Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledece nedelje spektakl na novom Velodromu.

    Nabil Fékir has chosen to play for France & will reject Algeria call up after all, according to tomorrow's @lequipe.
    Lyon Director Bernard Lacombe confirms that Nabil Fékir has told him that he has decided to represent France and not Algeria."
    Izgleda da ce izabrati ipak Francusku, mada ko zna.
    Kaze Aulas, za radoznale, Fekir je 120m.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Moram priznati da je Francuska liga ove sezone bas naglo napredovala. Tu su PSZ i njihovi superstarovi, Lion i gomila talentovanih klinaca, Marsej sa ludim Bjelsom i njegovom fudbalskom filozofijom, kao i Monako koji je pokazao svoj nivo u LS. Bice ludnica do kraja. Nadam se da ce Lion uzeti taj trofej i uspeti da nekako prezivi taj prelazni rok.

      Comment


      • http://sportsport.ba/ino_fudbal/stop...-alzira/156430

        Pogba, Matuidi, Lacazette, Fekir, Griezmann, Benzema.. Jezivo jako, a o odbrani smo vec pricali koliko tu talenta ima

        Sretno Nabile brate moj, da gazis ko i u Lyonu
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kasnis Dale par dana sa informacijama.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Znam da si stavio, ali tad nije bilo zvanicno, pa sam zato
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma znalo se i tad, cim je Lacombe izjavio da mu je Nabil rekao da ce igrati za Trikolore.
              Nevezano za to za koga je stvarno trebao da igra, za fudbal je cini mi se bolje sto je napravio ovakav izbor, a i za njega, jer ce verovatno imati priliku da napravi dosta bolju reprezentativnu karijeru.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Brutalna Francuska sa bratom
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Bordeaux opet pokazuje da je jedna od najnezgodnijih ekipa u ligi.
                  Sada Marseille ima priliku da se pobedom vrati u trku, sad je samo pitanje mogu li to uraditi protiv trenutno najbolje ekipe u Francuskoj. Strasan derbi nas ocekuje.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Strasna sansa za Lyon, ali strasna, mada ce ruku na srce biti vraski tesko ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Sta promasi Lacazette...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Poluvreme nekako obelezeno bacanjem flasa domacih navijaca na teren, jednom 100% sansom Lyona koju odbrani Mandanda, ogromnom inicijativom i generalno boljom igrom Marseillea, i apsolutnom dominacijom na sredini terena Imbule.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kakav je mali Thauvin?

                          Comment


                          • Solidan Florian, najkonkretniji od ovih ofanzivnih veznih, imao je par prodora, dobro su ga pretukli defanzivci Lyona, cak nekoliko puta ciste faulove sudija nad njim nije svirao.

                            Velika mana Lyona, je ta sto nemaju kreativnog veznog u ovom mecu, mada nemaju ga skoro cele sezone, i pravo je cudo gde se nalaze. Ghezall je glumio neku 10-ku, momak blago receno vrlo prosecan, te je i izasao pre kraja prvog poluvremena. Gourcuff je imao bljeskove ove sezone, ali on cim udje u neku formu, povredi se. Grenier je vec odavno van terena. Moraju da se oslanjaju na brzinu koju imaju u napadu, a sada je i N'Jie usao, momak koji je vrlo talentovan i izuzetno brz, pa sad ocekujem da Fekir predje na poziciju 10-ke.

                            Mora se takodje istaci, da vezni red Lyona uopste ne funkcionise veceras, Ferri i Tolisso su napravili poveci broj gresaka.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Prilicno sam siguran da je lopta cijelim obimom presla gol liniju, ostecen Marseille zestoko .

                              Anthony Lopes je SPEKTAKULARAN, kao da Llorisa licno gledam u dresu Lyona, ako ne bude prvi golman Portugala, bit ce velika nepravda stvarno ( iako su i Patricio, i Neto sjajni golmani )

                              Crveni za Morela, odvratan start .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma ne znam Dale, evo pustaju snimak iz svih uglova, ne moze da se vidi uopste, a sudija ne bi video nikad.
                                Kakav haos sad, crveni Morela.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X