Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Evo gledam snimak , kako to Younes odradi , istrza ih najstrasnije i plasira je fino <3
    Обрати пажњу на детаљ када пребаци лопту себи и противничком играчу преко главе и одигра дупли пас са оним високим плавим нападачем који при том не зна где је коња свезао.
    Јак играч Белханда, прејак техничакр пре свега, али много слаб у дуелу одбија се од црнаца као од зидова.
    Кабела је исто јак техничар али и велики мрсимунд, кад год прими лопту он ради оне бициклице у месту, ја стварно не капирам поенту тих потеза, мрсимуд, али ће се ипак нека екипа у ПЛ радовати њему.

    Comment


    • Obje ekipe su gotivne , ali vise bih volio da St.Etienne uzme

      Zasluzili su vise mislim , izbacili su PSG , a volio bih da Ruffier , Auba , Zouma , Perrin , Ghoulam i kompanija osvoje , zasluzili su , bas strasno igraju , za razliku od Rennesa koji se raspada u drugoj polusezoni .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        za razliku od Rennesa koji se raspada u drugoj polusezoni .
        Povreda velikog Alessandrinija...

        Ma Brajki, juce je Cabella odigrao lose, ali je generalno ove sezone bolji od Belhande koji dize formu kako sezona odmice. Ovaj previse letargicno pristupa svakom mecu, to je jedan od glavnih problema.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Povreda velikog Alessandrinija...

          Ma Brajki, juce je Cabella odigrao lose, ali je generalno ove sezone bolji od Belhande koji dize formu kako sezona odmice. Ovaj previse letargicno pristupa svakom mecu, to je jedan od glavnih problema.
          Где их само проналазе, мислим те лудачке лепршаве техничаре
          И још један јако моћан детаљ, завршни пас Белханде, боцкање тзв., за Минуера и он лобује голмана и наравно пребацује гол.

          Comment


          • Ma Mounier je za mene najvece razocarenje u cijeloj ligi .. U Nici je gazio prosle godine , bukvalno gazio , dosao je u Montpellier kao recimo veliko pojacanje , ali covjek igra bas bas lose. . Mislim da je zabio jedan gol ove sezone , a nastupio je sigurno preko 20 puta ..

            A Herrera i Charbonier su takodje katastrofa , ali eto , od njih se i nije ocekivalo nesto pretjerano puno .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma cim su izgubili iole normalnog napadaca, Girouda, nikakve sanse nisu imali da brane titulu, pogotovo protiv ultra pojacanog PSG-a.
              Ma cini ti se Dale, nije Mounier bio nista posebno prosle sezone, nekonstantan bio, ja npr nisam ni ocekivao od njega neki boom, nije on takav igrac, niti blizu te klase...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma kakva crna titula , ali da su doveli bolja pojacanja mogli bi da se bore bar za LS , jbg , dosta im je i ona titula prosle godine ..

                Ma dobro , lose sam se izrazio , ne veliko pojacanje u smislu da sam ocekivao da ima 20 golova i 15 asistencija , ali sigurno bolje od ovoga sto je uradio ove sezone , jer jedan gol je bas sramota ..

                Mislim da je glavni krivac , mozda i jedini sto sinoc nisu dobili , u prvom je fulio dosta toga , a u drugom koje nisam pregledao ni u snimku se takodje ispromasivao , bar sam tako cuo ..
                Last edited by Dale; 20-04-13, 13:45.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Belhanda mu stvorio zicer, strasan pas, ali budala ne realizuje, on ti je onako prosecno pojacanje, igrac za tim upravo za Nizzu i ne dalje od toga...

                  Ma dobro, titulu nisu mogli da brane nikako, tu sam se malo lose izrazio, htedoh da kazem da se bore za taj vrh gore, medjutim bez pojacanja, to nije bilo u opticaju, a sledece sezone ide Belhanda sigurno u jaci tim, najbolje bi mu bilo u Italiji, njegova letargicnost tamo nece doci do izrazaja, i pokazace se odlicno, ne sumnjam, ali mora da napreduje na tom polju, cak prosle sezone nije bre bio ovoliko letargican, mozda nedostatak motivacije...

                  Pojacanje najbolje januarsko pored Moure od kojeg se da kazemo ocekivalo ludilo, jeste Mollo, kako su ga Zeleni ukrali na pozajmici, covek dosao, igra sjajno, jedan od glavnih razloga zasto St. Etienne nema poraz u ligi jos od Nove Godine, naravno i luda forma Aube je takodje bitan razlog...
                  Tesko ce oni u LS, mada bi ih voleo tamo, ali tesko, doduse imaju tekme upravo protiv rivala ispred, sa Lyonom u velikom derbiju i sa Marsejom, ako tu pobede, zasluzuju LS, ako ne, jbg...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Vodi St. Etienne, Auba vanjskom asistira. Nema sanse da ga ovi zadrze i naredne sezone.

                    Pravo je pitanje kako otvoriti klupske vitrine St. Etienna nakon 32 godine, puno paucine i speklo je to.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by bracala View Post

                      Pravo je pitanje kako otvoriti klupske vitrine St. Etienna nakon 32 godine, puno paucine i speklo je to.
                      Morace Wenger da pita kako da on otvori nase vitrine
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Auba je stvarno u fantasticno formi, neverovatnoj... Nema Rennes ovde sta da trazi...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Taman krenuh da pohvalim Ruffiera da jos jednom brani strasno , a on napravi prvu gresku na mecu , ali tu je Zouma strasni da otkloni opasnost ..

                          Jos par minutica

                          Bas mi drago , najezio sam se , bravo .

                          Moram reci , zao mi je Rennesa , gotivna ekipa , ali kao sto jutors rekoh navijam za St.Etienne i bas mi je drago da su osvojili
                          Last edited by Dale; 20-04-13, 21:54.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Veliko slavlje moze da pocne, posle toliko godina trofej, svaka cast celom timu, posebno Galtieru, velike zasluge idu tom odlicnom strucnjaku... Igrace i Evropu sledece sezone verovatno, strasna sezona za njih...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • 3 puta su prosli na penale .

                              Svaka cast svima , ali posebno ovom covjeku , ubjedljivo najzasluzniji za osvojen kup :

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • У земљи пегавих се уједају, а у земљи петлова љубе

                                Comment

                                Working...
                                X