Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by edohz View Post
    Zbog kladare sam pratio ovaj meč i mogu reći da me je oduševio ovaj mali Zouma, strašan igrač bukvalno zvjer na terenu

    Hoće se neko usrećiti sa ovim momkom ma nema šta uz Varana najbolji mladi štoper na svijetu
    Kako retko FM omasi, skoro nikad. Lagano mozes u stvarnosti da dovedes igraca sve po uputstvu sa igrice Ugovor kao Everton i cao....miran si da iskopas neku zver.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ne secam se da je neko rekao da on veze nema, dosta smo ga ja i Dale uzdizali, pogotovo prosle, gde je svaku iskidao...
      Imaju Francuzi tandem snova u odbrani za narednih x godina...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma momak sve ima ali bukvalno sve, Ibra poludio u drugom poluvrmenu jer je ovaj bukvalno bio na svakoj njegovoj lopti

        Slabo pratim Francuze ali baš me nešto zanima gdje će ovaj momak završiti, možda Barca

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Treba pomenuti i Marquinhosa , koji je za oba gola kriv , dakle , bez dileme Zouma > Marquinhos
          Не може баш на основу овог меча да се да закључак, мсм нисам га гледао, али је Маркињос прошле године баш добро одиграо у Серији А, мени јачој лиги од ове у којој данас игра, тако да оно...одличан је и Зума, али је ипак ја болдован знак окрећем контра.

          Originally posted by Condition23 View Post
          Kako retko FM omasi, skoro nikad. Lagano mozes u stvarnosti da dovedes igraca sve po uputstvu sa igrice Ugovor kao Everton i cao....miran si da iskopas neku zver.
          Па то за менаџер раде неки њихови скаути, свака лига има свој тим скаута и они достављају оцене тамо да се направи игра. Оф је али баш је била нека јавна критика како Норвежани баш претерују са оцењивање својих младих играча, има пар нестварних ликова тамо код њих у лиги, конкретно у 13-ици.

          Comment


          • Ma jok Brajki , nije jedna tekma , ja mislim odavno da je on bolji od Marquinhosa , ali Kurt je veceras djelovao toliko smireno , kao da igra protiv nekih kretena , a ne tako strasnog dvojca kao sto su Ibra i Cavani , dok je Marquinhos djelovao kao da se malo prepao u velikom derbiju .. Ono , obojica ce biti strasni , ali ja sam 100 % siguran da ce Kurt biti bolji , mozda grijesim , ko zna .

            Samo nebo je granica za njega , samo nebo
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Mnogo je meni precijenjen taj Marquinhos pricao ti ja i ranije,opljackao ih Sabatini nema tu sta...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Ma jok Brajki , nije jedna tekma , ja mislim odavno da je on bolji od Marquinhosa , ali Kurt je veceras djelovao toliko smireno , kao da igra protiv nekih kretena , a ne tako strasnog dvojca kao sto su Ibra i Cavani , dok je Marquinhos djelovao kao da se malo prepao u velikom derbiju .. Ono , obojica ce biti strasni , ali ja sam 100 % siguran da ce Kurt biti bolji , mozda grijesim , ko zna .

                Samo nebo je granica za njega , samo nebo
                Ма они су мени некако скроз различити тип играча, можда грешим, али Зума ми је више нпр. Кјелини стил, а Маркињос више Барзаљи, или овако Курт више Видић стил, а Маркињос више Фердинанд стил, конкретно снага један, други сува техника одузимања лопте.

                Originally posted by AK47 View Post
                Mnogo je meni precijenjen taj Marquinhos pricao ti ja i ranije,opljackao ih Sabatini nema tu sta...
                Слажем се да су га баш много платили. Па Кјелини не вреди толико нпр.
                Last edited by Brajkula; 27-10-13, 22:14.

                Comment


                • Giorgio ne vrijedi nista trenutno

                  On je meni ono potencijal i platis ga 12-15 miliona realno to je mjera,a ne ove budale 30-35 ne znam ni ja koliko...glupost
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Marquinhos precenjen opasno, ali mislim da poseduje veliki talenat, dok Zouma vec sad izgleda kao da ima 10 godina iskustva, slicno kao Varane, u tome se njih dvojica izdvajaju, to je to postavljanje na terenu i mentalni sklop.

                    Ipak mene u PSG najvise odusevljava Rabiot, jbt kao da gledam Fellainija, samo 10x puta brzeg, tehnicki potkovanijeg i kreativnijeg.

                    Isto tako bih pomenuo Pastorea, koji ce vrlo verovatno u januaru u nov klub, on jednostavno nije u planovima, niti treba da bude, momak propade skroz...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • ALi kakve stopere Francuska ima , pa da li je to moguce ljudi moji ..

                      Zouma , Sakho , , Mangala , Varane , Umtiti .. najstariji tu Sakho sa 23 godine , oni stvarno ne moraju da brinu za buducnost
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post

                        Zouma , Sakho , , Mangala , Varane , Umtiti .. najstariji tu Sakho sa 23 godine , oni stvarno ne moraju da brinu za buducnost
                        Sve crnomanjasti Ne daj Boze da u tunelu nestane svetla. Malo ih Varan vadi bice kao fenjer
                        Last edited by Condition23; 27-10-13, 22:26.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          ALi kakve stopere Francuska ima , pa da li je to moguce ljudi moji ..

                          Zouma , Sakho , , Mangala , Varane , Umtiti .. najstariji tu Sakho sa 23 godine , oni stvarno ne moraju da brinu za buducnost
                          A i zadnji vezni im nije los - Pogba, Capoue, Guilavogui, M'Vila (ako se ikad sabere)...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ma Zouma i Varane su nesto sasvim drugo, pogotovo Varane jer on ajde igra u daleko jacoj sredini, Sakho je dobar, dobro igra u LFC, masina po fizickim predispozicijama, ali jednostavno vidis da nije toliko pametan, i da se od njega uvek mora ocekivati kiks, ali ajde da ga ne pljujem, za sada ovo sto je u LFC pokazao, dobar je. Umtiti jos mora da radi, mislim da nije taj potencijal. Za Mangalu zna se, taj je ona vrsta stopera koji sve igra, moze u vezni red ako treba.

                            Zaboravio si i Kosa, mada je i on u glavi kiksara...

                            Batice kako si mogao da zaboravis najjaceg od svih tih sto si nabrojao, nije mi jasno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma kakvi los

                              Imaju oni sve , i bekove i napad sve , ali samo stopere navedoh , jer smo pricali o Kurtu i Maqruinhosu

                              @ Freshko : Ako se to za Kosa odnosi na mene , nisam ga zaboravio , nego jednostavno sam htio da navedem samo ove mlade , cak ni Yanga - Mbiwu nisam naveo , i on mi je sa svoje 24 star za ovu listu

                              E moj Rami , kakav si igrac mogao postati , a evo sad 10 francuskih stopera ima prije tebe
                              Last edited by Dale; 27-10-13, 22:29.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                A i zadnji vezni im nije los - Pogba, Capoue, Guilavogui, M'Vila (ako se ikad sabere)...
                                Zaboravio si jednog

                                Comment

                                Working...
                                X