Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • najbolje je da svi placaju a da samo pojedinci gledaju. od 10 pretplatnika samo 1 gleda sportklub. po meni je postenije da placa onaj koji hoce da gleda.
    inace ne vidim ni razlog da obilazi sajt tog kanala jer ga nemas i pljujes. pricas o njemu ono sto si procitao na drugim forumima a tamo isto tako pricaju i pljuvaju glavnog sponzora i tutora sporkluba srbija. da si od pocetka rada foruma sk znao bi kako im je jadan bio portal. trebalo im je 4 godine da ga malo srede.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • Pljujem?Jesam li ja na tom sajtu i tu svasta pisem?Izgleda li ti poznato?Uvjerio sam se u njihovo ponasanje i sam,ne trebaju mi drugi mogu i sam da razmisljam.
      Znam da nisu obecavali uzece ovo,uzece ono,od svjestkog prvenstva u fudbalu preko africkog kupa nacija do ski skokova.Ma sve imaju ljudi u planu.F1 je bila gotova stvar,a na kraju znamo dje zavrsi da ne pricam o propustanju najveceg derbija u jeku prosle sezone zbog problema sa prijemom signala italijanske,francuska,ACB(tada) i NLB(tada) lige,dok se uredno primao signal Primere.
      1 gleda SK,1 gleda TV 1000,1 gleda Fox Life,1 gleda Ultru,a na kraju svi zadovoljni jer sve imaju u osnovnom paketu!
      Last edited by Vladan; 29-10-11, 21:12.
      sigpic

      Comment


      • mislis 80% rts, pink, prva tv, b92 . kanali koji su dzabe. da izbace iz ponude 70% kanala niko ne bi plakao za njima ali onda ne bi mogli da uzimaju masnu lovu za pretplatu.
        usput sportklub kanali ne kostaju manje od 0.6evra po korsiniku a ovi koje si nabrojao ne prelaze 0.1-0.2. najskuplji je bio ES sa 0.26evra.

        mozda bi i uzeli da su se nasli sa sbb-om.
        iz telekoma srbije nikada nisu dobili sportklub u ponudi po njihovoj izjavi jer svi znaju da je sk blizak sa sbb i da je open tv jedini nacin da neko otkaci sbb iz svog stana jer nikada nece se skupiti vise od 50% korisnika u zgradi ili teritoriji koju kablovksi operater sbb drzi (usput vec je iz drzavnih organa vise puta upozoreno na monopol sbb-a) da bi se on promenio.

        rekoh sve ce to biti fino ako sledeceg prvog ne dodje novi racun za pretplatu a i da dodje nadam se da ce one gajtane skinuti sa krova kojim su vezane zgrade grada od 1.6miliona ljudi.
        Last edited by dr.dule; 29-10-11, 21:22.
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • Opet vile sapucu i daju provjerene informacije?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Opet vile sapucu i daju provjerene informacije?
            cenovnik kanala koji imas kod kablovskog operatera u beogradu a nisu tajni. cak mislim da bi guglanjem dosao do njega.
            eurosport je najskuplji pojedinacni kanal u ponudi. rekoh 0.26
            inace ta tvoja kanta od risivera echolite koji su ti podarili na koriscenje , plus d3 echolite aparati kod nas srbskih kablovskih korisnika govore koji je kanal aktivan tako da se zna kolika je gledanost kojeg kanala. tu nema prevare.

            naravno ne zalim se ja sto drugi placaju ono sto mi gledamo ali to konstatujemo. znam 10 domacinstva koji nisu godinama presli preko sk kanala na svom tv aparatu.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • ES znaci skuplji od glavnog SK kanala,pa to nije normalno!AKo ES vrijedi 26 centi SK treba da dobija 2 eura
              Ne gledam ni ja Pink ali ga ocigledno placam,opet na kraju dana svi zadovoljni i oni koji gledaju Grand i mi koji gledamo sport
              Last edited by Vladan; 29-10-11, 21:41.
              sigpic

              Comment


              • tu postoji jos neka skala. cena se menja ako se povecava broj pretplatnika kod operatera. mislim da je sk 0.25 bio na tom cenovniku. doduse to bilo odavno. sada moze biti samo veca cena. realno program SK nije ispod areninog po ceni ali to se pokriva pretplatom i marketingom. naravno cena za sbb je mnogo niza nego za ostale jer ipak tata je tata.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • Jedna digresija: Mi koji imamo samo osnovni SK ove nedelje necemo moci da gledamo nijednu Evroligasku utakmicu zbog ATP Basela. Mislim da bi trebalo da se povede malo racuna o takvim stvarima i da se prenosi malo drugacije kombinuju.

                  Comment


                  • Viskovic je u Bazelu,ovo je najjaci turnir serije 500 ikad i SK ce ga propratiti kao nijedan turnir do sad jer ce biti mnogo materijala sa lica mjesta,najvise iza zavjese pa samim tim i vise ukljucenja iz studija nego inace
                    Last edited by Vladan; 01-11-11, 16:09.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ljudi, dajte neki prenos EL u kosarci danas ili sutra na SK!
                      Prosle nedelje ATP Basel, ove nedelje Pariz, iskombinujte malo zbog nas koji imamo samo SK.... danas su Janko i Viktor vec zavrsili meceve, Nole zavrsava do 17h, dajte malo kosarke....

                      Comment


                      • Repriza prelgeda Premier Lige

                        Da li je moguće da se ponovi (reprizira) pregled Premijer Lige u nekom terminu ??? Puno ljudi nije stiglo da ga pogleda, a ujedno bila je pauza premijera od nedelje pa malo podsećanja ne bi škodilo . Ako je ikako moguće ubacite reprizni termin Pregleda Premijer Lige ili još bolje studija.

                        Unapred zahvalan
                        vali_063

                        Comment


                        • Ne razumijem!Zasto ne prenosite jake mecheve PL subotom u 16.00!?? zasto?zasto to stalno radite..znaci ide mec u 16.00 Man City-Newcastle na sk3 kog nema skoro 100% ljudi..kako mozete bre tako?>?..ali ne..to nece ici,vec ide Sanderlend-Fulam a na SK+ Everton-Wolwes zasto ne dajete jake meceve na sk i sk+ subotom u 16.oo..ocete objasniti??


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Zato sto je pravo na taj mec prodano drugoj TV kuci,svake subote jedan mec se prodaje,bosanskoj drzavnoj televiziji BHT1,i taj mec ne bude na ova dva glavna kanala SK i SK+,posto SportKlub imituje program za Srbiju,BiH i CG,pa ne moze da emituje sadrzaj koji je prodao,jel sada jasno.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • U BiH BHT,u CG Atlas,u Sloveniji TV3.Atlas ima problem sa zasticenim terminima koji jos uvijek postoje u CG
                              Ali opet taj termin je najgori,SK pokriva sve najvaznije,9 utakmica moze samo na SK da se vidi.Dalje ko ima dodatne kanale gleda i bukvalno sve,za pay paket to ne vazi!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa da,zato sjutra ide na ATLASU pomenuti mec....pa da..prodaja.OK,neka ih..naravno ja sjutra gledam City-Newcastle.
                                edit:manda,ne ide prodaja samo za BH nego i za druge kuce u regionu;)
                                Last edited by Duka; 18-11-11, 15:21.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X