Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • a znam kakva je gledanost u RS....
      [/quote]
      I samo jos reci da je gledaniji od tenisa ;D,ma daj ne sprdaj se...
      sigpic

      Comment


      • a znam kakva je gledanost u RS....
        [/quote]
        I samo jos reci da je gledaniji od tenisa ;D,ma daj ne sprdaj se...
        [/quote]NFL gledaniji je od Bosanske Premijer Lige,a koliko NFL klubova ima bosni,nisam cuo ni jedan do sad!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Comment


          • [/quote]
            Ne znam sta reci vise,gdje imate terene oznacene sa zonama,da li imate ligu!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                kod nas tek 2-3godine imamo SK,i samo tu je bilo NFL,a sad ga nece nigdje biti...pa i ne moze da se razvijati!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Interesuje me kada krece sa emitovanjem taj kanal ESPN koji ce emitovati NFL, i da li ce ga biti samo u TOTAL TV-u, ili cemo moci da ga gledamo u osnovnoj ponudi svi korisnici SBB-a.
                    Koliko ja znam NFL krece sledeceg vikenda.
                    Unapred hvala na odgovoru.

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      NFL krece 10. septembra ... PIT-TEN ...

                      E sad SPORT KLUB je od jednog fenomenalnog sportskog kanala postao ZIVO SRANJE!!!!

                      Ode NFL, Bundes liga 1. 2, Italija 1... oterase Marjana ??? E ljudi gledamo ragbi, tenis do iznemoglosti, Eng 2, Cage Rage, Boks, klupske Tv...

                      Bolje se

                      Edit: Koliko cujem i NHL je pod znakom pitanja? ... E umalo da zaboravim... veceras SPEEDWAY LATVIA... Pa da li ste vi krsteni??????????

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        SK najbolji ste,samo nastavite tako 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          Otkud NHL upitna?
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment


                          • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              [quote author=Vladan link=topic=342.msg87934#msg87934 date=1251965657]
                              SK najbolji ste,samo nastavite tako 8)
                              [/quote]
                              po cemu su najbolji? ???

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=Tedy Bruschi link=topic=342.msg87947#msg87947 date=1251979714]
                                [quote author=Vladan link=topic=342.msg87934#msg87934 date=1251965657]
                                SK najbolji ste,samo nastavite tako 8)
                                [/quote]
                                po cemu su najbolji? ???
                                [/quote]
                                Meni su najbolji,prenose mi tenis,kosarku,fudbal,golf,meni dosta,dok je god tako za mene su neprevazidjeni broj 1,za razliku od one nazovi konkurentske kuce,koja prenosi sumo rvanje,pikado i karling 8)
                                edit:Jos samo F1 da u bliskoj buducnosti vidim na SK...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X