Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako tiha atmosfera posle pobede cigana, neka, to znaci da smo pri sebi.

    Najjaci su ali u isto vreme i najveca sramota i zlo za sport, nebitno koji jer nema tog gde nekad nisu nesto ukrali.

    Nadam se da ce doci dan kad ce ih neko zgaziti.
    sigpic

    Comment


    • Pa je l' reko Sarenac da su bili vecito drugi na prvenstvima,sad eto malo i oni nesto da uzmu.I zasluzili su,jer imaju mocnu ekipu.
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Ja ih isto uopste ne volim kao S-Nash,i zbog gestikulacija i nadmenosti i ponasanja na terenu,ali realno su najbolji trenutno u Evropi,pa i u svetu nakon USA. Imaju i najjacu klupsku ligu u Evropi,ACB,pa odatle crpe najveci broj talentovanih igraca i rano ih bacaju u vatru u seniorskom timu. Ali posto nista nije vecno,smatram da ce posle Olimpijade u Londonu i oni malo pasti,jer je vecina nosioca njihove igre (Pau Gasol,Kalderon,Navaro,Rejes...) u godinama,pa se ocekuje da nece toliko biti dominatni,a i vala dosta im je....

        Comment


        • Ma jesu najjaci ali sramota je sta rade u sportu uopste.

          Morali su bolje Francuzi, odbrana je bila preslaba za ovakav tim.
          sigpic

          Comment


          • Petorka prvenstva: Parker,Navaro(mvp),Mekejleb,Kirilenko,Gasol.... Nema sta koliko god bili cigani, najbolji su... Nama preostaje da sklopimo neki tim koji ce biti na okupu jedno 6-7 god, i da se ponovo vratimo dominaciji. Vecina Spanskih igraca nece biti u reprezentaciji za 2 god, ili nece biti toliko dobri kao sad.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mene su mnogo razocarali kad su uzeli Ibaku,a ovamo se hvale kako su kosarkaska nacija....A treba im crnja da im pokriva rupe u reketu. Ma samo Litvanci i mi smo rodjene kosarkaske zemlje,prirodno talentovane....

              Comment


              • Svaka cast ciganima na tituli, nema sta zasluzili su, najbolji su i to je to. Francuska odigrala odlicno ceo turnir, potpuno zasluzeno srebro, bas lepo sto cemo ih gledati na OI sledece godine. Odlicna utakmica, Francuzi nisu imali neke timske akcije, maltene se sve svodilo na 1 na 1 igru, sa malo dobacivanja.

                Originally posted by T-Mac View Post
                Noah zaustavio Gasol-a, jos mu je zalepio i banancugu u facu, sto se mene tice dovoljno!
                Dosta je to Kako ga je zalepio Jo

                Comment


                • Meni se cini da ni OI nece biti nesto posebno jer ce Ameri verovatno kositi sve sa po 40+ razlike...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Auuu steta za Makedoniju, pa sta uradi Vojdane, kakav zicer promasi Definitivno su Makedonci zasluzili bronzanu medalju, definitivno!

                    Kirilenko poceo da igra tek u 4. cetvrtini

                    Ali pored ovoliko skokova Rusije, nisu uspeli da se odlepe, svaka cast Makedonci, svaka cast, veliki uspeh stvarno!

                    A sada finale
                    nije smeo da to promasi Vojdan .. trebao je da zakuca il polozi.. ali sta je tu e .. imak cestitke za dobar uspeh ..
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Meni se cini da ni OI nece biti nesto posebno jer ce Ameri verovatno kositi sve sa po 40+ razlike...
                      Bas to ce biti zanimljivo

                      Comment


                      • Moze li mi neko reci kako se bira MVP posto je gasol u svim segmentima igre bio bolji od navara uzimajuci ceo turnir u obzir

                        Comment


                        • Originally posted by Monfa View Post
                          Moze li mi neko reci kako se bira MVP posto je gasol u svim segmentima igre bio bolji od navara uzimajuci ceo turnir u obzir
                          Vise se gledaju eliminacioni mecevi,a tu je Navarro bio najbolji i postizao je kljucne poene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Definitivno mislim i stojim iza toga da su Makedonci najvise izmucili Spance na ovom prvenstvu...

                            Comment


                            • I po mom misljenju je Pau zasluzio MVP titulu vise od Navara

                              Comment


                              • Originally posted by Antic Miki View Post
                                Definitivno mislim i stojim iza toga da su Makedonci najvise izmucili Spance na ovom prvenstvu...
                                Makedonci su ih dobro izmucili, ali Turci su ih cak i dobili...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X