Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    jao,pa kako to...teniserchici ce da se chvare...ccc...sk sram te bilo...hehe

    Comment


    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • [/quote]

        slazem se za arenu mada es2 teshko...ali ima sve da im otkupe al ostavice im dragulj sheme tenis i onda menjemo ime...

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            slazem se....

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              Da li mozda, neko zna da li ce taj kanal ARENA SPORTmoci da se gleda preko SBB-a ili za sada ide samo preko KDS-a.
              Hvala na odgovoru unapred.

              Comment


              • Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  Ne vidim zasto ne bi isli i preko SBB-a, bila bi im veca gledanost.Jedino ako nije problem sam SBB, a ne vidim zasto ih ne bi distribuirali, pa neka gleda ko sta hoce.
                  Ionako nisu u zadnjih godinu dana uvrstili neki novi program u svojoj semi, a posebno ne sto se tice sportskog dela.
                  Neka ima i SK i SK+, i sada regionalni ES2 sa Bundes ligom, pa ko sta voli nek izvoli.
                  Koliko sam ja upoznat taj kanal Arena Sport je potpuno domaci, pa neka ga svi gledamo.

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Jel moze da se prenosi sutra tekma England League Cup West Ham - Millwall ??

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=nikolao link=topic=342.msg86447#msg86447 date=1251134606]
                      Jel moze da se prenosi sutra tekma England League Cup West Ham - Millwall ??
                      [/quote]
                      Stvarno...,ne bi bilo lose?

                      Comment


                      • [/quote]
                        I ja sam za... Nisam ni znao da se igra ali to ne sme da se propsti...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • [/quote]
                          I ja sam za... Nisam ni znao da se igra ali to ne sme da se propsti...
                          [/quote]
                          Uuuu koji ce to fajt da bude... Morate to prenositi i to na obisnom SK, jer nemam SK+!!!

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            ljudi jel ce imati prenosa spanske i italijanske lige na nasim kanalima

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              oce arena kanal biti na total tv paketu posto sam na total tv..........

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=pera as link=topic=342.msg86491#msg86491 date=1251148652]
                                ljudi jel ce imati prenosa spanske i italijanske lige na nasim kanalima
                                [/quote]
                                1 ... odgovor neces dobiti do srede.
                                2 ,bice,ali slabiji paket,no bice svakako,a bili su i prenosi prvog kola,tako da sam se iznenadio ovom pitanju.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X