Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutinska pobjeda, igrali smo s pola snage, dodavali gas kad je trebalo. Letonija iritira sa stalnim napadima da se šutne za 3. Treba tu trojku izbrisat, pa igrajte onda.

    Comment


    • Slazem se cenjenim kolegom da je pobeda rutinska, ali odbrana mora to malo ozbiljnije i malo manje neizvesnosti ne bi skodilo... Medjutim, mislim da ce to sve doci na svoje, te videcemo sta ce biti sa ozbiljnijim rivalom... Nemcima recimo.
      Belezi se jos jedna pobeda, sto je i najvaznije, a onaj efektan potez na kraju brise neka nerviranja...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Francuzi prelamaju mec protiv Izraela... Koliko vidim nista zanimljivo u ovom terminu.



        Parker igra spektakularno!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Izjave Teodosica i Ivkovica posle meca sa Letonijom.

          Teodosic:

          - Utakmicu smo dobili lakše nego što smo očekivali, bez obzira što je protivnik bio izuzetno nezgodna ekipa. Čak smo uspeli u nekim delovima meča da odmorimo, da tako kažem, bitne igrače. Letoniju moramo što pre da zaboravimo i da se spremamo za Izraelce.
          - Možda ono što smo pokazali u pripremnom periodu nije obećavalo, ali smo protiv Italije i danas dokazali da smo tim. Mislim da ćemo igrati sve bolje i bolje kako turnir bude odmicao.
          - Utakmica protiv Izraela je sada najvažnija, jer nam obezbeđuje prolaz u drugu rundu. Sigurno da će nam mečevi sa Francuskom i Nemačkom biti presudni, jer u tim duelima skupljamo bodove za Viljnus i drugu fazu šampionata - zaključio je Miloš Teodosić.
          Ivkovic:

          - Odigrali smo drugu utakmicu na do sada sigurno najkvalitetnijem prvenstvu Evrope i uverili se da lakih protivnika nema. Naš ulazak u igru je bio znatno drugačiji od jučerašnjeg, kada smo teško postigli deset poena. Danas je bila znatno bolja odbrana, znatno više poena i ta 23 poena su sigurno na jednom visokom nivou, a uz to primili samo sedam. Međutim, opet iz nekih razloga - ja mislim da je to čista psihologija - oni koji su nam juče doneli preokret, igrači sa klupe, kada su već imali sve otvoreno, mi smo dozvolili Letoniji da se vrati. Ono što je po meni loše, primili smo 26 poena a da nismo ušli u bonus -
          - Da bismo napravili željeni rezultat, sa ovoliko problema koliko ih imamo, a mislim da ih nijedan tim nije imao više od nas, u smislu povreda i otkaza zbog povreda i svega ostalog, mi moramo pre svega da iskorigujemo odnos prema igri, igru "1 na 1", jer niko ne može da nekom drugom da pravo da se bori za svoju zemlju više nego što možemo mi. Ja ne kažem da se mi ne borimo dovoljno, međutim, tu je i pad koncentracije i neke stvari koje govorim igračima i koje vama ne govorim kao kritiku, ali stoje neke evidentne stvari.
          - Za Izrael se spremamo u istom ritmu, bez treninga, sa jednom video analizom sutra, dva sata pred utakmicu. Mislim da ćemo biti spremni da odigramo kvalitetnije nego danas.
          sigpic

          Comment


          • @Ivkovic

            - Za Izrael se spremamo u istom ritmu, bez treninga, sa jednom video analizom sutra, dva sata pred utakmicu. Mislim da ćemo biti spremni da odigramo kvalitetnije nego danas.

            @ Ja

            - Sta ce im trening Treniracemo na Izraelu , idemo na 3-0 i onda lagano da zavrsimo posao i u drugu fazu , idemo po zlato
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ajde skupite se da svi gledamo Nemacka - Italija, ko ima Sport1 mislim da prenose oni.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ajde skupite se da svi gledamo Nemacka - Italija, ko ima Sport1 mislim da prenose oni.
                Prenosi RTS
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kakva je Kaman zver na poziciji centra, steta sto je imao problema sa povredama prosle sezone.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Za koga "navijamo" ? Ja za Svabe.

                    Comment


                    • Sudija ko picka, kakav bre crni faul u napadu!





                      Btw, Petar Denda
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Tek sada se seti Dende,kako je prenosio prosle godine SP.

                        @Ljuba
                        Ja za Italiju,zbog Srbije.
                        sigpic

                        Comment


                        • @Ljuba

                          Pa necemo valjda da navijamo za konkurenciju
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kaman ima sjajan osecaj da oseti



                            Elem, dosta o njemu, Nemacka dosta forsira PnR sa Dirk-om sto je i logicno, videcemo da li ce i kada Italijani odluciti da skupljaju na njemu i Kaman-u sto ce staviti na test spoljnu liniju.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Koja je katastrofa ovaj Cinciarini,na terenu izgledao kao amater.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma moram da navijam za nekog,a nesto mi ne da da to budu zalizani zabari

                                Comment

                                Working...
                                X