Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA SAN MARINA____MISANO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ocekujem dobru trku ali ne od Italijana,mislim da ni jedan nema sanse da bude medju prva tri mesta osim Dovia.
    Simonceli nije nista posebno,moze samo da laje i prica prazne price.
    Te fabricke Honde su mnogo jake i sigurno ce biti bar dve medu prva tri mesta.Jamahe su malo slabije ali imaju dobre vozace tako da je moguce da ce se bar jedna ugurati medju prve tri a obe medju prvih pet.
    Last edited by Ares; 02-09-11, 15:00.
    sigpic

    Comment


    • #17
      MotoGP: Realno gledano - najvisi stepenik podijuma ce pripasti Stoneru... Mada, kao sto je vec receno, Dani vozi najbolje onda kad stvarno vise nema sta da izgubi...a velika je steta sto je tako, prvo zbog njega,a onda zbog sampionata. Lorenzo??? Hmmmm... ako se popne na podijumu,dobro ce biti...nesto se desava sa njim, da li je to do psihe,motora ili neceg treceg- ne znam,ali sigurno je da JL ima nekih problema. Ben Spies jako dobar, mislim da ce se u nedelju voditi bitka izmedju njega, Simoncelija i Dovija za cetvrto mjesto. Neko ko stvarno zasluzuje sve rijeci hvale je Bautista-fenomenalan je, momak izvalaci maksimum iz Suzukija-to je lijepo vidjeti. E,sad - Vale... Pa,ova sezona je odavno izgubljena,to vec svi znaju... ali ja mislim da ce se do Valensije bar jednom naci na podijumu. Isto tako mislim,da ce njegov tim,a i sam Rossi napokon pronaci tu ''zicu'' koja ce povezati njega i Ducati tako da funkcionusu onako dobro kao sto je bio slucaj sa Yamahom, i to ce u sledecoj sezoni znatno poboljsati njegove rezultate na toj masini, ali o ovome ce se jos pricati pred kraj sezone. Zao mi je sto Capirossi poslednji put vozi na ovoj stazi, tj. zao mi je sto mu je ovo poslednja sezona u ovom sampionatu,bar kao vozacu.
      Moto2: Samo cu reci- I-a-n-n-o-n-e!!!

      Moto125: Pa, nadam se pobjedi Johana Zarca, obozavam tog momka! Ali ako Terol bude onako dobar kao proslog vikenda,bojim se da ce to biti pusto nadanje.

      Nazalost, ja se od proslogodisnje Velike Nagrade San Marina samo sjecam jednog, ni malo lijepog dogadjaja, a to je pogibija Shoye Tomizawe. Vidim niste ga zaboravili, niste zaboravili onog izvanrednog momka koji je proslu sezonu otvorio pobjedom u Qataru. Da, to je bio jedan sjajan momak,sjajan vozac pred kojim je bio citav zivot...ali oduzelo mu ga je ono sto je volio vise od zivota-moto trke. Stvarno mi je mnogo zao ovog momka, nadam se da se ovo VISE NIKAD NECE PONOVITI KAKO U MOTOGP-iju TAKO I U OSTALIM, A POGOTOVO NE U AUTO-MOTO SPORTOVIMA,JER SU ONI SAMI NAJRIZICNIJI!!!

      R.I.P. SHOYA TOMIZAWA!
      Last edited by Andrea Rossi-Maniac #46; 02-09-11, 16:37.

      Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


      Comment


      • #18
        Lorenco definitivno ima neki problem i nije samo u motoru,ta jamaha jeste slabija ali nije toliko da ne moze da parira hondi.
        Ako se uskoro Lorenco netrgne sampionat ce biti dosadan do kraja.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Da, malo do motora, a mnooooogoooo vise do Lorenza...

          Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


          Comment


          • #20
            Hahahahhaha...istina,ali videcemo do kraja sta ce biti.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Nazalost, mislim da necemo cekati do kraja... Ako Stoner nastavi da podjedjuje, ubrzo bi mogli da ostanemo bez borbe za titulu.Jasno je da je Stonerova, a ono sto ja zelim,jeste da ona pripadne bas njemu - Stoneru, ali ne jos... ne prije Valensije...

              Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


              Comment


              • #22
                sveze:
                MotoGPJules Julian Ryder
                Colin will ride Yamaha engined CRT for Forward Racing. Wants Tech 3 chassis but that still has to be negotiated
                "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Gledam vremena i mogu reci samo jedno-sve po starom... Lorenzo je izvukao nesto u popodnevnoj sesiji, aj videcemo da li ce naci jos nesto, u suprotnom bice pospano u nedelju od 14:15...

                  A u dve slabije kategorije, otprilike je sve po starom, samo to nikad ne mora biti isto i za trku, nadam se da nece. Narocito jer bih voleo da vidim mladjanog Mavericka na najvisem stepeniku podijuma ponovo, mada popodne je bio... uffffff, jako daleko, 0.72s, mnogo, brat-bratu mnogo je!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ares View Post
                    Hahahahhaha...istina,ali videcemo do kraja sta ce biti.
                    Ares, dobrodosao.
                    Lepo je sto si nam se pridruzio i nadam se da ces i dalje aktivno ucestvovati u nasim diskusijama.

                    Andrea, lepo si izanalizirala sve tri klase, jos samo i da se tako zavrse trke, necu imati nista protiv. naprotivkao da smo se dogovarale.
                    Stoner je posle treninga bio izuzetno raspolozen, nimalo ga ne brine sto je Lorenco bio brzi. Sutra ce se videti sta jos moze, a sigurno je da moze, toliko puta je to dokazao.
                    Lorenco, vozice kao lud, nadam se4 da nece izleteti sa staze.Ali, morace da rizikuje, to je definitivno.
                    Dani, ne bi me iznenadilo da pobedi. A i bilo bi lepo, za promenu.
                    Last edited by vesna8.11; 02-09-11, 18:41.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Andrea, lepo si izanalizirala sve tri klase, jos samo i da se tako zavrse trke, necu imati nista protiv. naprotivkao da smo se dogovarale.
                      Stoner je posle treninga bio izuzetno raspolozen, nimalo ga ne brine sto je Lorenco bio brzi. Sutra ce se videti sta jos moze, a sigurno je da moze, toliko puta je to dokazao.
                      Lorenco, vozice kao lud, nadam se4 da nece izleteti sa staze.Ali, morace da rizikuje, to je definitivno.
                      Dani, ne bi me iznenadilo da pobedi. A i bilo bi lepo, za promenu.
                      Da, Stoner je izuzetno raspolozen. Danas, pred kraj drugog slobodnog treninga, kada je pocela kisa - je Lorenzo tako ludacki vozio, ludacki je zelio da postavi jos jedno najbolje vrijeme. Sigurno je da ce tako voziti i u trci, ali imam neki osjecaj da ce ga takva voznja kostati prve tri pozicije(u najboljem slucaju). On, jednostavno,ocajnicki zeli prvu poziciju-kako u QP-u, tako i u trci.
                      Vodice se zestoka borba izmedju Stonera i Pedrose za prvo mjesto...uz malo srece i Lorenzo ce im se pridruziti-samo treba malo da - ''spusti loptu'', odnosno, ''smanji gas''.
                      Last edited by Andrea Rossi-Maniac #46; 03-09-11, 09:51.

                      Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                      Comment


                      • #26
                        Ovde se najavljuje kisa za nedelju. Inace treninzi su bili odlicni, sve je u crvenom i zutom. Repsol Honde jos uvek izgledaju dominantno, vidno su brze od ostalih. Stoner izgleda najstabilniji. Vale se ponovo muci, ali ako se ispune prognoze za nedelju, uz lude navijace, svasta je moguce.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ovde se najavljuje kisa za nedelju. Inace treninzi su bili odlicni, sve je u crvenom i zutom. Repsol Honde jos uvek izgledaju dominantno, vidno su brze od ostalih. Stoner izgleda najstabilniji. Vale se ponovo muci, ali ako se ispune prognoze za nedelju, uz lude navijace, svasta je moguce.
                          Nebojsa, mi ocekujemo slike, i ako je moguce, ovakve svakodnevne izvestaje sa lica mesta.
                          Ima li jos neko, ovo sto mi imamo--izvestaca iz Mizana!!

                          Comment


                          • #28
                            Imamo i deniu_el! I ona je u Misanu, gotovo, navukla se na ludilo trka posle Brna!

                            Comment


                            • #29
                              Jos kad nam se vrati Denia_el, imacemo detaljan izvjestaj - kao iz Brna...
                              Pozdrav za Nebojsu! I hvala ti na ovom post-u... Da, da, Vesna - izvjestaji svakog dana...bar jednom, ovako uvece prije spavanja - da ljepse zaspemo...

                              Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                              Comment


                              • #30
                                Sutra necu ici, tek na trku u nedelju. Mora se malo i na moru Slike stizu kada se vratim, ima ih dosta, treba to probrati. Onda ce biti i detaljniji izvestaj, ne tako dobar kao denijin ali upotrebljiv. Bio sam i na pitwalku, ali je to bilo razocaranje, Italijani su se jako naljitili sto se nije pojavio Vale. Capirex je kraljina, izdrzao nas je sve duze od 10 minuta.
                                Sto se tice drugih klasa:
                                Moto 2 - meni je na momente najuverljivije izgledao Markez, medjutim gresio je nekoliko puta, sirio je poslednju desnu krivinu u onoj seriji, Bradl na momente odlican, onda i on krene da se gubi, najstabilniji je na moje iznenadjenje bio Corsi, bar ovako na pogled, ne znam kakva je vremena imao jer nisam mnogo pratio ekrane Razlike vrlo male, za razliku od MGPa gde je razlika izmedju Repsola i ostalih toliko ocigledna, i u zvuku i na oko u brzini prilikom izlaska iz krivine.
                                125 - Terol pa ostali. Neverovatno koliko je brz u tom poslednjem sektoru, samo Maverik mu moze parirati. Maverik je najranije na gasu od svih. Zarko me malo razocarao, ali navijam za njega da prisustvujem istoriskoj prvoj pobedi.
                                Kazem sve se ovo odnosi na pocetak tog poslednjeg sektora: poslednju u seriji desnih krivina, blaga leva, pa prva od dve leve pre startno ciljnog pravca. Moguce da nije reprezentativno za celu stazu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X