Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Trebao je i Prandeli da igra 3-5-2 u finalu kao u grupi protiv Spanije pa bi bolje prosli,ali nije tako da nemoj da se nagadjamo

    3-5-2 je smrt za ono sto igraju Spanci,ne lezi im nikako
    A kakve to veze ima sa tim sto sam ja rekao?

    3-5-2 je idealno za Spanski tika-taka, objasnjavao sam to jednom na temi Primere i sam si se slozio, secam se toga, Bogi i ja ostavili kilometarske analize.

    Spanija pokusava kao i Barselona uglavnom sredinu da otvori a sa 3 stopera +2 defanzivnija vezna ispred se to dobro zatvori. Imas bocne igrace koji spartaju non-stop i zatvaraju njihove bocne igrace + ucestvuju u kontrama, jedan veznjak da se ubacuje iz drugog plana, dva spica za njihovu ranjivu odbranu gde je jedan fizicki dominantan a drugi rotirajuci spic kojeg ima svuda i koji ume da zadrzi loptu te ce sa veznjacima kojih ima dovoljno da pariraju njihovim uspeti da budu koliko-toliko blizu kad je posed u pitanju.

    Jos ako ti je od pomenuta dva defanzivnija vezna jedan deep lying play kao Pirlo, imas sve sto treba da se dobije Spanija.
    sigpic

    Comment


    • KOliko preterujete sa Italijanima, sad ispade da su Italijani unistili Engleze a bilo 0:0, evo ja sad kazem nek ih svaki pt tako uniste, onda dosli u finale Spancima, i nema ih, ako tako gledate, Spancima trenutno nema ravnih, oni su ubedljivo najveci favoriti.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Italija je trebala da pocisti Englesku,ta rijec trebala mi je losa tu,bitno da nisu na kraju nego su jedva prosli i morali su da strpe,e tako je isto trebao Prandeli da igra 3-5-2,ali nije i popusio je 4:0;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Ko bi pomislio da je velesila ? Po cemu si ti zakljucio ? Samo sam rekao da su bolji sto su u pokazali nedavno. Bile su iste prognoze i 2006. pa se i tu pogresilo.

          Алекс Дел Пиеро


          Шишај Каморанезија

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ko bi pomislio da je velesila ? Po cemu si ti zakljucio ? Samo sam rekao da su bolji sto su u pokazali nedavno. Bile su iste prognoze i 2006. pa se i tu pogresilo.
            Mene boli uvo za talenat, kad pocne utakmica niko te ne pita da li si talenat. Preterujete s njima mnogo.
            Vertonghen, Kompany, Vermaelen, Dembele, Witsel, Fellaini i Hazard su vec sada vrhunski igraci ne talenti, tako da nema potrebe da ih omalovazavas. Sta imam pisati svaku liniju tima, tu su negde na svim mestima, meni je Nemacka veci favorit, ne znam gde je tvoj problem. Sta nemoj molim te, kao da su ih dobili 5-0, a ne 2-1.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Прандели се зајебао прво са повређним Кјелинијем у првих 11, па и са убацијвањем повређеног Моте у другом делу. Плус мало је полетео након кантања Панцера у 1/2, помислио да може и са овима прса у прса, а ко ће са оним лудацима тако, само бункерица и контра, као нпр. у првом мечу када је било 1:1, тад да су Италијани добили (мсм у том првом мечу) не би било незаслужено.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Прандели се зајебао прво са повређним Кјелинијем у првих 11, па и са убацијвањем повређеног Моте у другом делу. Плус мало је полетео након кантања Панцера у 1/2, помислио да може и са овима прса у прса, а ко ће са оним лудацима тако, само бункерица и контра, као нпр. у првом мечу када је било 1:1, тад да су Италијани добили (мсм у том првом мечу) не би било незаслужено.
                U prvom mecu 3-5-2 sa DDR-om na stoperu laganica i super odigrali...4-4-2 je u startu bio promasaj i kad smo gledali tekmu nas dosta zivota mi mog odmah sam rekao da se Prandeli zajebao
                Last edited by AK47; 21-03-13, 22:02.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Vertonghen, Kompany, Vermaelen, Dembele, Witsel, Fellaini i Hazard su vec sada vrhunski igraci ne talenti, tako da nema potrebe da ih omalovazavas. Sta imam pisati svaku liniju tima, tu su negde na svim mestima, meni je Nemacka veci favorit, ne znam gde je tvoj problem. Sta nemoj molim te, kao da su ih dobili 5-0, a ne 2-1.
                  Nigde ih nisam omalovazao samo je smesno svrstavati njih medju nekakve favorite. Pa cak ni u siri krug.
                  Pa jesu tu negde, ali je Italija u svemu bolja bar malo, sto cini razliku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Nigde ih nisam omalovazao samo je smesno svrstavati njih medju nekakve favorite. Pa cak ni u siri krug.
                    Pa jesu tu negde, ali je Italija u svemu bolja bar malo, sto cini razliku.
                    To je bila sprdnja, stavio sam smajli na kraju jbt. Siguran sam da ce svako hteti da ih izbegne u grupi na SP-u.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Dobra je Njemacka simpaticni su bili u polufinalu al' dobro rece ovaj wade nije bilo 5:0 sto se moze shvatiti kao uspjeh Njemacke.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        To je bila sprdnja, stavio sam smajli na kraju jbt. Siguran sam da ce svako hteti da ih izbegne u grupi na SP-u.
                        I kod mene je bio ogroman sarkazam, to si trebao skontati cim sa velesilu Srbiju ubacio u istu recenicu sa Italijom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Razlika izmedju Italije i Nemacke je prvenstveno u spicu. Miro usao u godine i iako se drzi nije bas to sto je bio a krstenog naslednika nema. Nemoj samo da neko kaze Gomez, molim vas.

                          Ima Nemacka strasnu generaciju ali mora jos jedan pravi spic da se pojavi i mogu sta hoce. Do tad sumnjam da ce osvojiti nesto vise od nekog Kupa Konfederacija ili tako neceg.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Dobra je Njemacka simpaticni su bili u polufinalu al' dobro rece ovaj wade nije bilo 5:0 sto se moze shvatiti kao uspjeh Njemacke.
                            Isto tako mozes reci da je Italija imala srece da ne primi dvocifren broj golova od Spanije.

                            Dobila Italija jedan mec i odmah drugi favoriti. Po tom principu, Spanija samo da se pojavi i uzima titulu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              U prvom mecu 3-5-2 sa DDR-om na stoperu laganica i super odigrali...4-4-2 je u startu bio promasaj i kad smo gledali tekmu ans dosta zivota mi mog odmah sam rekao da se Prandeli zajebao
                              Можда ће да изгледа смешно, али мишљења сам да Италијани не би добили Хрвате да су играли 4-4-2. И тада је Прандели ишао 3-5-2 па против Ираца променио у 4-4-2 јер је морао да нападне и онда задржао тај систем до краја.

                              Било како било, сада ова Италија мора да форсира 4-3-3 или 4-2-3-1 јер никада више тих бочних нападача нису избацили - Ел Шарави, Ћерћи, Кандрева, Инсиње и Ђовинко, пет јаких играча на тим позицијама што је феноменално за једну репрезентацију, а 3-5-2 једино против Шпанаца и евентуално Аргентине да затварају Месија, јер немају вансеријске те бекове који играју у оба правца, Де Шиљио би био један док другог не видим - Мађо матор, Де Ћеље танак, Абате можда али он није играч да игра у овако јакој репки првих 11, ту дакле Италији фали играч, други бек за првих 11, кажем други јер Де Шиљио игра на обе стране подједнако добро.

                              Ево размишљам и избор би вероватно пао на Кришита (који не игра у репрезентацији од оне умешаности у намештања) или Сантона.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Razlika izmedju Italije i Nemacke je prvenstveno u spicu. Miro usao u godine i iako se drzi nije bas to sto je bio a krstenog naslednika nema. Nemoj samo da neko kaze Gomez, molim vas.

                                Ima Nemacka strasnu generaciju ali mora jos jedan pravi spic da se pojavi i mogu sta hoce. Do tad sumnjam da ce osvojiti nesto vise od nekog Kupa Konfederacija ili tako neceg.
                                Da bi osvojili Kup KOnfederacija pre toga moraju nesto drugo da osvoje
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X