Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako su samo svi zaginuli veceras na terenu, nevjerovatna noc za pamcenje

    Comment


    • A i dalje mi nije jasno, zasto je Arbeloa i dalje prvi desni bek ??? Zato sto je clan Reala pretpostavljam... Azpilicueta vec sada jaci igrac.

      Bice zanimljivo u utorak, tada ce verovatno Xavi i Xabi biti u timu, nema zajebavanja...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        A i dalje mi nije jasno, zasto je Arbeloa i dalje prvi desni bek ??? Zato sto je clan Reala pretpostavljam... Azpilicueta vec sada jaci igrac.

        Bice zanimljivo u utorak, tada ce verovatno Xavi i Xabi biti u timu, nema zajebavanja...
        Bolji je i Juanfran igra solidno ove sezone.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Mislio je Brkica da mu ne trebaju veceras,ali lako mi je za njega,on se uvijek dozove pameti na vrijeme...

          Ne znam ni ja zasto ne igra Cezar,igrao je dosta dobro u onoj prijateljskoj protiv Urugvaja i bolji je od Arbeloe sigurno

          Juanfran je kriv za go protiv Francuske,glupan prodao cistu loptu,to Alvaro ne radi nikad,on jednostavno ne zna,ali ne grijesi mnogo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Sejo ponosan,suza u oku <3

            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Mnogo kalkulise Brkica, moze mu se...

              Ma kakav Juanfran, Cesar najjaci desni bek Spanije u ovom momentu, mora taj da igra.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • U moru jebenih laži, pustih obećanja, nezaposlenosti, bijede, siromaštva, povećanja cijena, smanjenja plata, nacionalizma, mržnje, jebenih podjela na 3 djela, nacionalnih ključeva kuraca palaca ova reprezentacija je nešto što nam svima donese jebeni osmijeh na lice i usreći bar na kratko da zaboravimo sve probleme i nedaće koje ova napaćena država nosi sa sobom!

                Hvala ti Bože što postoje ovi borci koji su još jednom pokazali kako se igra i bori za državni dres. Iako ima još mnogo posla, na dobrom smo putu, ne smijem ni zamisliti šta će tek biti kada se i zvanično plasiramo na prvenstvo... Jer uvjeren sam da idemo dalje, niko u ovoj grupi nema takav karakter i takvu dušu kao ova reprezentacija, NIKO. Radujte se braćo, radujte imamo i za šta!

                P.S.

                Čestitke i Crnogorcima, još jedna ekipa sa velikim karakterom, nadam se da će uspjeti izboriti nastup u Brazilu.

                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA <3 :



                  E svaka cast hahaha
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Prvo da cestitam Seji,Akisi,Daletu,danijelu,Shminki, nesrecnom soe i ostalim forumasima koji navijaju za BiH na fantasticnoj partiji njihovog tima, e ovako se igra za drzavu na svaku loptu na glavu, bez kalkulisanja i jos kada imate dijamanta koji mece golove odakle hoce lako ce zmajevi da odlete do brazila.
                      Koje su budaletine navijaci koliko su skakali i navijali do zadnje sekudne meca, oni danas nece moci da maknu nigdje, raspadnuti ce biti xD
                      I dobro da odgleda ovu utakmicu da saperem oci od onih ljiga iz Srbije, rapadnuti, protiv Skota ih necu ni gledati, bagra.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ljudima nije stalo do ovakvih utakmica, nisu to Svabe ili Holandjani da pune po kvalama sa 5:0 .
                        Nema ti sta stati ili ne stati, Finska se mora dobiti. Necemo se sad zajebavati toliko.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • U sred Kolorada

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment




                          • Gol je nebitan, asistencija pre toga... Kakav pas, koji je ovo genijalac...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Koliko vidim kao David Silva protiv Junajteda na 1-6. Sa pola terena, uhvativsi volej je poslao pas skoro do 16.
                              sigpic

                              Comment


                              • Poslao je loptu na jedno jedino mesto gde je mogla da udje...

                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X