Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 7 puta bih bolje vodio tim od Mihajlovica , 7
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Bolje cerka kurva nego selektor Miha.
      sigpic

      Comment


      • I opet se zajebala i gledala reprezentaciju...OPET! E kozo jedna!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Asprilja za trenera... Ajde brate izadji pred medije sa onom pricom o Ramadaniju...trazi da ti ne objavljuju ime da ne nastradas i popljuj gamad u stilu Andjusa morona

          Koliko puta na tekmi sam cuo: ,,Fejsa--------- Gresi Fejsa''
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Ulazi IVANOVIC , komedija Promenio odluku
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Сада ће Синиша да промени и голмана и даће мо им голове...
              sigpic

              Comment


              • Ušo Bane?????
                Ma čovek nije normalan, nema druge....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Igra brat Fejsa, ali mi imamo dovoljno igraca, ne treba nam Kuzmanovic. Ne treba nam Subotic, sada ni Bane Ivanovic. U narednih par meceva nam nece trebati ni golman kako stvari stoje.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • JEbo mater ako Bjelsa ne bi od nas napravio jednu od najjacih ekipa u svetu.
                    Vodi ti SLindza Kataniju ipak je ovo prevelik zalogaj za tebe.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Pa mi imamo 5 puta bolja igrace od ovih sto su sad na terenu cast Tosicu,Kolarovu i Tadicu.Imali smo dobrog trenera,ali ga mafija otjerala mi ne da necemo viditi SP2014 nego necemo viditi ni 2022 dok je ovakvo stanje u drzavi i savezu.Ivanovic umjesto Tadica e moj Mihajlovicu.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Ush'o Bane da branimo rezultat....

                        Da li si normalan Miha...qq..
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Bane umesto Dusana... Sta radi ovaj?!

                          Comment


                          • Uh Joveta zamalo infarkt da dobijem. Bravo momci! Velika pobjeda!
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Pa nekako realno bolje 1-0 nego 2-0 posto ga sigurno necemo dati
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                7 puta bih bolje vodio tim od Mihajlovica , 7
                                ajde kazi molim te sta bi 7 puta bolje uradio. sto ne probas da "vodis" lokalni klub pa onda pricaj nesto.

                                nemamo kvalitet i to je to. ne znam sta se prze ljudi i krive mihu.

                                Comment

                                Working...
                                X