Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jade ponovi jos jednom da je Teo prestigao Hido po broju asistencija,slepce mutavi.Ajde nisi odavno

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Da pobedimo Tursku, a da oni ne dobiju Nemacku, ili da dobijemo Spaniju i Tursku, tada sigurno idemo dalje.
      Ima li neka opcija da dobijemo Tursku, a da Litvanci dobiju Nemacku i ipak prodjemo ?
      <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Toliko o tome, sta sad treba da uradimo da bi prosli dalje?
        Da pobedimo turske cigane.

        Kada sutiraju 61 posto ne mogu im ni Spanci prismrdeti.Jos mi ne mozemo vezati tri napada+stalno nas prolaze preko pick'n'rolla i da ne sutiramo slabo slobodna bacanja.

        Comment


        • Miličiću gdje si, samo da ne gledam ove žene u reketu Ti kvariš atmosferu, oni igru, Perović nije za reprezentaciju moje ulice, invalid. Naše žene pod košem mogu braniti 2 na 2, ne mogu 1 na 1, ne mogu skočit, pa šta možete jebem ti košarku kad je gledam. Valanciunas ovako dominira u juniorskoj kategoriji Krstić 4 skoka, Perović 3, potonji je oborio rekord karijere a ni prvi nije daleko, bojim se da ih Asik ne proguta obojicu.

          Nezavisno od duela Turska-Njemačka, pobjedom protiv Turske idemo dalje, jer smo jedino s njima u krugu.

          Postoji opcija edit!
          Last edited by Casiraghi; 07-09-11, 20:52.

          Comment


          • Jupi, dali smo 90 poena, ali je Litvance jednostavno isuvise htelo, inace smo mnogo bolji...






            Tako je, lazite se samo...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Deki_partizan View Post
              Ima li neka opcija da dobijemo Tursku, a da Litvanci dobiju Nemacku i ipak prodjemo ?
              Mislio sam da Turksa ne dobije Nemacku....;)
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Mislio sam da Turksa ne dobije Nemacku....;)
                Da, skontao sam sad kad sam malo dosao sebi...Pa dobro, mislim da ipak mozemo proci, ubedjen sam da Tursku mozemo dobiti...
                <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

                Comment


                • Razbili su nas Litvanci tricama a i pod kosem.

                  Danas jednostavno nismo izgledali kao tim!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Deset da igramo jednu bi nas dobili.Nema veze i dalje drzimo stvar u svojim rukama,svejedno je koji cemo da budemo u grupi jer iz one druge mozemo da bijemo svakoga jer to raspad grupa.Jedino sto je lose,to su dva vezana poraza ali dobili smo Tea u suterskoj formi.Idemo dalje

                    Comment


                    • Prvo i prvo, pokenjam se na sudije, onog Lamonicu i kompaniju, koji od ovog turnira napravise sprdanje, koji dunu u pistaljku kada god vide zeleni dres u reketu, koji dobiju erekciju kada god vide razocarano lice nasih kosarkasa, pokenjam se na odbranu nasu koja je busna da busnija ne moze biti, kao da je neko uzeo asov i poceo da kopa reket, tu odbranu koja je toliko cvrsta da Litvancima daje 42305180412358 otvorenih trojki i lakih polaganja, i poslednje poserem se na ovaj moj usrani mozak koji mi ne dozvoljava da utakmicu gledam bez sidekick-ova u televizor .

                      Da smo im na pocetku zatvorili sut za 3 i pogodili makar 5 bacanja vise, ne bi imali ovaj problem sad .

                      Comment


                      • S-Nash hvala ti, nisam znao da postoji opcija edit. Post je išao svake minute, pa sam računao da je sigurno nešto napisano nakon 3-4 min, ali ok je.

                        Mi smo sigurni u 1/4 ako dobijemo Tursku, ali je pitanje kako dobiti sa ženama pod košem, Ilja i Asik su nadskakali Francuze, šta će tek nama uradit

                        Comment


                        • Teodosic je izgubljen od pripremama jos nije dosao sebi,a Marijanovic gori od Perovica ne moze biti,toliko.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Primili 100 koševa
                            Šut za 2: 24/44
                            Šut za 3: 7/18
                            Skokovi: 29 (11/18)

                            Sve u svemu loše, mnogo loše. Kada plej promaši oba slobodna bacanja... nemamo o čemu da pričamo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jednostavno, moralo je od starta da se krene cvrsto, da se lome ruke u reketu i da se snazno istrcava na svaki moguci sut za 3.
                              Al' zasto to kad moze klaj-klaj laganini, ma stace ih sut jednom...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ala smo se naprimali koševa iz P'nR.. piiii
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X