Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je komedija...koliko je napad odigrao majstorski,toliko je odbrana bila ocajna!Eeee znao sam ja sta se moze desiti jos kada je bilo 3:1 jer se sjecam one utakmice od prosle ili one tamo sezone kada je zavrseno 3:3...A i Ferguson me malo iznervirao kada je Ernandezom zamijenio Valensiju.Zasto jbt!?
    Koliko god sada razocaran bio,tjesi me sto ce slavlje biti vece kada na Etihadu potvrdimo titulu!

    Comment


    • Koji je debil Ferguson u 83 i 85minuti prima golove,a ni jedne izmjene nije napravio,da je uhvatio praviti izmjene umrtvio bi mec.
      I sada sve sto su gradili propade.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ajde Mancini sad jbt...Ako ne dobije Vukove moze da penzionise slobodno.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ovo je komedija...koliko je napad odigrao majstorski,toliko je odbrana bila ocajna!Eeee znao sam ja sta se moze desiti jos kada je bilo 3:1 jer se sjecam one utakmice od prosle ili one tamo sezone kada je zavrseno 3:3...A i Ferguson me malo iznervirao kada je Ernandezom zamijenio Valensiju.Zasto jbt!?
          Koliko god sada razocaran bio,tjesi me sto ce slavlje biti vece kada na Etihadu potvrdimo titulu!
          Zanimljivo...

          Izgleda da si zaboravio na ovo , ovo si tako uvjereno rekao kao da je City Jagodina.

          Ja sve ovo gledam sa strane da ne mislis da sam neki navijac City-a.

          Spoiler
          Last edited by Rossonero; 22-04-12, 14:40.

          Comment


          • Sve se resava na Etihad Stadionu sto mi je veoma drago, ako ih Siti tamo bude pobedio zasluzeno osvajaju titulu.U suprotnom Juanjted je sampion.
            Svakako bih zeleo da vidim takav ishod gde ce ta utakmica odlucivati sampiona nego da Siti i ako pobedi opet bude u zaostatku u odnosu na Junajted i bez obzira sto ih je dva puta pobedio oni nece osvojiti titulu.

            Comment


            • Mozda je ovako bolje... City mora da ide na pobedu u derbiju, samim tim ce ici na sve ili nista. United je inace odlicno igrao te vazne meceve ove sezone, imaju iskustvo. Naravno ako izuzmemo prvu utakmicu gde su izgubili sa 6:1.

              Neka bolji pobedi!

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Zanimljivo...

                Izgleda da si zaboravio na ovo , ovo si tako uvjereno rekao kao da je City Jagodina.

                Ja sve ovo gledam sa strane da ne mislis da sam neki navijac City-a.

                Spoiler
                A sta cu Moram biti optimista a i nadam se da sirim pozitivnu energiju ostalim navijacima Junajteda na forumu.Gdje god sam usao danas samo citam kako je sve u Sitijevim rukama,kako ce Siti da ih naguzi tamo,kako je Junajted gotov i td. Moram malo da dizem moral ovdje

                Comment


                • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Pazi kad ih danas Vulvsi spotaknu

                    Comment


                    • Eh... da je usla ona lopta kada je Evra zakacio, ali eto stativa je ostavila City u igri!

                      Comment


                      • Ocigledno da ce Mancesterski derbi biti presudan. Siti ne moze da kiksne od Vulvsa koji su blago receno, jadni...

                        A sad mi skauzeri da dobijemo WBA i da barem prestignemo komsije, a kakav je sastav, nadam se cudu. Nidje kreatora, sve drvo do drveta pored Suareza, jbem ti zivot.
                        Last edited by Freshman; 22-04-12, 16:02.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • City 0-1 Aguero

                          Comment


                          • Ne vredi ova igra ni za onu stvar, svi stoje u mestu, niko, ali niko sem Suareza se ne krece. Imamo par sansi, onaj Foster refleksno odbranio Suarezu, Kajt sutirao kao baba, sam jedan na jedan.
                            Ali ne vredi, kad imas genija koji je idiotima okruzen. Samo da Keni izbaci Hendersona, nmg vise ocima da ga gledam.

                            Kerol fura zurku kao Zlatan... Ko zna, mozda pocne da igra kao on...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Carroll igra sasvim dobro. Generalno moze dosta bolje,malo centarsuteva,a i to uglavnom ide na Suareza,koji je cesto udvojen,umesto da se malo vise forsira Carroll. Odbrana sasvim dobra,osim one sanse za WBA,to smo morali da pokupimo,sreca pa nas je Reina spasao. Liverpool dosta bolji od ovih nesreca,ali realizacija ocaj! Menjati Kajta Downingom pod hitno.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Igra nista posebno,Kerol dobar,za divno cudo nije prodao nijednu loptu,a imao je par dobrih pasova,Kuyt najgori,Henderson standardno katastrofalan,Reina odlicno brani spasio nas je svojim odbranama,Mora ovo mnogo brze i bolje u drugom poluvremenu.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X