Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma da smo mi zivi i zdarvi. Pa gledali smo jos vecu tugu nego sto je ova...
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Polako, ima još mnogo do kraja..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nema Kolarov veze s fudbalom. Dobija gotovo sigurno sut kartu i u Man City-u.

        Comment


        • Takodje, Filip Djordjevic je bio vezara i u Zvezdi. Gdje njega nadjose za reprezentaciju!?

          Nikola Djurdjic za klasu iznad Scepe i ovog.

          Alen Stevanovic umjesto Tadica!?

          Zatim, Stojkovic ima daleko vise drskosti od Brkica koji je oduvijek bio kiksara!?(sjetite se U21)

          Katastrofalan izbor igraca!
          Last edited by BLBL; 22-03-13, 17:37.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ma mi smo sami sebi dovoljni, šta će nam protivnik...
            Tacno. A nadovezacu se i na tvoj poslednji komentar. Moze ovo da se igra jos 180 minuta, Hrvatska ce dobiti, bas zato sto nama ne treba protivnik da bi izgubili.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Do sad sam izbrojao 1 ili 2 dupla pasa koji smo napravili....

              Daj jedino neki slobodnjak...da se Kolarov iskupi....inache...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ostaje nam da se nadamo da ce Falji u buducnosti zastupati neke bolje igrace.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by BLBL View Post
                  Takodje, Filip Djordjevic je bio vezara i u Zvezdi. Gdje njega nadjose za reprezentaciju!?

                  Nikola Djurdjic za klasu iznad Scepe i ovog.
                  http://www.worldfootball.net/torjaeg...e-2-2012-2013/ u ligi gde je skoro svaka utakmica 0-2 gola on ima 50% +. Pre bih rekao da nemas pojma o cemu pricas nego da je Filip Djordjevic vezara.

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Tacno. A nadovezacu se i na tvoj poslednji komentar. Moze ovo da se igra jos 180 minuta, Hrvatska ce dobiti, bas zato sto nama ne treba protivnik da bi izgubili.
                    Ono moje... polako ima još mnogo do kraja.... odonosilo se na nas... ko zna šta šemo još do kraja videti od naših...

                    Kolarov je kriminalan. Svi su kriminalni...

                    EDIT: A evo... Brkić sa 3 m ....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma neka, neka, i treba. Mozda i uvidi ovaj umisljeni govnar da je jedno veliko govno od coveka i trenera, i nista vise sem toga.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Kakva ce petarda da pukne...
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Golman koji BEŽI od lopte... pu...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • I cemu Brkic umesto Stojkovica ? CEMU?
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Велики СерБ Михајловић Синиша звани Правде Боже

                              Comment


                              • I onda neko mene ubedjuje celi dan da je Brkic bolji golman od Stojkovica , rupa zesca , kad god sam ga gledao sranje napravio , bolje bi ja branio
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X