Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Kakvo iznenadjenje WBA ih valjda na Enfildu nije pobijedio 40 i kusur godina,ali eto u Kenijevoj eri je sve moguce.
    45 godina mislim...

    Liverpool nakon 4-5 sansi na kraju izgubi. A WBA pored gola imao jednu jedinu sansu i to je to. Everton i Liverpool ce se boriti za tu 7. poziciju do kraja, a tu je i Fulham.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Kakvo iznenadjenje WBA ih valjda na Enfildu nije pobijedio 40 i kusur godina,ali eto u Kenijevoj eri je sve moguce.
      Srusili smo sve moguce negativne rekorde iz proslosti.

      Na sta smo spali, da nas dobija Hodgson, ej zivote... Navijaci takodje uzas nisu se zivi culi, za razliku od traveling kopa koji uvijek objasnjava.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Ma de da dobijes bilo koju ekipu, sa ovim raspadom, ne moz' nikako, em sto ne mozemo da ubodemo vola, katastrofa...

        Keni je samo kriv sto ranije nije izvsio izmene, mada se ni ovi nisu videli, Belami je delovao pogubljeno na terenu, Dauning po obicaju prosek, a Selvi opet nije imao dovoljno vremena da pokaze bilo sta...
        Glenno koji je i bio ponajbolji pored Suareza, ispade tragicar na kraju... Najgora sezona od kako gledam Liverpul, ne gledajuci kupove...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • sta se dogadja u liverpulu

          Comment


          • Ne verujem sta je uradio Everton. U svakom slucaju mi celsijevci i onako moramo da navijamo za Siti jer ako izgube, sve je reseno a sledecu utakmicu gostuju NUFC ! Moraju biti u trci i posle utd. u suprotnom NUFC ih moze dobiti.

            Naravno, podrazumeva se da mi dobijemo NUFC,a pre toga QPR !

            LIV ocekivano.

            Comment


            • A što bi se podrazumevala pobeda Čelskija nad Njukaslom?Bolji ste,uigraniji,šta?

              Comment


              • Originally posted by spira View Post
                A što bi se podrazumevala pobeda Čelskija nad Njukaslom?Bolji ste,uigraniji,šta?
                To je nada koju ima svako od nas navijaca i nista vise. Sta si se primio toliko, ohladi momcilo...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Mrzim kad mi neko kaže da ohladim,a samo iznosim svoje mišljenje.Sad ispadam neki drkoš i napaljenko.Izvinjavam se ako zvučim euforično,ali se ovih nedelja tako i osećam kad je Njukasl u pitanju.Shvatite me!

                  Comment


                  • Originally posted by spira View Post
                    Mrzim kad mi neko kaže da ohladim,a samo iznosim svoje mišljenje.Sad ispadam neki drkoš i napaljenko.Izvinjavam se ako zvučim euforično,ali se ovih nedelja tako i osećam kad je Njukasl u pitanju.Shvatite me!
                    Zato sam ti i rekao jer si euforican. Uzivaj u uspjehu svog tima, samo malo smanji emociju bar dok pises komentar i sve OK.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Zato sam ti i rekao jer si euforican. Uzivaj u uspjehu svog tima, samo malo smanji emociju bar dok pises komentar i sve OK.
                      Tek ce da se vidi euforija kad se plasiramo u finale LS-a Nije ovo nista
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Kako ce samo biti zanimljiv Manchesterski derbi. Jedva cekam, bice pravi spektakl.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by spira View Post
                          A što bi se podrazumevala pobeda Čelskija nad Njukaslom?Bolji ste,uigraniji,šta?

                          A mozda zato sto igramo kod kuce, i zato sto smo vas otresli 0-3 u proslom mecu ?

                          Mnogo ga siljis,a tek si dosao na forum.

                          Comment


                          • Originally posted by spira View Post
                            Mrzim kad mi neko kaže da ohladim,a samo iznosim svoje mišljenje.Sad ispadam neki drkoš i napaljenko.Izvinjavam se ako zvučim euforično,ali se ovih nedelja tako i osećam kad je Njukasl u pitanju.Shvatite me!

                            Pazi i meni je trenutno Njukasl no1 evropski tim (posle Partizana logicno) ali smiri malo napade na protivnicke tabore Imas pravo biti euforican samo doziraj granicu iznosenja te euforije ovde
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Znači,već ga šiljim?Lepo sam se izvinio,ti i dalje izazivaš.Ne razumem.A to da ste nas pobedili,stoji.Molim te,da mi se ne obraćaš tim rečima tipa šiljim ga,nov sam na forumu.Kamo demokratija?

                              Comment


                              • Gotivan je Newcastle ekipa, nadam se da ce se odrzati na 4. mestu. Jest da ovo Mumi i kompanija ne bi volela ali jbg gotivna ekipa sa severa Engleske

                                Comment

                                Working...
                                X