Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Колико ли се само навијачи тог клуба веселе...18 година је дуг пост.

    Comment


    • A sledece sezone im se pridruzuje Monaco, izuzetno bogati Monaco, i sa njima Ligue 1 ce postati vrlo jaka i opasna liga, posto se sve vise i vise novca uliva u ligu i klubove, gomila pravi nove stadione ili ih renovira, zaista liga u blagom usponu kada su u pitanju finansije, gde nakon dominacije Lyona koje se vise niko ni ne seca, dobijamo vrlo verovatno dva kluba koja ce u buducnosti biti vrlo bitan faktor u Evropi, PSG to vec jeste, a Marseille i Lyon su uvek tu.

      Treba da se plase Italijani Brajki...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ма шта да се плаше, природа је природа....а у природи Азура је да играју добро фудбал, тако да....неке ствари се и не могу купити новцем. ;)

        Comment


        • Konacno Monaco! Oni su mi najgotivniji tim u Francuskoj, voleo sam ih gledati kada su igrali Rothen,Dado Prso,Adebayor,Shabani Nonda,Squillaci,Chevanton itd. I nikada necu zaboraviti njihov mec sa Deportivom i cuvenih 8-3.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • I meni su bili dragi kao i PSG ali cim su postali privatni klubovi u smislu da imaju vlasnika koji moze dati milijardu za klub , nije vise to to.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ni ti sam ne verujes u to Brajki, priznaj...

              Serie A mora finansijski da ocvrsne, neke stvari se nmg kupiti novcem, tacno, tradicija, ljubav prema klubu, fanovi(diskutabilno ) ali se mogu kupiti igraci, kojima uzimas titule, City je primer toga, evo sada i PSG... Francuzi bas napreduju u tom polju iako je porez ogroman od kako je Oland predsendik postao, Francuzi polako ali sigurno preuzimaju primat, sledece sezone ces i videti kako ce se provesti Italijani u Evropi, a kako Francuzi...

              A Monaco je nevidjeno ludacka destinacija i sa parama, oni bogami mogu da dovedu jace zvezde, mogu da im ponude plate (a tamo nema poreza), dakle prosto mesto za uzivanje. Vraca se Monaco na velika vrata, jedva cekam da vidim kako ce na leto da trose, a trosice sigurno puno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Koji Italijani u Evropi? Sem Juvea, tamo nema ozbiljne ekipe.
                EDIT: Zaboravio sam Milan, koji je donekle konkurentan, najvise za 1/4 LS.
                Last edited by Wilshere_10; 12-05-13, 22:34.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Опет крећемо Италија против остатка света, маните се тога....шта буде биће, Јувентус са три појачања опака догодине напада ушатог, видећемо колико ће управа испасти способна на лето.

                  Да не одем у тоталан оф, не верујем да ће Монако одмах довести суперзвезде у тим, тек су се вратили горе и не играју Европу, мада опет са друге стране ови данашњи фудбалери само трче за парама. Направиће они добар тим, неки таман да се уђе у ЛШ догодине, па онда...а можда прођу као и Малага, дешавао се и тај сценарио.

                  Comment


                  • Ocekujem da Monaco ima prebolesnu ekipu sledece sezone. Bas me interesuje koga ce sve dovesti. Veoma atraktivan grad, a posto nema poreza, raj za fudbalere. Mnogo gotivan tim, Morientes dominirao pre sada vec 10 godina.

                    Freskaro brate moj, ni ti ni svako drugi ne veruje u to da se fanovi ne mogu kupiti. Predje Radamel i Monaco postaje najpopularniji klub u njegovoj domovini.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nmg da prodju kao Malaga, jer ovaj sto je kupio Monaco je daleko ozbiljniji lik i Rus, kapiras, drugo je Malaga, tu su neke druge stvari lose ispale...
                      Napravice oni sjajan tim, mada cu biti razocaran ako Falcao ode tamo, iskreno, mada uopste ne verujem u te price, nije valjda toliki moneyhunter pa da ne igra LS...

                      Nije to ceo svet protiv Serije A, to je realno stanje, i La Liga se takodje polako stabilizuje, ajde da kazemo Malaga je jedna od njih, ali pogledaj Atletico kako se izgradio, ljudi dobijaju nov stadion, pa Real Sociedad, pa Valencia koja gradi nov stadion.
                      U Italiji se za sada samo Juve izvukao, ovi ostali grcaju u dugovima, i to ne zato sto je los fudbal u Italiji, nego sto je los sistem...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Cisto vezano za El Tigre-a, kvota na njegov odlazak u Monaco na skybet.com je 1/8...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sakhou bratu je ova titula najdraza od svih igraca PSG-a , postavio je jedno 200 slika na FB-u , sa svakim se slikao

                          Ali eto , on je njihovo dijete , on voli klub , za njega se to moze reci , dok je za vecinu ovih upitno da li vole



                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Za Monaco igraj onaj supertalenat iz Argentine, Ocampos, bice ga zanimljivo gledati, cuo sam dosta dobrih stvari o njemu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Igra , igra , ali ja u vecini utakmica kad sam im gledao postavu on je bio na klupi , ulazio pred kraj ili nikako ..

                              Drago mi je sto se vracaju , ali ako zele da napadnu LS odmah , mislim da im treba bolji trener od Ranieria ;)
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • E jbg, steta ako je tako. Mada eto, videcemo ga sledece sezone u akciji, bice valjda dobar.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X