Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]znas koga interesuje,mame i tate,i bliza rodbinu od tih crnogorki!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Ma bolje i to nego da prenose pikado,karling,najjaci covjek i ostala sranja koja prenosi konkurentski kanal 8) 8) 8)
      sigpic

      Comment


      • [/quote]
        mislim da takvih nema cak ni u familiji igracica.
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

          [quote author=Vladan link=topic=342.msg80723#msg80723 date=1249387031]
          Ma bolje i to nego da prenose pikado,karling,najjaci covjek i ostala sranja koja prenosi konkurentski kanal 8) 8) 8)
          [/quote]
          taj kanal je pojam realizacije zivih prenosa(svi veliki sporski dogadjaji,za razliku od SK(kad se samo setim onog prenosa sa kamerom mobilnog telefona domace lige u AF na SK )),snimaka,programske seme,izbora sportova za svakog,za razliku od ovog smesnog izgovora za sportski kanal,kad u stvari ima samo tenis i fudbal i neki debilizam tipa dinama iz zagreba i ovog rukometa
          sta se bre vise uvlacite u bulju svim narodima i narodnostima SFRJ kad to vise nepostoji neka svako otvara svoj SK
          ali ne bulja zinula za lovu

          Comment


          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

            [quote author=hogarstrasni link=topic=342.msg80733#msg80733 date=1249389630]
            [quote author=Vladan link=topic=342.msg80723#msg80723 date=1249387031]
            Ma bolje i to nego da prenose pikado,karling,najjaci covjek i ostala sranja koja prenosi konkurentski kanal 8) 8) 8)
            [/quote]
            taj kanal je pojam realizacije zivih prenosa(svi veliki sporski dogadjaji,za razliku od SK(kad se samo setim onog prenosa sa kamerom mobilnog telefona domace lige u AF na SK )),snimaka,programske seme,izbora sportova za svakog,za razliku od ovog smesnog izgovora za sportski kanal,kad u stvari ima samo tenis i fudbal i neki debilizam tipa dinama iz zagreba i ovog rukometa
            sta se bre vise uvlacite u bulju svim narodima i narodnostima SFRJ kad to vise nepostoji neka svako otvara svoj SK
            ali ne bulja zinula za lovu
            [/quote]
            Pa ti ako ti se ne svidja nemoj da ga gledas onda,imas daljinski.prebaci na pikado ili sumo rvanje i uzivaj
            Nikad neke stvari necu razumjet ???,kao da ste prinudjeni da gledate SK,ako vam se svidja njihov program vi gledajte,ako vam se ne svidje,prebacite na drugi kanal 8)
            Za mene je SK bez konkurencije 8) 8) 8)
            sigpic

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              ja ga i negledam
              ali bi voleo da ga gledam i budem gledalac
              ali mi oni ne dozvoljavaju njihovi uzasnim izborima i jos gorom programskom semom

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                [quote author=hogarstrasni link=topic=342.msg80737#msg80737 date=1249390129]
                ja ga i ne gledam
                ali bi voleo da ga gledam i budem gledalac
                ali mi oni ne dozvoljavaju njihovi uzasnim izborima i jos gorom programskom semom
                [/quote]
                Pa sta se bunis onda,nastavi da ga ne gledas,ja cu nastaviti da GA GLEDAM i svi zadovoljni
                Sto se izbora tice,tu su bez konkurencije,jos ako otkupe NBA,dje bi im kraj bio... 8) 8) 8)
                sigpic

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  smesan si
                  sta im je cilj vise gledalaca ili manje
                  nek obrate paznju na programsku semu,koji moron pusti istu utakmicu 3 puta u udarnom terminu,a tekma zavrsena 0-0
                  a neke sportove pustaju samo kasno nocu ili rano ujutru
                  jel to normalno

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    Je li tebi normalno da neko prenosi SNUKER od jutra do mraka ??? ??? ???
                    Ukusi su razliciti,imas izbor da gledas ili ne gledas,sve je na tebi 8),sto se mene licno tice,samo neka nastave ovako NAJBOLJI SU 8) 8) 8)
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      a jel tebi normalno da neko prenosi tenis( i to nekvalitetne turnire cast vimbldonu) od jutra do sutra i fudbal
                      od svega po malo,a ne od necega sve od ostalog nista

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        kako god da je sema programa samo nisam siguran da je lik koji je stavio onu rukometnu utakmicu ep u19 bio pri zdravom razumu i svestan da donosi odluke. ocigledno da mu je odmor vise nego potreban.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                            @Vladan

                            Brate mnogo palamudish...chinjenica je da na sk ima najvishe tenisa a to dal ce neko da se buni ili nece ili ce da gleda ili ne ti niti si nadlezan niti zaduzen da obrazlazesh...nmg svi da budu ko ti ili ja ili bilo ko...chinjenica je da sem NFL i poneke lige na sk nema apsolutno nishta...ako bude NBA ove sezone ja im spushtam kapu...zato brate ako volish neki sport a ima ga gledaj i ne filozofiraj ovde ko ce i kako da reaguje i da pricha!

                            Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Po meni,treba sacekati i viditi,sta ce da otkupe i prenose,pa onda osuti drvlje i kamenje po njima,ako bude potrebe...svi se vrte u krug...i nikad kraja...
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                                [quote author=spiki link=topic=342.msg80754#msg80754 date=1249393167]
                                @Vladan

                                Brate mnogo palamudish...chinjenica je da na sk ima najvishe tenisa a to dal ce neko da se buni ili nece ili ce da gleda ili ne ti niti si nadlezan niti zaduzen da obrazlazesh...nmg svi da budu ko ti ili ja ili bilo ko...chinjenica je da sem NFL i poneke lige na sk nema apsolutno nishta...ako bude NBA ove sezone ja im spushtam kapu...zato brate ako volish neki sport a ima ga gledaj i ne filozofiraj ovde ko ce i kako da reaguje i da pricha!
                                [/quote]
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X