Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JEBII MAJMUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! !!!!!!!!


    A sudije katastrofaaaaa ,jebem li im sve!!!!!

    Comment


    • Turci su imali serviranu pobedu na tanjiru. Imali su 13 bacanja vise. Sva sreca pa su maloumni,jednooki i drveni pa ne mogu da iskoriste poklon.

      BRAVOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEE ! ! ! ! ! ! !

      Comment


      • Pa dobro, dal' je moralo ovako??????

        Prutom po goloj gu*ici...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne znam kako može bilo ko da krivi sudije!!
          Poučeni prošlim iskustvom, nismo trebali sebi da dozvolimo da budemo u problemu 4 sekunde pre kraja.
          Smešno, Teodosić MVP utakmice!!

          Ajmo sad na Rusiju ili Makedoniju....

          Comment


          • Bzvz Teo ispucao onu trojku i doneo probleme. Sada Rusi ili Makedonci, mozemo da dobijemo i jedne i druge.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Od 3 zla kojim sudije nenormalno pomazu, resismo se jednog.

              Ali nisu sudije kljuc, nekim potezima kao sto je ovaj Teov poslednji smo sami sebe zakopavali. Pobeda je najvaznija, idemo dalje ali mora, mora Duda mnogo da podvikne i da sredi neke stvari.
              sigpic

              Comment


              • E sada mogu sa lakocom da navijam za Dirkenstajna i ekipu da izbace Litvance ... SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA!!! Ove sudije terba oterati
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kako Wade sta je kriv, drzi loptu 20 sekundi na poen za nas i onda digne preko ruke sa 8 metara i promasi ceo obruc, ma koga bre on zajebava to moze na skolskom na basketu ne igra on sam a ni za sebe ovde. Svaka mu cast za svo umece i vanserijski je ali ima najgori karakter na svetu, klosar je i ne mogu da ga gledam ocima, mrzim takve samozive igrace.

                  Comment


                  • Najbitnije da smo prosli,ne dirajte Tea.Svaka cast momcima kako su izdrzali ovo sudijsko maltretiranje!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Гази мртве мајмуне, јебем ли им семе лоповско, затровано.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Sad kad nisam dobio srcani napad, nikad necu... BRAVO MAJSTORI.....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Opet je Teo 6 lopti izgubio!!!
                          Fras će zbog njega da me strefi, majke mi...
                          Ma šta priča ovaj Šareni... kakvi bre kraljevi, carevi... pa utakmica nije smela da uđe u ovakav završetak...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa jeste, ali je i faul bio nad njim kod ovog udvajanja, ono je sramota da nisu svirali. Ali necemo sada o tome, najvaznije da smo mi njih dobili.

                            Sada, voleo bih vise Makedoniju nego Rusiju, ali je svejedno.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Pa jeste, ali je i faul bio nad njim kod ovog udvajanja, ono je sramota da nisu svirali. Ali necemo sada o tome, najvaznije da smo mi njih dobili.

                              Sada, voleo bih vise Makedoniju nego Rusiju, ali je svejedno.
                              Ja bih vise Ruse volio , ali imam osecaj da ce Dirkenstajn da odigra ludo i da cemo kao 3 dalje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Joj sudjenja, vise su Turci zasticeni od Litvanaca jbt.

                                Jos kad je Teodosic bacio onu ciglu, srce mi stalo....ali dobro je na kraju.
                                Bolje smo izvodili slobodna i mislim da je to kljuc pobjede. Sada koga cemo dobiti vidjecemo, vjerovatno Rusiju ali treba se igra dizati to je cinjenica.
                                Last edited by bracala; 11-09-11, 15:28.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X