Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BLBL View Post
    Obicna statistika...Vidis da imaju rupe na sve strane. Mogli su 'ladno imati prosjecno 2 primljena gola po mecu u ovim kvalifikacijama. Gomila precijenjenih igraca i smijesno je i ocekivati da ce oni biti neki faktor u Brazilu. Na stranu opste poznati gubitnicki mentalitet koji imaju njihovi sportisti.
    Ne znam , ali mi je totalno paradoksalno , duva na sve strane , a jedan go prime do sad ..

    Ali hajde , nema potrebe da ja govorim , rezultati govore .. Na kraju krajeva kad su grupe izvucene svi su pricali da ce se Hrvatska i Srbija boriti za prvo mjesto , njih je rijetko ko pomenuo , a oni po svemu sudeci idu ka prvom mjestu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ma znam da nisi mislio ozbiljno nego samo konstatujem za Wilmotsa

      Fali malo vise motivacije ovim igracima,a meni su njihovi pojedinci ludilo...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Vidi Benteke sto je los
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Fellaini i Witsel - klasicni krljatori na sredini terena.

          Comment


          • Originally posted by BLBL View Post
            Obicna statistika...Vidis da imaju rupe na sve strane. Mogli su 'ladno imati prosjecno 2 primljena gola po mecu u ovim kvalifikacijama. Gomila precijenjenih igraca i smijesno je i ocekivati da ce oni biti neki faktor u Brazilu. Na stranu opste poznati gubitnicki mentalitet koji imaju njihovi sportisti.
            Preforsirao si ti svoj mozak u namjeri da napises nesto dojajno.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by bracala View Post
              Preforsirao si ti svoj mozak u namjeri da napises nesto dojajno.
              Nisi ni ti bas prosuo neku mudrost. ;) Osim tog nekog voajerskog pristupa.

              Ma, Belgija ce osvojiti WC2014! Al' kad bi se zajebavali...

              Trenutni sastav Spanije U21 je 2x jaci od ove Belgije. Ako je Belgija "prvorazredna" repka, onda gdje svrstati nacionalni tim Spanije!?
              Last edited by BLBL; 07-06-13, 21:03.

              Comment


              • Al' sto ovaj Stojkovic prima iz peterca golove...nema mu ravnog u tome.

                Comment


                • Idi Siniša u tri lepe da te moje oči više nikada ne vide.
                  Kakav dan danas
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ako nista drugo, lepo smo pevali himnu
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Zabi ga precijenjeni Fellaini ..

                      Btw . meni samo nije jasno kako je ova Hrvatska ostvarila do sad 5 pobjeda i remi , ovo je uzasna igra , jedino mali Kovacic sa svojih 19 godina nesto igra , ovi ostali su blago receni katastrofalni ..

                      Najbolji napadac svijeta Mario Mandzukic je svaku akciju upropasito i promasio sa 2 metra
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Sto ulazi brat Eden? Samo se zamara.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Rasprsi nam snove Felaini i planove ako smo ih i imali . Jedva cekam da raspuste ovaj savez i ovog nazovi selektora

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Zabi ga precijenjeni Fellaini ..

                            Btw . meni samo nije jasno kako je ova Hrvatska ostvarila do sad 5 pobjeda i remi , ovo je uzasna igra , jedino mali Kovacic sa svojih 19 godina nesto igra , ovi ostali su blago receni katastrofalni ..

                            Najbolji napadac svijeta Mario Mandzukic je svaku akciju upropasito i promasio sa 2 metra
                            Imali srece eto kako...Makedonci ih nadigrali u obje utakmice i izgube nesretno,protiv Belgije prezivjeli samo Bog zna kako i dobili Srbiju isto bezveze...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Zabi ga precijenjeni Fellaini ..
                              S onolikom glavudzom i s ovakvim Stojkovicem, i ne zabio ga... Lik se samo lemaci na sredini. Tehnika NULA! On bi kao trebao unaprijediti igru Man Utd-a.

                              Comment


                              • Originally posted by BLBL View Post
                                S onolikom glavudzom i s ovakvim Stojkovicem, i ne zabio ga... Lik se samo lemaci na sredini. Tehnika NULA! On bi kao trebao unaprijediti igru Man Utd-a.
                                Tehnika nula?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X