Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lion je sramotan, jedno je izgubiti, a drugo je predati se u 30.minuti meca, niti grizu niti hoce da napadnu, isto izgubiti 2-0 ili 6-0, sramotno.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Gonalons

      To bi bilo to sto se tice ove utakmice.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Gonalons

        To bi bilo to sto se tice ove utakmice.
        Ja sam rekao to jos u 30min ovi klinci nisu zeljni igre
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Comment


          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Neka slomi nogu...

              break a leg

              casser une jambe

              i na francuskom da mu pozelim..

              Last edited by l1m4r; 02-08-15, 21:13.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment




              • A kad se to desi, ja i Limeni cemo da budemo u ovom fazonu.

                Kud ovu temu sad procitah, isti gif koristim dva puta.Brisem post u drugoj temi.

                Spoiler
                Salio sam se

                Comment


                • Iskusni napadač Džimi Brijan se vratio u francuski fudbal. Potpisao je dvogodišnji ugovor sa Genganom, posle epizode u nemačkom Hanoveru.

                  Comment


                  • Lyon manager Hubert Fournier on Lacazette's attitude in light of interest from England: "If he is not happy here, he should leave."
                    Lacazette given ultimatum to sign contract extension or leave. Attitude in pre-season has angered Lyon; Lyon are inviting offers.
                    Nije cudo sto je on ocajno odigrao pripreme, moze se reci preko "one stvari".
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • I danas zvanicno potvrdeno potpisao na 4 godine

                      GIFSoup

                      Comment


                      • Sve najbolje za El Fidea,carobnjaka ove igre...ide sezona preporoda kod Blanca koji preferira pravi fubal,za razliku od glavonje i njegovih filozofija
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • LACAZETTE SIGNS NEW CONTRACT

                          Lyon strike Alexandre Lacazette has signed a new contract with the French club until 2019
                          Ipak ostaje,čini mi se da niko od većih klubova nije bio totalno zagrejan za njega ovo leto
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Delort je zaledio Velodrome.

                            Comment


                            • Bielsa je podneo ostavku na mesto trenera Olimpika.

                              Comment


                              • Bas mi zao Bielse, jel se zna zasto je to uradio ? Verovatno zbog loseg starta, ali ipak je prvo kolo...

                                Fudbal koji je on forsirao je fantastican, takav nacin igre je sustina fudbala...

                                Comment

                                Working...
                                X