Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Sampione, pocivaj u miru...
    http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

    Comment


    • #77
      Odma da ste skinuli link kako je nastradao marko sa glavne strane sport kluba jel jasno!!!!!!!!!!!!!!!! treba covek da se dodatno stresira sa usporenim snimcima, kao da iovako nismo vec videli strasan sudar
      Last edited by Culi; 23-10-11, 10:43.

      Comment


      • #78
        Ne mogu da verujem , povremeno od ove godine popratim MotoGp i Simonceli mi je bio omiljeni vozac ,nmg verovati sta se desilo R.I.P. Marco
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #79
          Strasno strasno strasno!!!
          Neka ti je laka crna zemlja
          Stvarno,sklonite snimak udesa!

          Comment


          • #80
            R.I.P. Marco,
            Volela bih da nisam gledala ovo...
            sigpic

            Comment


            • #81
              U svaku trku je ulazio ogromnim srcem,njegovo srce ostaje zauvek na stazi! RIP Marco!
              "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

              "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

              sigpic

              Comment


              • #82
                Tuga
                sigpic

                Comment


                • #83
                  ... riposa in pace Marko , bey tebe GP nije vise sta je bio

                  Comment


                  • #84
                    pocivaj u miru

                    Comment


                    • #85
                      Tuga, velika tuga... Marko, nikada te necemo zaboraviti... bilo je pravo zadovoljstvo gledati te na stazi i van nje...
                      Kakav borac, koje srce... srce, koje ce zauvek ostati na stazi, kao sto kaze Zeka... tamo gde si najvise i voleo da budes...
                      Pocivaj u miru, sampione... #58

                      Comment


                      • #86
                        Nadajmo se da se zbog ove tragedije nece zavrsiti karijera jos jednog velikog vozaca...
                        http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                        Comment


                        • #87
                          RIP Marco!
                          Vozac zbog kojeg sam i poceo pratiti ovaj sport nedavno!
                          Uzasno...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • #88
                            Ako se slažete,voleli bi da da uradimo nesto.Moja sestra živi u Italiji pa bih je zamolio da sazna podatke o datumu sahrane i bilo kakav info u vezi toga.

                            Mi bi skupili sva vaša imena ili nickove ko kako želi i poslali telegram njegovoj porodici ili bilo kome ko može da prenese naše saučešće.

                            Mislim da bi tako dostojanstveno,u stilu MOTO GP foruma poslali poslednji pozdrav Marcu i svima ostalima koji su izgubili život u sportu kiji nam je doneo mnogo radosti ali nažalost i tuge.

                            Ko god se slaže može počev od danas da mi šalje svoj nick na privatne poruke. Svačije ime će se naći u telegramu. Ako baš ne stignemo da pošaljemo na vreme, smislićemo način da to stigne tamo gde treba.


                            Takođe ćemo otvoriti zasebnu temu koja će biti zatvorena 23.oktobra 2012 godine. Sledeće godine na ovaj tužni dan. Marco Simoncelli ( 20.januar 1987 - 23.oktobar 2011 ) Počivaj u miru.

                            Comment


                            • #89
                              Veliko ime! Marco Simoncelli #58

                              Comment


                              • #90
                                Strasno!
                                Ceo motoGP svet imao je samo jednu misao, jednu molitvu. Nije uslisena. Tuzan dan, pretuzan.
                                Recima ne mogu opisati... Nedostajace nam. Vec nam nedostaje.
                                Jedinstven vozac, hrabar, lud, zeljan pobeda...
                                #58

                                Comment

                                Working...
                                X