Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wolverhampton nakon pola sata igre vodi 1:0 protiv City-ja, strijelac Milijas...

    EDIT: City za 2 minuta preokrenuo. Johnson i Nasri dali golove.
    EDIT2: I Dzeko za 3:1.
    Last edited by bracala; 26-10-11, 20:26.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Evo i Stoke povede, Jones strijelac.
      Coates se loze zagradio kod aut linije, Walters pa pretrcao i asistirao za Jones-a...

      Joj ne mogu gledati Chelsea.
      Sta je ovo, ja sam sa sobom pricam, niko ne prati ove tekme..
      Last edited by bracala; 26-10-11, 20:33.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Jao Koates, sta je hteo da uradi onda da mi je znati.

        Ponovo par neiskoriscenih sansi ali dobar broj stvorenih s obzirom na to gde se igra. Imamo Belamija, Adama, Dirka i Aurelia koji bi mogli nesto da urade kao dzokeri. Samo sad da ih ne uhvati panika, mirno i polako i 1 gol nam je dosta za bar produzetak. Kerol dosta dobar, mnogo korisniji od Kujta.
        sigpic

        Comment


        • povede celsi 1-0,ali se ne zna ko je dao gol (tj ja ne znam)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kalu je dao za Celsi. Siti za 3 minuta 3 gola.

            Comment


            • Evo saznao sam da je McEachran izborio penal, a Anelka promasio.

              Ali evo pred sam kraj 1. poluvremena vodimo. Igramo s drugim timom, ovo je odlicno!
              Strijelac je ovaj gospodin :
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Anelki treba zabranit da sutira penale,Ja ne pamtim kada ga je uspjesno izveo...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Evo saznao sam da je McEachran izborio penal, a Anelka promasio.

                  Ali evo pred sam kraj 1. poluvremena vodimo. Igramo s drugim timom, ovo je odlicno!
                  Strijelac je ovaj gospodin :
                  Opet si počeo sa golim crncima brinem se za tebe
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • op op op, Suarez, through the legs, slice of the right foot into the far corner.
                    1:1

                    Comment


                    • Wolverhampton - Man. City 2:5, a 55. minut je, strasna utakmica!
                      Dzeko dao jos jedan gol, a O Hara zabio za Wolves-e.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Turnbull skrivio penal i dobio crveni (samo nam crvene dijele). Usao Cech umjesto Lukakua i skinuo penal, bravo majstore!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • 1:2, opet Suarez.
                          Super pas Hendersona...
                          Konačno bijemo Stoke kući??

                          Comment


                          • Dobi Liverpool Stoke na kraju.
                            Blackburn ima visokih 2:0 protiv Newcastle-a, 85. minut u toku.City zavrsio 5:2.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Prosli pakao Britanije!

                              El Pistolero, bravo majstore zasluzio si ove golove, sad nastavi!

                              Ovu pobedu nisam ocekivao vec sam joj se nadao. Ono cime sam zadovoljan je konacno preokret i golovi posle primljenog gola. Od pocetka prosle sezone pa do sad smo samo jednom preokrenuli rezultat, protiv Boltona kuci kad su Tores i Kol doneli 3 boda. Takodje je broj golova posle primljenih uopste bio minimalan. Ovo ce mnogo znaciti i verujem da ce momci dobiti samopouzdanje za VBA, za neki preokret ubuduce a i za naredna gostovanja Stouku, konacno je i taj mrak skinut. Koatesom sam zadovoljan za 2. poluvreme, prezadovoljan Suarezom, Agerom i Kelijem. Kerol los u 2. poluvremenu ali Stouk je za njega najtezi protivnik zbog fizicke snage. Smenjuju se cuvari na njemu i nema dovoljno snage za duele 90 minuta. Bio je koristan za tim i nadam se da startuje protiv VBA. Henderson mora u sredini igrati a nadam se da ce ga trgnuti ova savrsena asistencija.

                              Nadam se domacinstvu posle 3 gostovanja u kupu. Ajde da sacekamo Celsi ali 99% ce to biti 5 giganta u cetvrtfinalu. Valjda necemo ispasti baksuzi kao i obicno pa da mi bas budemo ti koji ce igrati derbi i to na gostovanju. Samo nek smo ove prosli nekako, nenormalno tesko gostovanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mora ova zivotinja kad tad proraditi .Prvi go remek djelo a drugi izvanredna asistencija Hendersona.Dobar partija danas na jednom od najtezih gostovanja u Engleskoj.Suarez odigrao fenomenalno,Agger vrlo dobar na poziciji lijevog beka,Henderson i Carroll su se dosta trudili i Coates iako je kriv za pogodak svidjela mi se njegova partija danas,odlican je u skoku i ima dobar pregled igre.Zabrinjava ponovo sto iz prvog suta protivnika prema golu primamo go a sa druge strane promasujemo zicere.Valjda ovo nagovjestava i bolju realizaciju u prvenstvu.Kako je samo Suarez ljubio grb nakon sto je dao drugi go.

                                Vidim isto da Dzeko nastavlja po starom i zabija
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X