Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Primeru,ali sto drugu ligu?

    Comment


    • od viska glava ne boli mozda sljedece sezone u segundi gledamo el clasico Barcelona B - Real Madrid Castilla ,naravno ako Castilla izbori plasman u Segundu


      Comment


      • Hoće li biti prenosa NHL lige ove sezone? Hoće li biti još hokeja uopšte, ovo što dajete sad po jednu utakmicu KHL-a svake nedelje i EBEL kad se setite da pustite ili ne otkažete prenos, je kao na kašičicu. Ima li šanse da SK sutra prenosi neku utakmicu kvalifikacija za EP, recimo Danska-Portugal, koja direktno odlučuje o prvom mestu, a nijedna druga televizija kod nas to ne prenosi? Vidim da je najavljeno nešto kao Gana-Nigerija u utorak uveče, pa se pitam je l' se to neko podsmeva nama gledaocima?!

        Comment


        • hoce li biti prenosa DTM sampionata sledece sezone ?
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Mogla se veceras komotno jos neka utakmica pored onih ukrajinaca prenositi ;)

            Comment


            • dobra vila mi rekla da ce se mozda spanska liga pojaviti na SK kanalima od naredne sezone. ako jos uzmu nfl sve termine bez eskluzivnog prava. bravo za Savu i companiju.
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Dule, zvanicno je da dolaze Spanci dolaze na SK od sledece godine.





                P.S. Bilo bi lepo da se ostvari i drugi deo tvog posta.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dolaze Spanci?Au suvi ekskluzivitet...
                  Last edited by Vladan; 28-10-11, 20:46.
                  sigpic

                  Comment


                  • cekam samo 1.3.2012. da mi sbb ispostavi novu brojku na racunu za eskluzivitet. mada znam mnoge koji su digli ruke da placaju racune. vracaju viljuske na krov. bar je dzabe.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • Ma reko' to za ovu tvoju ekskluzivu,izgleda da je vila skrenula s' puta malo pa joj je trebalo vremena da ti sapne tu vijest

                      http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post606704
                      Last edited by Vladan; 28-10-11, 21:20.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ma reko' ovo za ovu tvoju ekskluzivu,izgleda da je vila skrenula s' puta malo pa joj je trebalo vremena da ti sapne tu vijest

                        http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post606704
                        ako budes bio dobar mogu eskluzivno da te upoznam sa najboljim novinarom na SK. naravno kada ti dopustimo barskim vozom da dodjes i posetis rodbinu u beogradu.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Vec cu se nekako snaci,hvala na ponudi svakako.Sta kaze vila,da nece ici i Segunda?
                          sigpic

                          Comment


                          • usput 0.6evra mesecno x 1milion srpskih korisnika jednako je prenosi spanske lige. zar mislis da bi saka jada iz malog grada u srbiji mogla da kupi prenose za nas?
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Vec cu se nekako snaci,hvala na ponudi svakako.Sta kaze vila,da nece ici i Segunda?
                              ima ih na streamu. bar korisnici sportkuba znaju za to. mislim one koji su korisnici sponzora i pokrovitelja svega sto sporklub prenosi. sutra juve inter. proverite kakva je brzina neta.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Originally posted by dr.dule View Post
                                usput 0.6evra mesecno x 1milion srpskih korisnika jednako je prenosi spanske lige. zar mislis da bi saka jada iz malog grada u srbiji mogla da kupi prenose za nas?
                                A sto bi to mene ili bilo kojeg korisnika osnovnog paketa interesovalo?Imam preko 80 kanala izmedju ostalog i ovakvu sportsku ponudu,za 10 eura.Za tri kanala treba da dajem 5,nekako mi logika kaze da je ovo mnogo bolje.Svi kanali koji su u ponudi dobijaju nesto od kablovskog operatora po ugovoru i to je normalno,e sad koliko su samo nagadjanja to svi znamo,a da vidim ko ce naci ovakvu ponudu u osnovnom paketu bilo dje u Evropi!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X