Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman , i na kraju nek zavrse s 10 bodova vise od Monaca , da pogodim , rekao sam 6-10 bodova vise za PSG u odnosu na Monaco

    PSG ce rutinski odraditi Marseille , skoro sigurno , Marseille nikom ne moze da da vise od jednog gola , a ne blistaju ni u odbrani , tako da ocekujem pobjedu od 2-3 razlike za Ibru i drugove
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • I ja ocekujem pobedu PSG, ali derbi je to Dale, sumnjam da ce biti toliko rutinski. A Marseille igra generalno ok u poslednje vreme.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Dale , slazem se s tobom , rutinski.. .

        2-0 , 3-0

        Zadnjih 5 utakmica PSG i Marseille , 4 pobjede PSG i jedna nerijesena.
        Last edited by Rossonero; 01-03-14, 23:11.

        Comment


        • Prebacim sekundu na ovu utakmicu i vidim nesto nestvarno .. Sta uradi Lucas Moura , nestvarno zaista , ali Fanni vrhunska reakcija , sprijecio gol .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • @Dale
            [VINE]MAu6daQHVxi[/VINE]
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Vratio se poslije mjesec i nesto i samo 5 minuta poslije toga pogadja

              Matador , nova 3 boda za Parizane , titula je tu .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kao sto smo sinoc pricali , rutinski..

                Ibra nije zabio..

                Zato Matador dovoljno mu 10 minuta na terenu.

                Comment


                • Kraj 2-0 . Po rijecima komentatora ne bih rekao da je Marseille imao neke sanse , a ni u onom periodu koji sam ja gledao nisu imali skoro nista , tako da se moze reci da su ovo rutinska 3 boda ..

                  Pjanic dobio specijalnu pozivnicu da dodje i gleda ovu utakmicu , ako uzmemo u obzir da su i sami rekli da su ga htjeli u januaru , a sad ga pozvali da gleda , sasvim je realno da Pjanke dodje u Pariz na ljeto ..

                  Pjevat ce se ovo na kraju sezone , mnogo jaka pjesmica :

                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Mozda je Pjanke gledao veceras svoj buduci klub.

                    Comment


                    • Mislim da se titula PSG-a nije dovodila u pitanje, sada me samo interesuje gde im je domet u LS. Tvrdim da mogu da odu korak dalje, mada zavisi ko im zapadne u 1/4 finalu.
                      Sada je pitanje ko ce u LS, Lille ili St.Etienne. Vec znam Daletov odgovor.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • St.Etienne , po meni vise su zasluzili igrama ove sezone , a moram da spomenem i njihove navijace , ko malo prati Francusku ligu zna o cemu pricam sto se tice navijaca.

                        A sto se tice PSG , njihov napad moze svakom timu da zabije 3-4 komada bez problema.

                        Bice zanimljivo pratit koga ce dobiti u 1/4 finalu LS.

                        Opcenito kao ekipa biti ce zajebani za svakoga u to sam siguran.
                        Last edited by Rossonero; 02-03-14, 22:32.

                        Comment


                        • Nisam ovo video

                          Comment


                          • To je igrač kojeg je Inter zapazio medju prvima, koliko samo priče je bilo o njemu... E tek posle se pojavio Junajted i na kraju PSŽ dobio bitku preplaćivanjem.

                            Za mene Moura uvek ispred Nejmara.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ma Moura ove sezone dosta napredovao i dosta dobro igra, Blanc mu daje sansu kad god moze i dozira mu minutazu u ogromnoj rotaciji koju PSG poseduje. Mislim da je medju vodecim asistentima lige, fascinantno kada se pogleda koliko je meceva pocinjao sa klupe.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X