Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevena Bozovic ce uci u istoriju Evrosonga ! . Ona ce po dolasku u Malme dobiti nagradu od fanova takmicenja , jer je ona prvi izvodjac koja je nastupala na juniorskom takmicenju a nastupace i na takmicenju za odrasle . Nevena je nasu zemlju predstavljala na decijem Evrosongu 2007. godine u Roterdamu , kada je imala 13. godina i tada je osvojila 3. mesto .
    http://www.smedia.rs/zabava/vest/390...nga-VIDEO.html

    Last edited by Lord Aleksoni; 20-03-13, 17:23.

    Comment


    • Gregorian pokidao!
      sigpic

      Comment


      • Zoran Kostić Cane, frontmen legendarnih Partibrejkersa o rokenrolu, narodnoj muzici i omladini koja ne razmišlja svojom glavom.

        "Rokenrol je bio žrtva svoje iluzije, ali postajemo sve jači. Svi ti udarci, otrovi, ako nismo posrnuli, kod nas prave veći imunitet prema glupostima, otpor prema lažima, manipulaciji, prema zlim mašinama. Naoštrene su gitare, pojačana su pojačala, stanje gotovosti je na nivou crvenih lampica. Ne mislimo više o nama toliko koliko o pokolenjima, ali ovi što dolaze, mislim frka je, omladina nam se prokulovila. To je sad sve izmešano - i rokenrol i tri prsta. Omladini ništa nije jasno, ne razmišlja svojom glavom od tih ludačkih kutija, sole im glavu neki blogeri pod pseudonimima, kukavice, cave. A truju non-stop, mozak u rezervatu živi. Glupost oštećuje mlade duše".
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • http://www.exitfest.org/sr/news/exit...ub-fx-i-koven-

          DUB FX i Rudimental na Exitu <3 bice ludnica
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ide li neko na Deep Purple?

            Ja jos nisam kupio kartu, ali vidim da su jeftine tj. prilagodjene domacem standardu Ocu da ih vidim i cujem jer oni nece jos dugo

            Comment


            • Ljudi sta kazete na pesme sa Pink Music festivala? Pesme po ceo dan idu na Pink Musicu, pa ko nije cuo neka slusa.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Topic necromancy mode ON.

                Last edited by Thylacine; 19-09-17, 20:06.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sta i on iz Zitoradja..ko ona pevaljka?
                  Ojhhhh...

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Uopste nema los glas da bi se smatrala pevaljkom.Njen glas uopste nije spektakularan niti nema tu cemu sta slusalac puno da se divi, ali u odnosu na ono sto se plasira je skroz pristojan glas i nije uopste operisan od sluha.Malo pevacica na domacoj sceni se ne mogu smatrati pevaljkama, a Srpska Majka je jedna od njih.Druga je stvar sto tekstovi njenih pesama gadjaju labilnu publiku koja je u velikom broju, daleko od toga da su njena muzika i glas loseg kvaliteta da bi se mogla smatrati pevaljkom.Pogresno je nju nazvati pevaljkom.

                  Ne mogu da verujem pre nekoliko meseci da je koleginica u isti kos stavljala nju i JK.

                  Comment


                  • Pevaljka i ološ, onaj najgori... gde me sa njom sada nađe
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nemoj tako. Nije lepo izdigni se ... ne spustaj se na taj nivo
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Comment


                        • Jaoo kada počneš da mi govoriš šta nije lepo...
                          I što bih se ja izdizala..nisam se ni spustala nigde
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jaoo kada počneš da mi govoriš šta nije lepo...
                            I što bih se ja izdizala..nisam se ni spustala nigde
                            Ko sme da stavlja postove u topic više od posta, imam jednog kandidata?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pevaljka i ološ, onaj najgori... gde me sa njom sada nađe
                              Ima previse dobar glas da bi se smatrala pevaljkom.Pevaljke su JK, Dara Bubamara, Mia Borisavljevic, Seka Aleksic, Sandra Afrika etc.

                              S obzirom ko je sve na domacoj sceni, ima mnogo vecih olosa od nje.

                              Druga je stvar sto je njena muzika ogledalo nacije i sto je zbog toga ne volis.

                              Comment


                              • Ja nisam primjetio da Ceca ima bolji glas od tih sto si nabrojao,mozda od JK.Sa ostalima je tu nedje.Takodje pjesme su joj bas glupe,ali dobro vole djeca to da slusaju ne treba je sad satanizovat,svaka roba ima svoga kupca.
                                Last edited by E1_PG; 19-09-17, 20:06.

                                Comment

                                Working...
                                X