Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde Rasicu jebi im kevu...

    Comment


    • Pogledaj ovog Rasica,koliki je to znak pitanja od igraca,nek lepo slomi nogu da znamo na cemu smo.

      Comment


      • Mi ko Majami hit, prvo pustimo protivnika da se ponada a posle ih propisno naguzimo u 4oj
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Savanovicu Kakva igracina , pored Tea nas najboji pojedinac
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Gubimo od ovih pajsera...

            Comment


            • Ma daj Pervovic nije nizasta,sta on izvodi,odbrana nula,napad tri nule,neka se jebe.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Poslednja cetvrtina, odlucujuca. Znao sam da ce biti teska utakmica ali ovoliko teska da nas vode Izraelci celu utakmicu, pa to je strasno..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Savanovicu Kakva igracina , pored Tea nas najboji pojedinac
                  Sta je to teodosic uradio pa da je najbolji?kos iz igre nije dao

                  Comment


                  • Teodosica moze preci igrac uzrasta pionira...zaista covek blago receno nula,ne verujem da ne igra uopste odbranu zaista,neverovatno,covek se toliko slepa da je to za ne poverovati.... ne verujem da nemaju neku pozitivnu drskost pa da se izdignu...ali teo me je razocarao naprosto,njegovo zalaganje za reprezentaciju je haos, i mislim da nam ne trebaju takvii momci i sa takvim razmilsljanjem... mozda sam bio mnogo kritican ali to je zaista tako pogledajte njegovu odbranu...bas sam razocaran

                    Comment


                    • jbt bacamo kamenje na kos,koliko otvorenih suteva glat promasenih! ovaj teo protiv ovih slabijih ekipa igra sa manje od pola duse,takvi su mu i sutevi,vola ne moze da ubode!

                      Comment


                      • Mnogo smo jakiiiiiii ovaj... losi
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • potpuno neverovatno ovi ocajno poceli ovu cetvrtinu,a mi i dalje totalno izgubljeni,pa jbt stisnite vise ta muda i napravite neku seriju,kako je moguce da ovako lose svi igraju!

                          Comment


                          • Ma on je izgoreo ovu utakmicu skroz

                            Comment


                            • Ajde momci!

                              Comment


                              • Evo ga i mister 3 poena

                                Comment

                                Working...
                                X