Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group A - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ovo ulazi u neizvjesnu zavrsnicu!
    Ja sam ocekivao nekih 10 razlike za Spance, ali ovo kad sam vidio..
    sigpic

    Comment


    • #77
      Vi rekoste ovi Litvanci opasni , pred domacom publikom Spanci obrisase parket sa njima
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #78
        Dokle ces da nastaviti da provociras?
        Voleo ti to ili ne Litvanci ce biti drugi u grupi i imace i vise nego dobre sanse da se plasiraju u cetvrtfinale.
        Nije sramota izgubiti ubedljivo od najjacih, sramotno je to kada igras sa autsajderom i izgubis od njega.

        Comment


        • #79
          Spanci imali 13/26 za tri,a Litvanci 7/19,to se retko kada desava.
          Spance tek sada mrzim,zemlja sa 35 miliona stanovnika,sa toliko profesionalnih klubova i igraca,oni uzimaju strance.Plase se poraza,ali ce ga doziveti...koji pacenici.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Verovatno ih svi mrzimo,ali su ubedljivo najveci favoriti za titulu...verujem da ce se finale odigrati izmedju njih i nas. I da mozemo da ih pobedimo samo ako odigramo perfekto,a uveren sam da ce bas tako i biti. Savan

            Comment


            • #81
              Daj Bože da Poljaci budu 3. u ovoj grupi a da Turci ispadnu... Mada ne bi me čudilo ni da sutra izgube od Britanaca, nadam se da neće.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #82
                Krle, mora Turska da prođe, imamo jos par stvari da im pojasnimo kada je kosarka u pitanju.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Krle View Post
                  Daj Bože da Poljaci budu 3. u ovoj grupi a da Turci ispadnu... Mada ne bi me čudilo ni da sutra izgube od Britanaca, nadam se da neće.
                  Ne verujem, dobice Poljaci sutra i procice dalje sto je veliko iznenadjenje s obzirom da im ne igra Gortat, njihov najbolji igrac. Ali timskom igrom dokazali su da su vredni da prodju u sledeci krug, sto Turci nisu pokazali. Oni sutra nemaju nikakve sanse protiv Spanije...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #84
                    Poljska ako izgubi od Britanije,a Turska od Spanije,ko prolazi? Poljska,zar ne?
                    Ja mislim da se gledaju medjusobni dueli kada se odlucuje samo o dve reprezentacije,a kos razlike kada se stvori trougao.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Poljska ako izgubi od Britanije,a Turska od Spanije,ko prolazi? Poljska,zar ne?
                      Ja mislim da se gledaju medjusobni dueli kada se odlucuje samo o dve reprezentacije,a kos razlike kada se stvori trougao.
                      Zapravo pravi se krug jel ce onda i Britanci imati 2-3 skor kao i Poljaci i Turci i onda odlucuje kos razlika, a posto za sada Turci imaju +44, Poljaci -16, i Britanci -45, Turci ce proci dalje jer je nemoguce da ih Spanija pobedi sa 40+, a Britanci da pobede Poljake sa 50+. Tako da ako Poljaci izgube sutra od Britanaca, Turci idu dalje(racunam da ce Turci izgubiti od Spanije). Ako kojim slucajem Turci dobiju Spance, a Poljaci dobiju GB, onda zbog boljeg medjusobnog skora Poljaci idu dalje.. Moze da se desi i da Litvanija izgubi od Portugala(nemoguce) i onda da se napravi krug izmedju Litvanije, Poljske i Turske ali malo verovatno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #86
                        Da,zaboravio sam na Britaniju.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Je l' to Kelati kao pokusava da probije Lu-a 1 na 1?



                          EDIT: Britanci igraju sjajnu odbranu i vode kao sto sam pretpostavio... Al' po ko zna koji put ne znam to da unovcim , mada necemo o tome ovde.


                          Inace, gledam sad Lu-a i skacem na svaki njegov dobar potez, tek sad vidim koliko mi NBA fali...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #88
                            Na moju veliku zalost, Luol Deng je nemilosrdan prema Poljacima.
                            Ajde covece, pusti ih da pobede da prodju.
                            +8 za britance posle dve cetvrtine.

                            Comment


                            • #89
                              Najjaci komentar: "Deng manhandles Kelati"




                              EDIT: Kakvo je drvo ovaj Archibald!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #90
                                Tako je, Poljaci!Ovo od vas nisam ocekivao, idemo do pobede.
                                Deng ovu utakmicu ne moze sam, jedino ko je raspolozen je Frilend al nesto ne verujem da samo njih dvojica mogu dobiti Poljksu u poslednjoj cetvrtini.

                                Comment

                                Working...
                                X