Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veeceras Mihajlovic (u sredinu)


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Чујем да се Мирко повредио, колико је озбиљна повреда у питању?

      Comment


      • Srecno Sinisi i momcima. Da pobedimo one folirante danas

        Comment


        • Video sam kvotu u jednoj kladionici na Srbiju 8.50
          HHhaha vredi pokusati,idemo momci..
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Igraci Barse nece igrati veceras ako nam je za neku nadu u cudo.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Sanse su onda masu vece, imaju i dalje majstore ali dva najveca nemaju
              Brazil-Danska, Svajcarska-Njemaca direktno na ZDFu, ko ima satelistku lako ga moze naci, slika je vrhunska
              sigpic

              Comment


              • Predpostavljam da će sastav Španije izgleadati ovako:
                Casillas-Arbeloa-Ramos-Albiol-Alba-Xabi-Garcia-J.Navas-Silva-Cazorla-Soldado

                EDIT: Nisu pozvani igrači Barcelone i Athletic B.
                Last edited by edohz; 26-05-12, 13:42.

                Comment


                • Tih, znaci dobijamo ih lagano.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • BiH večeras igra bez Spahića, Papca, Salihovića (koji se jučer povrijedio ), ali zato u napadu smo nikad jači tu je Ibišević koji je odigrao sjajno u Stutgartu, zatim Džeko, Misimović koji je na kraju postigao nekoliko vrlo važnih golova za Dinamo, tu je i Pjanić koji odigrao dobru sezonu u Romi, a tu dodati i brzonog Lulića koji će svakako biti veliki problem za Irce. Ako proradi veza na relaciji Misimović-Džeko moglo bi biti svega jer znamo kako je ta veza davala "plodove" u Wolfsburgu. Ali ja bih bio zadovoljan i sa remijom večeras jer smo oslabljeni, pogotovo u odbrani, tako da bi neki igrači mogli ne igrati na svojim prirodnim pozicijama i dobiti neku drugu ulogu kao npr. Zahirović na desni bek ili Mujdža na lijevi itd.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Nije bas veceras jer pocinje utakmica za manje od sat vremena



                      Ovo je izgleda sastav.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ma dobro do mene jer sam navikao da igramo navečer. Ta postavka igre mi se sviđa jer svi igraju na pozicijama koje igraju većinom tj. prirodnim pozicijama. Samo je pitanje kakav je sada Medunjanin i kako će moći odigrati jer je dugo bez kluba pa sam mislio da bi tu mogao uletiti Zahirović prije njega. No, eto uglavnom je taj kostur ekipe dobar i nadam se pozitivnom rezultatu.

                        Odoh se sad pripremiti za tekmu pa se pišemo poslije. ;)
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Na jako bitnim pozicijama dvojac koji nema skupa 90 minuta ove polusezone. Vidjet cemo koliko ce moci Medunjanin i General odigrati.

                          Iznenadi me Pape sa dva spica.

                          Comment


                          • Kakva golcina Hulk-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Vise greska Sorensena, kroz usi
                              sigpic

                              Comment


                              • E moj Sorensen

                                Comment

                                Working...
                                X