Announcement

Collapse
No announcement yet.

France - Ligue 1

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nisam zivota mi sto posto,tada tek dobio arenu 1 i stalno prenosili Marseille a covjek igrao lijevog beka,eto da se ne kunem
    Ja koliko pratim inace Francuze, nikada ga nisam video da je igrao levog beka, ikada, igrao je centralnog veznog, igrao je poluspica pa cak i klasicnog napadaca, ali levog beka nikada nisam video da je igrao... Koja je to sezona, prosla, ili pretprosla ??? Mada nebitno je, Taiwo je bio standardan levi bek 2011, a 2012 i ove je to Morel, tako da si pomesao garant...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • 2009–10 season Ayew was given the number 10 shirt on arrival and was inserted into his favorable left wing position
      Ne vjerujem da bi ovo pisali tek tako

      Nisam pomijesao dobro ga se sjecam,sto posto igrao tada lijevog beka barem taj jedan period kada sam ja poceo da ga gledam.Pitao me jedan drug sto navija za Arsenal koji ima lijevi bek da je dobar a da igra u Francuskoj posto Wenger najcesce lovi tamo,a ja mu naveo njega
      Last edited by AK47; 01-02-13, 21:27.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Evo ovdje ovo , ako ne pripada ovdje neka neko prebaci gdje pripada.

        Brat zabio 5 komada.

        Poznat na manageru.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ne vjerujem da bi ovo pisali tek tako

          Nisam pomijesao dobro ga se sjecam,sto posto igrao tada lijevog beka barem taj jedan period kada sam ja poceo da ga gledam.Pitao me jedan drug sto navija za Arsenal koji ima lijevi bek da je dobar a da igra u Francuskoj posto Wenger najcesce lovi tamo,a ja mu naveo njega
          Pa to je 2009/2010. sezona, on tad nije igrao za Marsej, vec je igrao u drugoj ligi u Arles-u. On je dosao prethodnog leta 2009. u Marsej i odmah potom otisao na pozajmicu u Arles, kada se vratio 2010. otada igra levo krilo stalno...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Samo se sjecam njega i Valbuene par utakmica dole po lijevoj strani zajedno cijepali ,nemam sad snage ni vremena da ti trazim kako,kad i gdje sutra cu ako budem mogao

            Ta mi slika u glavi i da me ubijes ja ne znam kako to da zanemarim
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ayew was given the number 10 shirt on arrival and was inserted into his favorable right wing position.
              Sa wikipedije... A tebi pise levo krilo, a on je zapravo inace vise voleo desno da igra, jer je mocniji i opasniji po gol tada s ozbirom da desnu nogu ne koristi puno, ulazio bi u sredinu i cepao mreze ubitacnom levicom... Bas si me zaintrigirao, evo trazim sve moguce podatke, nigde covek u istoriji nije igrao levog beka... Gadno si pobrkao Akane, gadno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nisam ja preuzeo sa Wikipedije,nego neke stranice pojma nemam,samo ukucao Andre Ayew LB i ovo mi izbacilo

                Sutra cu da potrazim obecavam,oci mi se same sklapaju sada
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ako nadjes ista, postavljaj mada sumnjam zaista da ces naci...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Tacno je da se ja u 99% slucajeva vodim sjecanjem i rijetko sta provjeravam prije nego postavim pa makar fulio sto kilometara jer mrzim da guglam i trazim,glupo mi to nesto.Moguce u svemu tome da grijesim naravno i to cesto,ali ova slika mi u glavi,da je drugacije ja bih vec priznao gresku i cao
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Priznaj gresku Akane, nemoj sebe muciti vise, ko zna koga si ti u toj slici video... I opet ti kazem, igrao je centralnog veznog, mozda je to ta slika koju si video...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kako se Alessandrini sprda, prelazi igrace kako hoce, izvodi prekide i levom i desnom, zajebancija... Ren ako ga zadrzi i sledece sezone, bice cudo... Zasluzeno dobio poziv za repku...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/st...mu-nudio-torbu

                          Comment


                          • Lyon izgubio od jadnog Ajacia, presudio im nekadasnji igrac Celsija Mutu sa dva gola. Brat Younes sa asistencijom i golom donosi pobedu Montpellieru, kakav je to igrac, ne znam ni sto je isao na AKN kad ga ovaj nije ni pustao u igru...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Lyon izgubio od jadnog Ajacia, presudio im nekadasnji igrac Celsija Mutu sa dva gola. Brat Younes sa asistencijom i golom donosi pobedu Montpellieru, kakav je to igrac, ne znam ni sto je isao na AKN kad ga ovaj nije ni pustao u igru...
                              и некадашњег играча Јувентуса

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                и некадашњег играча Јувентуса
                                On je igrao za Juve ??? Jbg zaboravio sam, davno bilo...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X