Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group A - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pa i ne znam bas, videli smo svi kako i zasto je Turska izgubila (pogledati temu o analizama) i svakako mislim da nisu uopste slabiji od Litvanaca.




    Btw, Lu tuce Poljake i sam ako treba sutra.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #62
      Ajmo Poljaci zadrzite ovu prednost od jednog poena

      Comment


      • #63
        Popusise Turci kao i ja na tiketu (((

        Comment


        • #64
          Trojke presudise, bravo Poljaci

          Comment


          • #65
            Originally posted by Dacha View Post
            Turci su bolji jer su izgubili od Litvanaca,cudna ti ta filozofija moram priznati.

            To sto im pola igraca igra u NBA nista ne mora da znaci,pobedjuje tim(i sudije ),a ne pojedinac
            Ako si gledao utakmicu bio je egal do 2 minute pre kraja i onda su pukli posle jednog kosa Zato su izgubili a inace sve su to losi timovi u grupi A sem Spanije , da je Gordon dosao da igra za V.Britaniju da nije bio sprecen ovo bi bila sila s Dengom , Turska izgubi kos razlike i sada ce krenuti klanje ovde , pogtovo ako Britanija uzme sutra poljsku onda kos razlika odlucuje i ponovo ce Turci proci jer imaju najbolju
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Miko View Post
              Ako si gledao utakmicu bio je egal do 2 minute pre kraja i onda su pukli posle jednog kosa Zato su izgubili a inace sve su to losi timovi u grupi A sem Spanije , da je Gordon dosao da igra za V.Britaniju da nije bio sprecen ovo bi bila sila s Dengom , Turska izgubi kos razlike i sada ce krenuti klanje ovde , pogtovo ako Britanija uzme sutra poljsku onda kos razlika odlucuje i ponovo ce Turci proci jer imaju najbolju
              A ko ce meni vratiti moje 2 marke Inace Britnaci imaju dosta solidan tim

              Comment


              • #67
                Originally posted by Dacha View Post
                Turci su bolji jer su izgubili od Litvanaca,cudna ti ta filozofija moram priznati.

                To sto im pola igraca igra u NBA nista ne mora da znaci,pobedjuje tim(i sudije ),a ne pojedinac
                Kome si ovo napisao?
                Ako si meni nisam ja to mislio,mislio sam da su Litvanci bolji tim.

                Originally posted by Miko View Post
                Ako si gledao utakmicu bio je egal do 2 minute pre kraja i onda su pukli posle jednog kosa Zato su izgubili a inace sve su to losi timovi u grupi A sem Spanije , da je Gordon dosao da igra za V.Britaniju da nije bio sprecen ovo bi bila sila s Dengom , Turska izgubi kos razlike i sada ce krenuti klanje ovde , pogtovo ako Britanija uzme sutra poljsku onda kos razlika odlucuje i ponovo ce Turci proci jer imaju najbolju
                Zar ti stvarno ovo mislis?
                Pa sta se desava sa Italijom,nisu ni blizu pobede bili protiv malo ozbiljnije ekipe.
                Sile su Spanija,Srbija,Francuska i Litvanija...tu se zatvara krug sila.
                Last edited by Black Mamba 24; 04-09-11, 17:48.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Nema Litvanije u QF , mogu ti garantovati cim hoces Jedino ako ne iznenade pa dodju do te jedne pobede ali i to je malo , trebaju 2 a to nema sanse da dobiju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Miko View Post
                    Nema Litvanije u QF , mogu ti garantovati cim hoces Jedino ako ne iznenade pa dodju do te jedne pobede ali i to je malo , trebaju 2 a to nema sanse da dobiju
                    Kako je malo?
                    Ako mi pobedimo Nemce veceras,a Litvanci izgube od Spanije...Litvancima je dovoljna pobeda protiv Nemacke i oni prolaze u QF.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Miko, ti Litvanci ce igrati polufinale ovoga mi krsta zato sto nece imati ozbiljnog protivnika u drugoj polovini zreba.
                      Deng, pusti Poljake da se poraduju malo.

                      Comment


                      • #71
                        Au,sta rade Spanci,kako ubijaju Litvance,ovo me podseca na 2005-tu i mec u NS protiv nas,kad su nas ubili na domacem terenu
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #72
                          Ovo ce definitivno biti gore od toga.Vec su ubacili 56 poena, a nije se ni prvo poluvreme zavrsilo.

                          Comment


                          • #73
                            Skoro +30 za Spance, rasturaju Litvance... Strasno..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #74
                              Evo i Gasol dao trojku, a kada se to desi, svi znamo koliko je sati.

                              E zalosti, ljudi ih rasturise samo tako.....
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #75
                                I Gasol dao trojku za mirnih +26.
                                Valjda ce Skariolo pustiti da igraju San Emeterio, Sada i Klaver.Cisto da im ne stoji tri osnovna krompira u statistici.

                                Comment

                                Working...
                                X