Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA SAN MARINA____MISANO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
    Ducati = BICIKLO !
    Yamaha = motor
    Honda = Avion


    Jedino jamaha izgleda na motor HAHAHAHA


    tako to sad nekako izgleda xD
    Haha, tako nekako!

    Comment


    • #47
      Originally posted by vesna8.11 View Post
      Mislim da ce Lorenco sutra pobediti. Njegov govor tela pokazuhe koliko je siguran u to.
      Bojim se da Stoner nece moci da isprati Lorenca, a ni Pedroza.
      Volela bih da gresim, i nadam se da sam promasila.
      delim misljenje,jedino mislim da je Pedrosa spremniji da rizikuje i prati Lorenza i da Stoner sigurno nece pobediti,a za ovu dvojicu ne znam,mada dajem vise Daniju...
      i jedina razlika je sto bih ja voleo da Jorge pobedi (rekao sam gore vec razlog)
      "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

      "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

      "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

      sigpic

      Comment


      • #48
        Bolje i Stoner nego JL...

        Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


        Comment


        • #49
          zarco je idiot!
          "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

          "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

          "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

          sigpic

          Comment


          • #50
            Šta bi ovo?
            Oh, moja trošna srčka!!!
            #58

            Comment


            • #51
              Kakav je ovaj Zarko kralj! photofinish_slideshow.jpg

              Comment


              • #52
                Je li ovo realno???Je li svjestan Zarco sta je uradio...??? Ne mogu da vjerujem!!!!!!!!!!!!!

                Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                Comment


                • #53

                  Comment


                  • #54
                    Ovaj Zarko je totalna budala. I zbog koga se ja nerviram, da mi je znati.
                    Dozvolio je da ga pobedi najdosadniji vozac, i to kako?

                    A i ovaj Markez mi vec ide na zivce. Dosta mi je vise Spanaca.
                    Samo jos ostaje da Lorenco pobedi i da prica bude kompletna.
                    Mada, ako Dani pobedi, necu imati nista protiv.

                    Comment


                    • #55
                      Vale,Vale,Vale,Vale,Vale... Jednostavno mene ovaj covjek ne moze da razocara...Ovaj rezultati i nije toliko los, a nije ni toliko dobar ali uz sve to - on se bori, kako sa konkurencijom tako i sa Ducatijem... Rossi je za mene pobjednik, kakav god ishod trke bio, i jedini vozac za kojeg svim srcem navijam...



                      I, eto, Lorenzu prva pozicija. I,da, skinuo je 9 bodova u odnosu na Stonera...

                      Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                      Comment


                      • #56
                        Potpuno ocekivano. Videlo se jos juce da ce Lorenco pobediti.
                        Stoner, pa mozda je i umoran, ali....ako zeli titulu, mora biti spreman da izdrzi i umor i da pobedjuje.
                        Za mene, sve rti trke potpuno razocaranje.Ne u smislu zanimljivosti, vec u smislu pobednika.

                        Comment


                        • #57
                          Ja ne znam po cemu vi zakljucujete da je Zarko car,kao sto rece Zeka a ja ga potpuno podrzavam Zarko ja IDIOT.
                          Trke su bile odlicne i uzbudljive,kralevska klasa bila bi dosadna da nije bilo te borbe za 4 mesto.
                          Svaka cast za Lorenca,konacno i od njega da vidimo dobru voznju,a takodje svaka cast Pedrosi jer je Lorencu omogucio da uzme vise bodova i ucine ovaj sampionat koliko toliko zanjimljivijim.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Ma Zarko je idiot.
                            Motogp je dosadna trka, a jos gore od toga je sto je Lorenco pobedio, bez obzira sto je zasluzeno.
                            Bolje da je Pedroza bio prvi.

                            Comment


                            • #59
                              Neka,samo nek je Lorenco pobedio.Danas sam navijao za njega da pobedi i Dania da bude drugi,a Stoner po mogucnosti da ne zavrsi trku.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ares View Post
                                Neka,samo nek je Lorenco pobedio.Danas sam navijao za njega da pobedi i Dania da bude drugi,a Stoner po mogucnosti da ne zavrsi trku.
                                Lepo je sto si iskren.
                                Isto sam i ja navijala---da Dani pobedi, Stoner drugi, a da Lorenco ne zavrsi trku.
                                Tvoje zelje su ispunjene, bar veci deo.;)

                                Comment

                                Working...
                                X