Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA AUSTRALIJE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Evo sad cu ja pokusati da glumim Vanju i da odgovorim Vesni!
    Hvala, Vesna! Trudicu se da pisem, ako moja divna, lepa, pametna, sjajna, bozanstvena, savrsena drugarica Pablo nastavi da prenosi moje komentare!
    Ih, Vanja, bas si luckast! Postidecu se zbog komplimenata (sve je istina!!! )!

    Aj sad malo ozbiljno!
    Pitala sam Vanju za koju bi opciju glasao u anketi, a on mi je odgovorio
    Nijednu, bice poslednji, nece imati prednost!
    Toliko za sad od nas dvoje u ovom ukljucenju!
    #58

    Comment


    • #32
      Originally posted by Boca View Post
      Sta uradi Markez?


      Nije ga video.

      Comment


      • #33
        Kakvu glupost napravi ovaj Markez.Nije mi jasno zasto je uopste izlazio na stazu, kada je ostalo manje od minuta do kraja treninga.
        A njegovi u garazi se bas dobro namucili da poprave taj motor, posle njegovog prvog pada.
        Sada ga je bukvalno unistio, medjutim, ono sto ne valja je da je Viljarot povredjen.
        A da ga nije video, tacno je. Sigurno je bio u "oblacima" zamisljajuci kako je vec sampion.Ispravna odluka direkcije za trke.
        Ipak je ovo trening, a ne trka pa da bude trkacki incident, nastao u zaru borbe.

        Comment


        • #34
          U potpunosti se slazem sa Vesnom! Mozda je ovo prvi put da je direkcija za trke nekog zasluzeno kaznila!
          Markez je mnogo poleteo! Treba nesto da ga spusti na zemlju!
          #58

          Comment


          • #35
            Poceo trening3 live. Ko ne gleda, taj ili spava ili ne prati.
            Ja sam full HD Ready!
            http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

            Comment


            • #36
              Originally posted by Hayate.33 View Post
              Poceo trening3 live. Ko ne gleda, taj ili spava ili ne prati.
              Ja sam full HD Ready!
              Jel to imas motogp pas,ja cu propricat spanski ko maternji xD
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #37
                Moze li Terol uzet ovo?

                Comment


                • #38
                  ako zbog nekoga izgubim i ovo malo zdravog razuma - to ce biti onali je bar prvijeste da su samo kvalifikacije,ali je on sve bolji i boljiidemo lepoto
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    o neeeeeeeenadam se samo da nije puno povredjen,ali nije izgledalo dobro..

                    vratio seeeeeema to je nas mali
                    Last edited by denia_el; 15-10-11, 05:33.
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Juhuuuuuuuuuuuuuuuuu...vratio se Ben.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Za Mrkeza taj minut kazne ne znaci nista.Svakako ga ocekujem u borbi za prvo mesto pri kraju trke.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by vesna8.11 View Post
                          Kakvu glupost napravi ovaj Markez.Nije mi jasno zasto je uopste izlazio na stazu, kada je ostalo manje od minuta do kraja treninga.
                          A njegovi u garazi se bas dobro namucili da poprave taj motor, posle njegovog prvog pada.
                          Sada ga je bukvalno unistio, medjutim, ono sto ne valja je da je Viljarot povredjen.
                          A da ga nije video, tacno je. Sigurno je bio u "oblacima" zamisljajuci kako je vec sampion.Ispravna odluka direkcije za trke.
                          Ipak je ovo trening, a ne trka pa da bude trkacki incident, nastao u zaru borbe.
                          zato sto vozi sampionskina svakom izlasku na stazu daje sve od sebe do poslednjeg sekundaovo sto se (nazalost) desilo,desava se i mnogo starijim i iskusnijim od njega.to jeste trkacki incident,jer samo to i moze da budeon jeste sampion i nema sta da zamislja
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ares View Post
                            Za Mrkeza taj minut kazne ne znaci nista.Svakako ga ocekujem u borbi za prvo mesto pri kraju trke.
                            pa to ti pricam
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              cudi me da mu nisu oduzeli jedan minut od vremena,jer ce eto mukica morati da vozi na 2011 Suteru...ups, ipak nece,Aspar mu je dao 2012 Suter jer, eto, on nema svoje vozace...
                              &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                              &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Ares View Post
                                Za Mrkeza taj minut kazne ne znaci nista.Svakako ga ocekujem u borbi za prvo mesto pri kraju trke.
                                Pa mozda, ali pod uslovom da su 15 vozaca na stazi, a ne 38 i pod uslovom da je mnogo bolji od svih ostalih, a nije na ovoj stazi. Bez tog minuta je realno na 12, 13 mestu.

                                Da je trkacki incident, nije jer nije bila trka. Napravio je glupost, i dobio je sta je i zasluzio. Kao sto rece Vanja, cini mi se, jos je zelen i prerano okicen titulom, a ima jos 3 trke.
                                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X