Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Ако добију ваљда 11 разлике минимум.
    Tako je.
    Videćemo....mada ne vidim kako se to može desiti.

    Black Mamba, polako bre čoveče, sudije jesu bile očajne, ali nama je uvek neko drugi kriv.
    Valjda prvo treba da pogledamo sebe....
    Prednost nam je ogroman individualni kvalitet i VELIKO SRCE, mana nam je što ne učimo na greškama i što u svakoj utakmici pravimo iste greške.

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Nikad se ne zna,Nemci su to...

      Kada igraju oni?
      Igraju u 20:00....

      Ne verujem, bolja je Litvanija od Nemacke, a kao sto Ljuba rece, ako bude potrebe, sudije ce pogurati.

      Naravno Mamba, i ja se nadam da ce Makedonija nekako da pobedi pa da sa njima igramo.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Bas ce sudije da dozvole da Litvanci ispadnu...
        I Dirk se tu nesto pita...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Možda bi bilo ovako slađe da je utakmica bila neizvesna ili da su sudije nama poklonili pobedu, kao njima onda...
          Ovako zamalo izgubiti dobijenu utakmicu, gde od njihovih 2:0 vodiš sve vreme... nerazumljivo...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Teo definitivno mora da se smiri.Ne krivim sad njega za sve,ali mora malo da smalaksa...svaka njemu cast za proslu godinu,ali...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ne moze Dirk da odigra dobro koliko sudije mogu sramotno da sude


              Bitno je da udjemo u 6,sve ostalo je bonus.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ne moze Dirk da odigra dobro koliko sudije mogu sramotno da sude


                Bitno je da udjemo u 6,sve ostalo je bonus.
                Ko zna možda se Kaman, čovek rođeni Nemac, naljuti i pobije ih sve!!

                Comment


                • Pa Teo je bio glavni igracu ovoj utakmici,on je stvorio onu prednost i kasnije je odrzaovao.A u 3. Turci nisu ni izasli iz bonusa,nasi ostali igraci su samo posmatrali,nisu se pomerali sa mesta,sta je Teo tu mogao?!? Isto tako i u par poslednjih napada.

                  @pretorian

                  Ovo je isti slucaj kao i u polufinalu SP 2010,samo su malo manje svirali Turcima nego tada,ali su opet napravili ogromnu razliku u kriterijumu...sta mi tu mozemo,sta smo mogli 2010. godine ? Ne mozes igrati protiv sudija...
                  Last edited by Black Mamba 24; 11-09-11, 16:48.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pobeeeeeeedaaaaaaaa dovidjenja Turci vidimo se 2013.

                    Dobro je, mnogo je zavisilo od ove utakmice, da smo izgubili, nikakve sanse ne bi imali za OI, a o sudijama necu da govorim, posto imam previse psovki za njih

                    A sad ajmo Makedoci, i Nemci. Ako Nemci pobede na primer 5 razlike, opet smo cetvrti?

                    Comment


                    • Mora Nemacka da dobije 11 ili vise razlike da bi mi bili treci Dule.;)
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Bitno da smo prosli i da i dalje imamo neke sanse da idemo na OI ako nesto vise od toga uradimo super, da je ovaj ubacio bilo bi bas veselo...
                        Perovic 8 poena za 9 minuta....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ostali me ne zanimaju,bitno je da smo mi prosli,nadam se da ce Duda da popravi ovo i da cemo biti bolji...

                          Comment


                          • Upravo na ovaj 2010. godine se dogodio kosarkaski zlocin pocinjen od strane FIBA-e,pokusali su ponovo,ali su ga izduvali.

                            Da li se gleda kos razlika u 1/4 pa se premo tome razvrstava ko igra za 5. i 7. mesto ili se igra vise meceva?
                            sigpic

                            Comment


                            • Mi smo ukupno imali 46 suteva cini mi se (za 2 i 3), a Turci samo za 2 su imali 46, a za 3 poena 17 suteva, i plus su dosta slobodnih promasili

                              Comment


                              • Jedino dobro iz ove utakmice je pobeda,sve ostalo sto pre zaboraviti.Svaka cast Kosti,dobro je odradio posao,Krle je slabo odigrao ali je konacno dosao do 30 minuta,brine to sto je Teodosic najbolji skakac u ekipi,Keselj se malo izgubio u rotaciji.Idemo dalje bitna je pobeda,mozemo da igramo sa svakom ekipom iz druge grupe.

                                Comment

                                Working...
                                X