Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HAHAAHHAH :

    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Boli ga džekson, mogo je otići da gleda Žalgiris xD
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment




      • Nek se spremi Brazil i Brazilke za Zmajeve

        Uzitak je gledati momke kako melju sve pred sobom kao Njemacka.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Ko u Zenitu nije ?
          Nisu pretplaceni Bystrov, Danny, Denisov,...

          Bystrov ce s narandzom izvesti bolje trikove nego Witsel ili Fellaini s loptom.

          Comment


          • Danny nije preplacen , 30 miliona za covjeka koji ne znam da li je odigrao 30 utakmica za Zenit ? HAHAHAHAHAHHA

            Ako se njegovih 30 isplati , onda bi se Witsel isplatio da je placen 140 , a ne 40

            A ni Bystrov nije starter tamo , ali za njega ne znam koliko je placen , tako da necu o njemu pricati ..

            Denisov ok , on igra vrhunski na svojoj poziciji .
            Last edited by Dale; 07-06-13, 23:06.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Danny nije preplacen , 30 miliona za covjeka koji ne znam da li je odigrao 30 utakmica za Zenit ? HAHAHAHAHAHHA

              Ako se njegovih 30 isplati , onda bi se Witsel isplatio da je placen 140 , a ne 40

              A ni Bystrov nije starter tamo , ali za njega ne znam koliko je placen , tako da necu o njemu pricati ..

              Denisov ok , on igra vrhunski na svojoj poziciji .
              Danny je licno Ronaldinho za Witsela u gotovo svim elementima igre, osim kada je rijec o prljavim startovima. Witsel je jedino poznat po svadjama sa saigracima(ukljucujuci i konflikt sa Jovanovicem, dok su igrali za Standard) i protivnickim igracima, poznat je brutalnom i horor lomu noge Marcina Wasilewskom i to je manje-vise to... Danny ima fenomenalnu tehniku, odlican pregled igre i malo je reci da je uzivanje gledati njegovu igru.

              A to koliko se ko isplatio...racunica je jasna i najbolje se ogleda u osvojenim trofejima, kao i cinjenici da je Danny bio proglasen najboljim igracem "Ruske lige" i da je u Zenitu postao reprezentativac Portugala, dok je dolazak Witsela potpuni promasaj. Danny je cini mi se imao problema s povredama ove sezone.

              Sto se tice Bystrova, nisam bas mnogo gledao rusku ligu, ali nisam se u njegovom slucaju ni vodio brojem meceva koje je odigrao ove sezone, vec njegovim mogucnostima. Bystrov je igrac koji u trku moze predriblati 3-4 protivnicka igraca i stvoriti haos u odbrani protivnika i to je nesto sto je dosta puta i pokazao.


              Sto se tice Belgije, gledam njihov sastav, tj. igrace koji su bili pozvani za ovaj mec i ovo je manje-vise generacija Belgije koju je Srbija, golovima Kolarova i Mrdje, rutinski odradila na evropskom prvenstvu U21 i to 2007.godine!? Dakle, prije OKRUGLO 6 godina!!! Lombaerts, Pocognoli, Jan Vertonghen, Fellaini, Mirallas, Mertens,...su tada igrali i smijesno je govoriti da je Belgija "mnogo mlada" i da su "ekipa buducnosti". Solidna ekipa i nista vise. Ista ona ekipa koja se u prethodnim kvalifikacijama za EURO 2012 izbrukala igrom i rezultatom protiv Njemacke u situaciji kada su morali pobjediti.

              Comment


              • U krajnjem slucaju, Danny je jedan od rijetkih igraca iz ozbiljnijih liga koji ne nosti kostobrane i to govori dosta toga o njemu. A nesto slicno je znao praktikovati upravo Ronaldinho.

                Comment


                • Originally posted by BLBL View Post
                  Normalan selektor i normalna ekipa i Srbija bi se prosetala kroz ove kvalifikacije. Evo, gledam Hrvatska-Skotska i malo je reci da su Hrvati bas losi. A bili su losi i protiv Srbije, Makedonije,...
                  Koji više selektori, pa koliko ih je do sada sedalo na klupu i šta se uradilo? Mi ceo život tražimo neke izgovore kako smo loši zbog selektora, a u stvari neka druga politika je u pitanju.. Neigranje najboljih pojedinaca u našoj reprezentaciji samo pokazuje šta mi radimo i gde smo mi trenutno..
                  Last edited by Peca™; 08-06-13, 09:18.
                  ♪ ♫ ♪ "Blue moon, you saw me standing alone, without a dream in my heart, without a love of my own!" ♪ ♫ ♪

                  Comment


                  • Samo bih rekao Radomir Antic

                    Comment


                    • Jedini koji je valjao na klupi, a sramno je oteran.. To je ono što sam rekao u prošlom postu, tu je neka druga politika..
                      ♪ ♫ ♪ "Blue moon, you saw me standing alone, without a dream in my heart, without a love of my own!" ♪ ♫ ♪

                      Comment


                      • svi osim Radomira Antića su imali neke vizije fudbala koje niko živ ne može da realizuje na terenu, a da ne govorim o odabiru igrača....

                        Comment



                        • Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • BOG, OTAC! Jedan jedini Vincent Kompany.
                            ♪ ♫ ♪ "Blue moon, you saw me standing alone, without a dream in my heart, without a love of my own!" ♪ ♫ ♪

                            Comment


                            • Danska kuci gubi 3:0 od Armenije
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • O jbt
                                A Svedska samo sa 2:0 dobila Farska Ostrva

                                Comment

                                Working...
                                X