Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je to program, imam SK do 6 programa a taj nemam! Di se to može gledati, neki dobar link? Nedjelja navečer a oni bez španjolaca i to bez Celte!

    Comment


    • On je u posebnom SK HD paketu, koji čine: SK HD, SK1 HD, SK2 HD, SK3 HD i SK GOLF HD.

      I mislim da ćeš pre naći dobar link za http://acestream.org/ nego neki za SK HD, ali to tamo tek pred početak meča, sada ih nema.

      Pitaj pre utakmice nekih 15ak min u http://www.sportklub.info/forum/show...-1-2-3-2016-17 i sigurno ćeš dobiti neki dobar link.
      Last edited by miloolja; 27-10-16, 10:26.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • U Totalu je SK HD u osnovnom paketu, kao i tri glavna HD kanala i GK
        sigpic

        Comment


        • Lepo bi bilo kada bi Sportklub sutra pomerio Eurokup i Tenis na ove nebitne kanale koji nisu u HD...a Evroligu stavio na prva tri kanala... nema smisla da Makabi - Barsa idu na SK 5... a Eurocup na SK 2 i SK 3

          Comment


          • Za eurocup se slazem stvarno nema logike,a tenis nema sanse da se pomeri sutra igra Djoka a i masters je

            Comment


            • Šta se dešava sa nemačkom košarkom na Sport klubu?

              Da li će da bude prenosa ili ih ima, a ja nisam primetio.

              Comment


              • Ovaj SK postaje sve bezobrazniji i bezobrazniji. Videćemo kako će završiti ako nastave ovako

                Послато са C6603 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Лупи човек и остаде жив
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Znam da ima dosta gejmera ovde, tako da...

                    SK3/08.11 - 23:35 LEAGUE OF LEGENDS - FORTUNA CHAMPIONSHIP SERIES 2016
                    SK5/11.11 - 04:00 ELEAGUE (COUNTER-STRIKE) SEASON 2

                    Ono što mene zanima, hoće li biti neka repriza kauntera na nekom od prva 3 kanala? Voleo bih to da pogledam.
                    Last edited by z0La; 07-11-16, 20:29.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Znam da ima dosta gejmera ovde, tako da...

                      SK3/08.11 - 23:35 LEAGUE OF LEGENDS - FORTUNA CHAMPIONSHIP SERIES 2016
                      SK5/11.11 - 04:00 ELEAGUE (COUNTER-STRIKE) SEASON 2

                      Ono što mene zanima, hoće li biti neka repriza kauntera na nekom od prva 3 kanala? Voleo bih to da pogledam.
                      Ono sto mene zanima ima li komentatora na ovim prenosima ? Nikada nisam gledao pa zato pitam,bas me interesuje sta prica u toku prenosa.

                      Comment


                      • Имаш ликове који коментаришу са лица места за Твич/Хитбокс али капирам да ће ови убацити и неке наше нубове. На еуроспорту ишао ЦС Сорс пре пар година и било је неких наших коментатора.

                        И да, биће јако јадно ако не пребаце ЦС на нека од ова 3 канала. Па барем снимак ако не и пренос.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Radulov47 View Post
                          Ono sto mene zanima ima li komentatora na ovim prenosima ? Nikada nisam gledao pa zato pitam,bas me interesuje sta prica u toku prenosa.
                          Ja sam baš sinoć malo gledao LOL. Tu su 2 komentatora koji prenose sam meč. Posle toga se vraćaju u neki "studio", gde ih ima više i komentarišu najvažnije detalje i ujedno šta treba očekivati od sledećeg duela.

                          Originally posted by Урош94 View Post
                          И да, биће јако јадно ако не пребаце ЦС на нека од ова 3 канала. Па барем снимак ако не и пренос.
                          Ma ne mora prenos realno, samo nek snimak obezbede. Toliko "praznog" prostora na kanalima tokom dana, može neki snimak da se obezbedi.

                          Videh da si ti već pitao Vladu na tviteru...bedak stvarno...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Нисам сигуран да сам га скапирао. Њему је значи рекао Немања Симеуновић (или ко већ): БЕЗ КОМЕНТАРА. Мислио је на то да нема одговора на питање и да га Владимир фазон не пита то више или је мислио на то да нема коментатора за ЦС?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam skapirao da nema odgovor i da ga ne pita više...

                              A šteta stvarno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Значи одјебо га.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X