Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Meni je jako zao sto su Hargreavsa pratili toliki pehovi u kraijeri od dolaska u UTD,ali je dobro sto je zabio sada

    Chelsea bolji ali je i dalje 0:0,nemoj mi mumi za 2-3 godine,on je potreban vec sljedece sezone

    Livepool vodi golom Bellamya,koji je ono gigant nemam rijeci
    Tesko da moze sljedece sezone biti strasan igrac...potrebno je da stalno igra, ali ipak je neiskusan i ima svega 17. godina...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Tesko da moze sljedece sezone biti strasan igrac...potrebno je da stalno igra, ali ipak je neiskusan i ima svega 17. godina...
      Ma nisam rekao da bude strasan igrac,ali bi bilo dobro da ove sezone dobija sanse,ali da se vec sljedece mota oko prvog tima,potreban je Chelseau
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Meni je jako zao sto su Hargreavsa pratili toliki pehovi u kraijeri od dolaska u UTD,ali je dobro sto je zabio sada

        Chelsea bolji ali je i dalje 0:0,nemoj mi mumi za 2-3 godine,on je potreban vec sljedece sezone

        Livepool vodi golom Bellamya,koji je ono gigant nemam rijeci
        Ne razumem sad bas sta si hteo da kazes?

        Mnogo bolja igra, dominirali smo ali samo 1 gol. 2 stative i precka + jos jedan zicer Suareza. Belami najbolji na terenu i Dirk takodje odlican. Suarez indisponiran, Spiring i Lukas korektni, Robinson dobar ali vidi se da on sa Flanaganom mora da visi u teretani neko vreme, Karageru ce znaciti sto igra bez greske, Koates dominira u skoku, Keli jedino malo ispada i vidi se da je rovit. Pepe kralj bacio Mekejl-Smita, mozda i najbolji tehnicar medju golmanima.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ma nisam rekao da bude strasan igrac,ali bi bilo dobro da ove sezone dobija sanse,ali da se vec sljedece mota oko prvog tima,potreban je Chelseau
          Tako reci..;)

          Pa da, potrebno mu je ove sezone da igra utakmice FA Cupa i Carling Cupa, a i one "manje vazne" u PL, u njima moze bar 15 minuta po utakmici dobiti, u zavisnosti od rezultata...

          Potrebno mu je to samopouzdanje, jer ipak je on jos djecak.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Pa covjek je igrao Championship prosle godine,City gleda da ga se rijesi kako god moze,a on se vrati u Liverpool i odmah go,navijaci Feynoorda su dosli u London na njegov poziv na razgovor o njegovom prelasku u njihov klub,cijeli zivot se zajebava i igra odlicno

            Kada je igrao u Newcastleu bio je najbrzi igrac u timu(ako ne i u cijeloj ligi) i strasno je bio nezgodan za cuvanje,kasnije je tu brzinu i pokretljivost izgubio ali je postao nekako tehnicki jaci,sve budalastine koje je radio su tu,ali onda lik dodje na Camp Nou i odigra fenomenalno

            Ja sam mislio da ce ostati u Cardiffu i da se nece vracati u PL,ali se vratio i eto ti kazes da je najbolji na terenu,meni je mnogo drag i zato je gigant

            Nadam se da ti je jasnije
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Evo vidim da je Chelsea imao srece, imaju crveni karton i Fulham je promasio penal. Rekao sam ja ako se budu igrali sa formacijom da to moze biti kobno.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Tako reci..;)

                Pa da, potrebno mu je ove sezone da igra utakmice FA Cupa i Carling Cupa, a i one "manje vazne" u PL, u njima moze bar 15 minuta po utakmici dobiti, u zavisnosti od rezultata...

                Potrebno mu je to samopouzdanje, jer ipak je on jos djecak.
                Ma sta 15min, u prvom poluvremenu je pokazao dovoljno da bude starter protiv Swansea, ima sve, pas, tehniku, dribling, inteligneciju. Za Ramiresa je izmislio fudbal...
                Nego ova odbrana Chelsea je diskutabilna, igraju veoma visoko, a nemaju brzinu da isprate napadace, pritom vezni red pusta protivnike da igraju duboke loptu, i tako se stvaraju sanse...
                sigpic

                Comment


                • Na kraju odradjivanje posla, prolaz dalje i povratak Dzerarda su jedini bitni. Srce mi je puno, jeste da je 15 min ali fenomenalan osecaj je videti ga iako nije nista specijalno igrao, mada je dobar bio za to malo vremena.

                  Sad samo nastaviti sa pobedama i redjati ih a igru podizati postepeno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko dobro prvo poluvrijeme,toliko lose drugo.Kada smo mogli sigurno zabitii 3-4 gola nismo i onda smo morali u drugom poluvremenu strahovat za pobjedu.Najbitnije je svakako povratak Gerrarda.Bellamy pokazao da ce biti dobro pojacanje i kakav je ono samo sut bio iz slobodnog

                    Chelsea najverovatnije na penale ide.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • E ove radosti,taman ka' da su LS osvojili
                      sigpic

                      Comment


                      • Sinoc Celzi jako lose igrao , sasvim neverovatno , kako slabo protiv Fulama , jos Fulam imao penal za pobedu , a Celzi kao spremao tim za kup , strasno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Celzi nema normalnog napadaca,po meni Kalu i Staridz nisu za velike domete igrace,oni su tu da budu iza nekog da zabiju,ali da budu kljucini igraci nema sanse.
                          Moraju Drgoba ili Tores poceti da trpaju,ili je Celzi u problemu.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Kakav igrac,kakav majstor,ali kakav baksuz
                            Kakvu je karijeru mogao da ima Hardvejs to je bruka,ali mozda sada je konacno doslo njegovih 5.minuta,pogledajte golcinu od juce,ako je neko vec postao klip,izvinjavam se
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Celzi nema normalnog napadaca,po meni Kalu i Staridz nisu za velike domete igrace,oni su tu da budu iza nekog da zabiju,ali da budu kljucini igraci nema sanse.
                              Moraju Drgoba ili Tores poceti da trpaju,ili je Celzi u problemu.
                              Manda, Sturridge se juce povrijedio odmah na pocetku 2. poluvremena, a Kalou nikada i nije bio igrac za velike domete.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma ne kazem za Staridza za danas,nego u globalu,cijelu sezonu ovu ;)
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X