Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Valbuena je premocan, pokidao danas, odradio posao i izasao uz ogromne ovacije sa tribina...

    Upisao se i Dani u strelce za Engleze, bravo macko...
    Kako igra Pogba?
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Jos da je sad Stevanovic zabio joj

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Kako igra Pogba?
        Sjajno igra, dominira u svakom pogledu, on i Matuidi potpuna kontrola sredine terena...

        Mislim da bi trebao neko da strepi sutra, Ramsey dao gol za Vels...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Uh koliko znace ova tri boda, uzasno tezak teren u Kisinjevu, kisa, vjetrustina, Moldavci koji igraju bunker ali ih probismo nekako. Bili su cak i opasniji Moldavci u prvom poluvremenu, u drugom smo krenuli mnogo jace i vec se tada vidjelo da se mogu probiti. I u najvecem naletu Pekovic dobija crveni, po automatizmu je isao da presijece kontru i zasluzeno dobio crveni. Nije u tom trenutku bio izgubljen za Engleze nego 40-ak minuta ranije posto je vec imao parne tako da je svejedno, problem je jedini bila situacija na terenu, 0:0 i igrac manje. Medjutim Brnovic odma izvodi Bozovica, ubaca Vukcevica, Volkova povlaci na lijevog beka, tu su i onako bili Damjanovic, Joveta i Vucina i islo se naravno na pobjedu. Iz igre nista naredenih 15-ak minuta, ali onda jedan korner, pometnja u sesnaestercu i ko ce ako ne Mirko, rutinski ubaca loptu u mrezu i to bi bilo to. Odlicne vijesti stizu iz Poljske od pocetka te utakmice maltene posto Ukrajina za neke samo pravi iznenadjenje, zna se koliko su oni teski gosti i da mnogo lakse igraju nego kad su domacini. Brna je i rekao da je po njemu Ukrajina jaca i da ocekuje da izvuce bar remi, ovo je jos i bolje, 8 bodova i jedni i drugi iza, jeste da imaju utakmicu manje ali je ovo ogromna prednost u odnosu na njih, jos nam Moldavija dolazi u Podgoricu, kao i Ukrajina. Niko nije razmisljao o Englezima danas, maksimalno ozbiljan pristup mecu! Steta samo sto se brzo povrijedio Kasalica, bas je dobro igrao po desnom krilu.

          Bravo Bosanci, ocekivano potpuno sto se mene tice. Jos su mi Grci premrzni, lijepo je kad ih neko nakanta. Jedna reprezentacija sa Balkana je siguran putnik za Brazil, svaka cast!
          sigpic

          Comment


          • E jbmt. moramo ga mi primit.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Remzika zabio za Vels iz penala !
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Mora poseban post za kapitena. Jos jedna fenomenalna predstava, koliko je samo pretrcao danas, vracao se, kidao, razigravao, igrao iza, u samom spicu, desno krilo, na kraju i dao gol. Kapitenu

                sigpic

                Comment


                • Finci uzeli bod Špancima na kraju, 1:1
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Spanci su opasne budale, kako Trikolori igraju, neka se brinu u utorak.

                    Cestitke za Crnogorce i Bosance, idu bre oba tima na SP...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Bravo momci za ovo izdanje veceras,borili su se kao lavovi i mnogo sam ponosan...

                      Mi sad odlucujemo sami o sebi,a realno kvalitetniji smo od Slovacke i Grcke i nadam se da ce se ovom napacenom narodu konacno nesto dobro desiti
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Svaka cast komsijama, Dzekson izdominirao i sasvim zasluzeno gazenje Grcke. Nadam se da ste obezbedili sada prvo mesto..Cestitke i Crnogorcima..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Lijepo se potvrdi ona moja tvrdnja,ne igraju Xabi i Xavi i nema pobjede,a igrali su Iniesta i D Silva vidim...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Lijepo se potvrdi ona moja tvrdnja,ne igraju Xabi i Xavi i nema pobjede,a igrali su Iniesta i D Silva vidim...
                            Akane, nije to izgovor, sta bez njih ne mogu pobediti Finsku ??? Ne zajebavaj leba ti...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ljudima nije stalo do ovakvih utakmica, nisu to Svabe ili Holandjani da pune po kvalama sa 5:0 .
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma oni su trebali dobiti i to s visom razlikom veceras,ali nisu jbg

                                Nista bez ove dvojice...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X