Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA AUSTRALIJE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Upravu je covjek pitanju na polu je drsko i pretenciozno i potpuno glupo. Zasto onda ljudi prate GP mogu slobodno prec na formulu 1. Ja tipujem na nekog ko nije Jorge Lorenzo da ce da ga zaustavi mozda cak i Dovi. Sto da ne, ne mislim da ce dominantno pobjedit kako ja da ucestvujem u pollu ili ljudi sl meni?
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #17
      Kad me već vučete za jezik, ja sam glasao za 10-15s, nisam baš toliki optimista.

      Sad na brzinu pregledah rezultate prethodnih glasanja:
      Ima samo 2,5 pogođena - pobednik VN Češke Stoner i VN Nemačke Marquez, Motegi isti broj glasova Pedrosa i Stoner, znači polovično pogođeno.
      Najveći promašaji : pobeda Rosija u Francuskoj, podijum Simončelija u Španiji, Mugello pobednici Simončeli i Rosi.

      Zaključak je jasan, nije ni čudo što kladionice niču na svakom koraku.
      Casey Stoner......The Bike Whisperer

      Comment


      • #18
        Stvarno ne razumem zasto se podigla ovolika prasina oko ove ankere. Malo sale nije na odmet.Ja to tako posmatram.
        A i inace, svako glasanje je na neki nacin igra, a ne proizvod neke ozbiljne studije.

        Comment


        • #19
          Hoce Stoner zavrsiti 5-10sec. ali iza Lorenca.
          sigpic

          Comment


          • #20
            vesna ni ja necu glasati u anketi (pa gde su nestali smajlici aaaaaaaa?????)
            da si dodala i opciju da stejsi nece zavrsiti,imala bi jos najmanje jednog ucesnika hihi
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by denia_el View Post
              vesna ni ja necu glasati u anketi (pa gde su nestali smajlici aaaaaaaa?????)
              da si dodala i opciju da stejsi nece zavrsiti,imala bi jos najmanje jednog ucesnika hihi
              Veruj mi da mi to nije palo na pamet.
              A bas je dobra ideja. I mogla sam da stavim i to.Sada je kasno, morala bih da molim admine da obrisu ovu anketu, pa da onda dodam i to pitanje.
              Nadam se da razumes.

              Comment


              • #22
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                Veruj mi da mi to nije palo na pamet.
                A bas je dobra ideja. I mogla sam da stavim i to.Sada je kasno, morala bih da molim admine da obrisu ovu anketu, pa da onda dodam i to pitanje.
                Nadam se da razumes.
                ma naravnomoze jedna anketa da prodje i bez mene;)
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by vesna8.11 View Post
                  Stvarno ne razumem zasto se podigla ovolika prasina oko ove ankere. Malo sale nije na odmet.Ja to tako posmatram.
                  A i inace, svako glasanje je na neki nacin igra, a ne proizvod neke ozbiljne studije.
                  Anketa je odlicna fora!!! Nigde ne pise da ce Stoner da pobedi, samo je pitanje koliko ce prednosti imati na cilju! Mozda bude pretposlednji, ko zna!
                  #58

                  Comment


                  • #24

                    Stoner je izjavio da su mu sanse da ovde proslavi titulu vrlo male.Trebalo bi on da pobedi a Lorenco zavrsi trku na 4. mestu ili jos nize.
                    Medjutim, i pored te cinjenice, njemu je najvaznije da na domacem terenu ostvari pobedu, bez obzira na sampionat, jer je ovde prvi put sa Hondom.
                    Sve dosadasnje pobede bile su na Dukatiju.Ubedjen je da ce pronaci pravo resenje za trku i ocekuje pobedu.

                    Lorenco je izjavio da ce se boriti za pobedu na svakoj preostaloj trci, pa tako i na ovoj stazi, i time uciniti sve sto je moguce da odloze Stonerovu pobedu u sampionatu.
                    Jos je izjavio da mu se ova staza iz godine u godinu sve vise dopadala, pa sada spada u njegove omiljene.

                    Dani je odao priznanje Stonerovoj voznji tokom sezone, ali je i dodao da ce on na preostale tri trke dati sve od sebe da ostvari sto bolji rezultat.
                    Staza mu se izuzetno dopada zbog velikih brzina koje se postizu, bez obzira sto je ovde uglavnom jako hladno i dosta nepovoljno vreme.

                    Hejden je samo dodao da je ova staza uvek bila dobra za Dukati, bez obzira sto on licno, nijednom nije dosao ni do podijuma.
                    Takodje se nada da ce ih vreme posluziti i da nece duvati prejak vetar.

                    Simonceli, koji je dva puta slavio ovde, dok je vozio u klasi od 250cc, ocekuje da ce se boriti za podijum, jer sa motorom koji ima, to je sasvim izvodljivo, po njegovim recima.

                    Comment


                    • #25
                      Očekujem žestoku borbu za preostala 2 mesta na podijumu, nadam se samo da neće biti padova kao u Motegiju


                      Comment


                      • #26
                        koji haos u Australiji necu dalje
                        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          budite se neradnici!!!
                          "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                          "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                          "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Sta uradi Markez?

                            Comment


                            • #29
                              U odsustvu Vanje, ja sam tu da vam prenesem njegova razmisljanja!
                              125, kao i uvek krecu sarenoliko, glavni krivci su u vrhu, ostali kao im dune, nista me nesto znacajnije nije dotaklu kad sam pogledao rezultate... Cortese je nekako najstabilniji tu za sad.

                              U Moto2, Marquez ja napravio neverovatnu gresku, naleteo je na bespomocnog Wilairota, i jedino dobro u svemu tome je sto je Wilairot ostao nepovredjen (kosmicka pravda jer je Marquez pogresio)... Kao i, nadam se, svi ostali, zelim mu da se sto pre oporavi ako je u pitanju teza povreda, ako nije, neka samo odveze sutra trku, makar bio i poslednji. Dodeljena mu je kazna od jednog minuta na kvalifikaciono vreme, tako da ce hteo-ne hteo, startovati zadnji.
                              Ovo je ocigledan pokazatelj da momak, iako je sjajn vozac, ne moze i ne treba da sledece godine predje u MotoGP klasu. Sve one price o tome kako bi mu bilo pametno da to uradi, jer svi ce se navikavati sledece godine na 1000ccm, one padaju u vodu, jer postoje testovi tokom ove sezone za MGP vozace tokom kojih se oni navikavaju na te motore, tako da u svakom slucaju, Marquez ce odraditi tu jednu godinu kad-tad, ali ostali nece, jer ce je odraditi tokom ove godine. Poenta, trenutni MotoGP vozaci u svakom slucaju imaju prednost iskustva na tim masinama u odnosu na Marca, on to nikako ne moze nadoknaditi, tako da je najbolje da izdominira sledece sezone, podigne samopouzdanje na max i kao sampion udje u MotoGP... Moze i dalje to da ucini ove godine, ali uz onako morbidan incident, ja bih batalio misli o MotoGP masini sledece godine...

                              MotoGP, nekako sve kao i do sad, Stoner dominira, ostali ga prate, sem Ducatijevaca, koji se muce... Imaju problema sa gumama, sa zadnjom najvise i sa osecajem u prednjem kraju. Nicky se zali da je Ducati tvrd kad prelazi preko izbocina na stazi, i da mora da vozi sporijom linijom kako bi izbegao neke od njih, sem toga, ne oseca se tako dobro na Desmosedici-u kao u Motegiju... Rossi ima vecih problema nego sto je ocekivao sa malim prstom leve ruke, rekao je da ce sutra probati jace anestetike za nju, i da ce praviti male korake kako bi poboljsali osecaj na motoru... Dakle, nista novo...
                              Pozdrav od Vanje!
                              #58

                              Comment


                              • #30
                                Vanja, dobrodosao, makar i na ovaj nacin. Nedostajale su nam tvoje diskusije.
                                Nestrpljivo ih ocekujemo i ubuduce.

                                Comment

                                Working...
                                X