Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledaj u svoj avatar...

    Comment


    • Originally posted by tantuz View Post
      Pogledaj u svoj avatar...
      Gledam i hipnotisah se
      I meni je njihova verzija najbolja
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Nesto se ucutasmo Koji vam je najbolji spot svih vremena? Za mene nema sumnje:



        Igra, muzika, rezija, Majkl... Sve na mestu, a kada uzmete u obzir koliko je staro, dobija jos vise na tezini.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Moj potpis,ovaj drugi link.
          Najskuplji i najbolji spot Gunsa,u to vreme je bio medju tri najskuplja,a verovatno je i sada medji 5.
          sigpic

          Comment


          • U, Estranged, sjajno, pesma je isto odlicna. Sta bih dao da mogu da odem na koncert pravih Gansa. Ipak je Smooth criminal meni malo bolji zato sto ima tu neku neobicnost i ludilo karakteristicno za Majkla.

            Btw, Sting verovatno spava sa gitarom, tacno kad je nema nesto fali, kako volim tog coveka.
            Last edited by Nebojsa; 22-08-11, 23:43.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • @Nebojsa




              Moze Smooth criminal, mada nikada nisam obracala paznju na spotove
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Neki put treba i na to obratiti paznju, da ne pucaju ovi tolike pare a da mi ni ne primetimo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • @Nebojsa


                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Sad da cujem vase misljenje. Sta mislite o Hugh-u kao muzicaru?

                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Mislim da treba da se drzi glume

                      Zanimljivo, samo kad slusam zamisljam crnca ala Luj Armstrong, posto ima takav glas a i pesma je u tom fazonu. Ne mogu ja gledati ovo realno, suvise ga obozavam kao lika. Mogu reci da ima neobicnu boju glasa i da ritmicki gledano nije los, ali nije nista spektakularno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Mislim da treba da se drzi glume

                        Zanimljivo, samo kad slusam zamisljam crnca ala Luj Armstrong, posto ima takav glas a i pesma je u tom fazonu. Ne mogu ja gledati ovo realno, suvise ga obozavam kao lika. Mogu reci da ima neobicnu boju glasa i da ritmicki gledano nije los, ali nije nista spektakularno.
                        Ima jos nekih pjesama... Zapravo cijeli album Nije mi ni ova losa: http://www.youtube.com/watch?v=sQsfwqIJuj8
                        Meni je zanimljivo, nije spektakularno, ali nekako pjesma vuce da je cujes jos koji put
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...-on-about.html

                          Eminem trazio da mu se napravi bara sa koi saranima u bekstejdzu Da li vam malo idu na zivce te rajder liste, stvarno se ljudi izivljavaju. Kada je 50 cent godtovao u Bg trazio je bostonsku piletinu, ali da bude servirana vruca
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Idu mi na zivce i to mnogo.
                            Najbolji je Billy Idol,trazio je domacu sunku,domace pivo,hleb,dve vrste mleka,peglu za ves,nekoliko peskira i vozaca da moze razgledati grad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Normalni pjevaci i umjetnici imaju normalne zahtjeve, ove umisljene zvijezde traze sve i svasta... I obicno se hvale takvim glupostima.
                              Ali moze im se, dok god ima budala koje su spremne to da im ispune... i dok imaju toliko fanova... ;)

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...-on-about.html

                                Eminem trazio da mu se napravi bara sa koi saranima u bekstejdzu Da li vam malo idu na zivce te rajder liste, stvarno se ljudi izivljavaju. Kada je 50 cent godtovao u Bg trazio je bostonsku piletinu, ali da bude servirana vruca
                                I onda posle neka jos snimaju pesme o teskom zivotu u getu itd....

                                Comment

                                Working...
                                X