarskog Harija Potera, mog trenutno omiljenog skakaca nakon sto se leteci brka penzionisao krajem prosle sezone.

                          Ocekivano su se na podijumu nasla 3 austrijanca ali nisam od Keflera ocekivao da pobedi. Andreas mi je takodje jedan od omiljenih skakaca i bas mi je drago sto je iza sebe ostavio Gregora i Morgija. Nakon prvog skoka Gregora ocekivao sam ubedljiv trijumf ali onda je sve uprskao losim drugim skokom i zavrsio "tek" na drugom mestu. Morgi definitivno nije jos u najboljoj formi sto je i ocekivano, tek je pocetak sezone.

                          Sutra su kvalifikacije za Lilelhamer i jedva cekam da vidim Amana i na sta je spreman ove sezone.


                          Ince moji favoriti Aman i Kefler ali ocekijem dominaciju Slirija
                          sigpic

                          Comment


                          • I ja inace volim mnogo vise Amana od Schlierenzauera , doduse ne volim niti jednog Austrijanca , ako bas moram birati onda Koch ili Kofler ali ovu trojicu ne podnosim (Loitzl,Schliri,Morgi) , Aman mi je legenda i posle Finaca njega najvise gotivim
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              I ja inace volim mnogo vise Amana od Schlierenzauera , doduse ne volim niti jednog Austrijanca , ako bas moram birati onda Koch ili Kofler ali ovu trojicu ne podnosim (Loitzl,Schliri,Morgi) , Aman mi je legenda i posle Finaca njega najvise gotivim
                              Ja sam najvise voleo Olija, al posto njega vise nema, onda Kefler i ovaj mali Poljak, Kamil Stok lepo skace

                              Comment


                              • Kefler se ove godine namerio na titulu. 17.5 poena razlike posle prve runde na 90m skakaonici
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X