Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista onda, 4-3-3 furas, Grenier uz Pogbu i Matuidi-a i to je to.

    Steta da mi brat ne igra.:/
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne igra Grenier onako kako se od njega ocekuje, moze on vise, ali i ceo Lyon je u rasulu totalnom. Inace sam naisao na podatak, da je statisticki, on najjaci izvodjac slobodnjaka u Evropi...

      Ne znam Batice, nisam nijednom gledao Sochaux da bi ti nesto vise rekao, ne moze ni puno da se kaze i da igra, jer je ekipa stvarno losa, mada jesu zaposlili ovog novog lika, sto je sa Zambijom uzeo AKN...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma dobro, mozda se zeznuo Grenier sto nije otisao. Ima vremena u januaru za to.

        Kod ovih dole, kada sam rekao da nema osim Spanije i Svabije niko jaci od Francuza, bestidno sam Argentinu zaboravio.

        Moze Francuska lagano da gura 4-3-3, ne treba ti tu ofanzivni vezni. Istina da bi im kako batica kaze falilo malo kreativnosti za titulu, ali ko zna, uz malo srece bi mogli. Samo bi u tom slucaju napadac morao biti u formi, ne sme Benz igrati ovako. Moze i da igra neko drugi u napadu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Kad smo vec otvorili temu o veznjacima, mora ovaj brat da se spomene:
          http://www.transfermarkt.de/de/morga...ler_56818.html
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Moze Morgan uvek, samo tesko ce on sa ovim tamnoputima...

            Ima jedan momak kojeg sam nosio na avataru, koji bi mogao da im bude desno krilo, doduse tek se oporavio od povrede, videcemo u kakvom je stanju, igra u Rennesu i nadam se da Dale zna o kome pricam... Kako je on prosle sezone uzorao teren, pomislio sam idu u LS, ali povredi se bogotac...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Naravno da znam

              Vratio se u punom sjaju nakon one grdne povrede , poceo je cak i u prvoj da igra , juce go zabio

              On ce vjerovatno u Marseille na zimu , vjerujem da bi vec ovo ljeto otisao tamo , da nije povrde bilo ;)

              Odoh da spavam sad , sutra kad pogledma sta ste pisali , ocekujem da cete spomenuti jos 20 francuskih veznjaka i 10 defanzivaca ( ako ne predjete u medjuvremenu i na neku drugu repku )

              Pozdrav
              Last edited by Dale; 28-10-13, 00:17.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Pored Thauvina i Payeta, i onih koji su tu od ranije, sumnjam da ce i Alessandrini-a juriti. Koliko sam video protiv nas, nema Marseille los tim, ali nisu dovoljno kvalitetni da se umesaju u borbu za titulu do kraja...
                Last edited by Wilshere_10; 28-10-13, 00:24.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ja kada sam prosle sezone gledao Rennes, zapazio slucajno njega, tada sam svaki put hteo da upratim Rennes samo zbog njega. Kako je dominantan bio havarija, i taman ocekujes jos jace partije i povredi ligamente i u pm. Ali nisam video igraca u Ligue 1 koji postize jace golove od njega...

                  Eto nisam znao da ga je zabio juce, znam da je startovao u prethodnoj, ali masina je to. Ne sumnjam da ce preci u Marseille, povezivao se on jos na leto, ali kapiram da su zbog povrede "odlozili" transfer.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Ccc...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • 200 milki godisnje, gasi ostale klubove, gasi fudbal

                      http://espnfc.com/news/story/_/id/15...p-deal?cc=5739
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo je mozda kraj

                        Comment


                        • Nije, doci ce i Siti i potpisati ugovor sa svojim Arapima na 500 milki mjesecno. No ni tada nece biti kraj. Platini se bori da svi budu isti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma msm na kraj fudbala Ovo vise nema smisla.

                            Comment


                            • Au koja sprdnja od ugovora, koja je to mafija...

                              Inace, taj isti PSG dobio veceras rutinski Lorient, 4:0, Moura dao jedan, propali Menez jedan, i Cavani dva komada. Ipak tu niko ne moze da im prismrdi, sem Monaca.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Edinson prvi

                                Ocekujem da ce tu ostati do 38. kola
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X