Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sekiram se ja za Monaco, Ranieri neće ništa napraviti s njima.Kao što nije ni sa Juveom, Interom, Čelzijem...

    Comment


    • Треће место ове године са Ранијеријем са све овим лудачким трансферима....лако.

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/po...glede-u-monako

        Mogao je da igra LS,ovako pitanje je dali ce uci za 2 godine sa Monakom

        Comment


        • Neverovatno da Falcao svake godine odlazi u tim koji ne igra LS, a da njegov prethodni tim ode u LS... Kao da se plasi da igra tamo...
          Dobar je posao uradio Ranieri sa ovom ekipicom, a ne verujem da je toliki duduk da zasere bar plasman u LS, Mancini je uzeo titulu, moze i ovaj bar toliko...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mozda mu Rus uruci otkaz i angazuje Mancinija

            Comment


            • http://www.guardian.co.uk/football/b...rs-ligue-1-ban

              Jako zanimljiv clanak i situacija o kojoj nisam znao da se Monaco nalazi. U pitanju je negodovanje LFP (Ligue Professionnel de Football) zbog "poreskog raja" u kojem se Monaco nalazi. Ultimatum je postavljen od strane LFP koji Rybolovlev ni u ludilu nece da prihvati i vodi se slucaj izmedju kluba i LFP oko toga, slucaj koji je dospeo do Vrhovnog suda u Francuskoj, Monaco je podneo slucaj zbog uskracivanja prava slobode poslovanja itd itd. Procitajte clanak, ima i vise od "samo poreza", kao npr, zasto Monaco ne kupuje Ligue 1 igrace.
              Last edited by Freshman; 28-05-13, 17:26.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Jednogodisnji ugovor potpisao...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Makar znam sa kojom ekipom cu da igram sledeci PES .
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Makar znam sa kojom ekipom cu da igram sledeci PES .
                    Ja uvek vrsim update na 13-ci, vec su prebaceni oni koji treba, ako hoces da ti dam edit.bin i da uzivas.

                    Izmedju ostalog, pominje se da ce Falcao u svom ugovoru imati klauzulu od 50m, AS to kaze. Cisto sumnjam u ovo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Robin Bairner ‏@RBairner 6m
                      #Hulk's agent has confirmed to Le 10 Sport that #Monaco are interested in the Zenit striker.
                      Kad je bal nek' se i princeza(od Monaca) jebe...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma nek zovu i Ronalda i Mesija , kako je krenulo...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Vala voleo bi da se makne iz one Rusije, ne prija njemu ona sredina...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • HAha , jos ja htjedoh napisati ostao im jos Hulk , nakon Joaoa , Jamesa i Radamela , ali djelovalo mi totalno nerealno , pa ne napisah

                            Ali eto , interes postoji , vidjet cemo

                            A kako su krenuli mogli bi jedno 400 miliona potrositi ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Pa kaze...

                              AS Monaco will pay €45m for Atlético Madrid's Radamel Falcao, he will earn an incredible €14m a year.
                              Cak nece ni biti 50m funti, cak ni evra nece biti kolika se cena pominjala. Ako je neko citao u onom clanku sto sam postavio, jedan od direktora kluba je rekao da nece sigurno preplacivati igrace iako imaju novac, a kao primer naveo je ovog Mendy-a (kazu novi Makelele) da su mu ponudili pristojan ugovor, i da je on to odbio, da ce ici u Nizzu...

                              AS Monaco's average attendance last year was just over 5000.
                              Msm FK Jagodina ima vecu posecenost...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kad bi neko ulozio u Lyon ovako, zlo ekipa bi to bila sa sasvim pristojnom osnovom-Umtiti, Greiner, Lacazette, Gonalons...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X