Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je ljudi ajde sad dosta o njima i sudijama, razumem sve i mrzim ih i ja ali pobedili smo i ajmo o kosarci.

    Rekoh ranije da ce se Perovic aktivirati i biti od koristi i ispao sam u pravu, nadam se da ce nastaviti, potreban nam je backup centar mnogo + sto je on odlican za zonu.
    sigpic

    Comment


    • OSVETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ja bih vise Ruse volio , ali imam osecaj da ce Dirkenstajn da odigra ludo i da cemo kao 3 dalje
        Ako Nemci dobiju Litvance prolazimo i mi i Nemci?
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Turci, mars kuci!!!
          Mozete slobodno i ove amatere od sudija da povedete sa sobom.Da nam pravdu dele sudije koje sude ligu koja je na nivou druge srpske lige.

          Comment


          • Ma osveta bi bila mnogo lepša i slađa da smo ih razbili bar sa 20 razlike, al' ajde..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Ako Nemci dobiju Litvance prolazimo i mi i Nemci?
              Ако добију ваљда 11 разлике минимум.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • I sad vam kriv Teodosic??? Nije MVP,ma kakav MVP!

                Da vam nisu krivi igraci zbog ove neizvesnosti???Jebem im majku azijsku,nek se nose u Aziju,sta rade koji k**ac u Evropi!!!

                @Miko
                Jesi ti gledao ovo EP?



                Odlicno momci,neka smo mi pobedili,sada se spremiti za Ruse i odigrati najbolje sto mozemo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma osveta bi bila mnogo lepša i slađa da smo ih razbili bar sa 20 razlike, al' ajde..
                  Veruj mi, bas ovakva je najsladja...

                  Kosta Perovic, najbolja utakmica koju je odigrao na prvenstvu i svaka mu cast sto nije bio "drvo"....
                  Sad smo u osam najboljih i lakse se dise. Makedonci ili Rusi, pitanje je sad ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Srbija se nikad saginjati nece!
                    sigpic

                    Comment


                    • Rusi nam leze, dobijali smo ih na prethodnim takmicenjima, ali bez AK47, ali treba sacekati i videti koji cemo na kraju biti, mada cisto sumnjam da ce Litvanija da pukne 11+ razlike od Nemacke.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma osveta bi bila mnogo lepša i slađa da smo ih razbili bar sa 20 razlike, al' ajde..
                        Mozda je ovako i sladje.Pobedili smo ih uprkos sudijama i to na isti nacin kao oni nas prosle godine
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Rusi nam leze, dobijali smo ih na prethodnim takmicenjima, ali bez AK47, ali treba sacekati i videti koji cemo na kraju biti, mada cisto sumnjam da ce Litvanija da pukne 11+ razlike od Nemacke.
                          Nikad se ne zna,Nemci su to...

                          Kada igraju oni?
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Sad smo u osam najboljih i lakse se dise. Makedonci ili Rusi, pitanje je sad ???
                            Protivnik nije bitan.
                            Bitno je to kako cemo uci u mec i kako cemo se zalagati.
                            Cinjenica je da ako ne mozemo dobiti ni jedne ni druge mi za bolje i nismo.

                            EDit:Wade, oni su nas dobili prethodna dva puta.Na EP 2007 i EP 2003 ako se dobro secam.Pre dve godine smo ih konacno dobili posle duzeg vremena na velikim takmicenjima.

                            Comment


                            • Bas ce sudije da dozvole da Litvanci ispadnu...

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Rusi nam leze, dobijali smo ih na prethodnim takmicenjima, ali bez AK47, ali treba sacekati i videti koji cemo na kraju biti, mada cisto sumnjam da ce Litvanija da pukne 11+ razlike od Nemacke.
                                Navijamo za Makedoniju i Nemacku za 11+,mora jedno doci pa da izbegnemo Ruse.

                                P.S. Ne verujem ni ja da ce sudije dopustiti,ali ako odigraju bas dobro Nemci ne mogu ni sudije pomoci.Samo nesto kontam da bi Litvanci i Nemce mogli dobiti sa PnR-om.

                                A Kosta je odigrao ovu dobro jer ni Turci nemaju neke pokretljive centre.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X